Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Inni.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Wkrótce przyszła też elfka - Hej - przywitała się. Krasnolud zobaczywszy godzinę miał zacząć informować. Przerwała mu jednak wchodząc pani Bloorsom. Zamienili parę słów na osobności, po czym wróżka odleciała, a krasnolud zaczął przemowę - Witaj grupo C. Nasze zadanie zostało właśnie zmienione. Mieliśmy pójść na ratunek pewnemu człowiekowi, jednak okazało się, że panienka Froniela z grupy G została dzisiaj porwana w drodze na spotkanie swojej grupy. Pozostałe dwie już wyruszyły, więc im zadania zmienić było nie można. Tamten człowiek poczeka, a panna Bloorsom znajdzie ratunek dla niego. My tym czasem musimy spieszyć się na pomoc tamtej elfce, nie wiadomo jaki wampir jest odpowiedzialny za atak na nią, ale wiadomo, w jakim kierunku się udał. Nie ma chwili do stracenia, reszta wyjaśnień po drodze - rzekł pospiesznie i zaraz po skończeniu ruszył pewnym krokiem w wybranym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Z ojcem? Ja... nie wiem. Nie mam pojęcia, nie widziałam go dawno. Bardzo dawno... - mówiła elfka. Prawie nic nie wiedziała o swoim tacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...