Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Inni.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Wampirzyca nie podniosła głowy. Zamiast tego zaczęła cicho płakać. Ci ludzie wydawali jej się straszni i jednoczesnie żałośni. Zabili jej ojca, a tuż po tym starali się ją uspokoić i przekupić ciastem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dwieście tysięcy lat życia a ja wciąż nie wiem jak postępować z dziećmi. - pokręcił głową. - Nie chcę cię zabić. Ani przekupić. Chcę zaproponować ci rodzinę. - powiedział. - Znam jedną wampirzycę która by się tobą zajęła. Ma też męża więc miała byś rodzinę zastępczą. Nie zabijała byś osób niewinnych. - powiedział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nie chcę żadnej rodziny zastępczej - powiedziała przez łzy - J..j..ja chcę mojego tatę... poza tym tata zawsze mówił, ze nie ma absolutnie nic złego w zabijaniu ich - w głosie Caroline było słychać zagubienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maddie zamieniła się w wilka i podeszła do niej.

- Słuchaj no! Twój ojciec nie żyje i nie wróci chyba, że go demony wskrzeszą , ale wątpię by umiały więc, albo tu zostajesz i gnijesz, albo wybierasz rodzinę zastępczą , gadaj. JUŻ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeśli jeden z piekielnych władców mówi że coś jest złe to jest bardzo złe. - powiedział. - Twój ojciec nie był dobrą osobą. Ale ty jesteś jeszcze dzieckiem. - dodał. - A ty się wilczku uspokój. - powiedział do Maddie. 

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy Maddie podeszła do Caroline, ta rozpłakała się bardziej. Zupełnie nie wiedziała, co ma ze sobą zrobić. Po jakimś czasie podniosła lekko głowę i popatrzyła na Mephista - Więc... ty chyba też jesteś zły? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Wampirzyca spojrzała na Alice - A.. a.. ale wy nie rozumiecie. Ja miałam tylko tatusia... tylko jego, a przez was nie mam nic. Też jesteście źli. No i... co to znaczy przeze mnie? - zapytała lekko zaciekawiona.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dziewczynka znów schowała twarz za włosy. Za każdym razem, gdy odzywała sie Maddie miała ochotę zamknąć się w sobie na zawsze. Inni byli dla niej milsi, nawet mogła z nimi rozmawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nie. - odparła w miarę możliwości stanowczo - Nie chcę do żadnych obcych ludzi... boję się ich - mówiła cały czas patrząc zza włosów na Mephista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy Yuki podeszła do Caroline, wampirzyca patrzyla ciągle na jej rękę. Czuła się winna i źle jej było z tym, że jest dla niej taka miła. Zastanowiła się nad pytaniem. Nie miała teraz nikogo. Nie znała nikogo, a nie chciała iść do obcych. Jedynymi osobami z którymi rozmawiała byli oni oraz aktualne trupy. Nie powiedziała nic, spojrzała jedynie na osoby będące przy niej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...