Skocz do zawartości

A więc... Dzień doberek!


Advilion

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

chciałbym opowiedzieć trochę o sobie i przywitać się ze wszystkimi (no dobra ze wszystkimi może być trudno) forumowiczami którzy podzielają moją pasję kucykami. Ale od początku: Mieszkam w promieniu 30 km od Białegostoku (Jakby ktoś nie wiedział to stolica województwa Podlaskiego), mam 14 lat i interesuje się trochę wszystkim (Nie czytać niczym!), lubię nawiasy i uniwersum Gwiezdnych Wojen (co widać po awatarze), Mojego Małego Kuca (to akurat widać po tym, że udzielam się na tym forum) oraz Wiedźmina (bum, zaskoczenie). Jak ktoś chciałby się o coś mnie spytać to nie bronię (ale fajne słowo na tym forum).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zadań ci kilka pytań:

1. Vinyl Scratch czy Octavia?

2. Ulubiona klacz z mane6?

3. Ulubiony kucyk tła?

4. Ulubiony kucyk ogółem?

5. Czytasz jakieś fanfiki?

6. Piszesz lub rysujesz coś?

7. Grałeś kiedyś na instrumencie?

8. Ulubiony instrument?

9. Od kiedy jesteś Bronym?

10. Jak to się stało, że nim zostałeś?

11. Jakiej muzyki słuchasz?

12. Zainteresowania?

Witaj na forum i baw się dobrze! :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Vinyl Scratch czy Octavia?

2. Ulubiona klacz z mane6?

3. Ulubiony kucyk tła?

4. Ulubiony kucyk ogółem?

5. Czytasz jakieś fanfiki?

6. Piszesz lub rysujesz coś?

7. Grałeś kiedyś na instrumencie?

8. Ulubiony instrument?

9. Od kiedy jesteś Bronym?

10. Jak to się stało, że nim zostałeś?

11. Jakiej muzyki słuchasz?

12. Zainteresowania?

 

1. Vinyl

2. Twilight Sparkle

3. Derpy

4. Ciężkie pytanie, zależy jaki ogół czy z serialu, czy też z fandomu.

5. Głównie krótkometrażówki, ale Antropologię, Past Sins i połowę Fallouta przeczytałem

6. Piszę, rysowanie u mnie leży

7. Trochę na flecie ale szybko przestałem, a mojej przygody z gitarą wujka lepiej nie opisywać.

8. Jak już to najbardziej lubię słuchać muzyki fortepianowej

9. Parę lat temu obejrzałem pierwsze dwa sezony, ale w fandom zgłębiłem się dopiero podczas tych wakacji.

10. Nudziłem się więc sprawdziłem serial, spodobał się więc twórczość fanowska była tylko kolejnym krokiem.

11. Rock, klasyka, pop i sountracki z gier. Inne garunki... lubię ale nie słucham.

12. Głównie to co stworzyli inni czyli książki, filmy, gry czy muzyka. Od razu napiszę, że jestem zazwyczaj tylko odbiorcą.

 

-Grasz w gry komputerowe?(taa masło maślane,spadać w dół,brzydka Niemka)

-Ulubiona postać w Gwiezdnych wojen?(też lubię to uniwersum)

-Zostaniesz tu na dłużej?

- Tak, nawet sporo głównie karcianki, RPG i strategie, chociaż mam też na posiadaniu Battlefielda 3.

- Dużo ich jest ale napiszę tylko o paru: Jango Fett, hrabia Dooku, Darth Vader, Qymaen jai Sheelal czyli Grievous oraz Plo Koon

- Raczej tak, mam już nawet zaczątek fanfica na dysku, więc będę tu trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jaka jest Twoja ulubiona gra?

-Lubisz parodie filmowe (te stare)?

-Masz ulubioną książkę? Jak tak to jaką?

- Obecnie zagrywam się w Hearthstone i Heroes 5, ogólnie nie mam ulubionej

- Takie jak ,,Kosmiczne Jaja"? Uwielbiam!

- Mam za dużo książek by określić jedną jako ulubioną, ale najwięcej razy przeczytałem ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Jakbyś chciał o tym przeepickim anime pogadać to zapraszam do tematu o tym w dziale disccorda żeby offtopu nie robić.

Kilka pytanek.

-Masz już ulubioną postać z Gurren Lagann?(Ja tak,Kaminę)

-Jeżeli lubiłeś pierwszy odcinek to jak myślisz co będzie w następnych?(Mini spoiler-EPICKOŚĆ.)

-Wiesz co to Unturned? (jeżeli nie to możesz sprawdzić,spoko gierka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :pinkie: , baw się dobrze łap :muffin: na start. :portalface:



Zadam ci parę standardowych pytań:

 - Lubisz Pinkie Pie? :pinkie4:

- Księżniczka Luna czy Celestia?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?
- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

- Fanart/fanfic?

 

 

PS:Jeśli nie wiesz jak zacząć swoją przygodę na naszym forum to zapraszam do quizu Pinkie Pie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

chciałbym opowiedzieć trochę o sobie i przywitać się ze wszystkimi (no dobra ze wszystkimi może być trudno) forumowiczami którzy podzielają moją pasję kucykami. Ale od początku: Mieszkam w promieniu 30 km od Białegostoku (Jakby ktoś nie wiedział to stolica województwa Podlaskiego), mam 14 lat i interesuje się trochę wszystkim (Nie czytać niczym!), lubię nawiasy i uniwersum Gwiezdnych Wojen (co widać po awatarze), Mojego Małego Kuca (to akurat widać po tym, że udzielam się na tym forum) oraz Wiedźmina (bum, zaskoczenie). Jak ktoś chciałby się o coś mnie spytać to nie bronię (ale fajne słowo na tym forum).

1. W promieniu 30km? :yay: Zdradzisz jaka to miejscowość? Też mieszkam w okolicach zapomnianego przez wszystkich województwie.

2. Jakiś ulubiony film ze starych dobrych czasów? I dlaczego? (Nie dotyczy GW)

3. Czy oglądasz MLP z polskim dubbingiem, a jeśli tak to dlaczego marnujesz sobie sobie słuch i nerwy, o grach słownych nie wspominając?

4. Lubisz znajdować nawiązania "dla starszych odbiorców"? (Jest ich trochę)

5. Jakieś gadżety z MLP?

6. Nie zaczyna się zdania od "a więc" xD

I utwór na powitanie. Wczoraj był jubileusz Elektrycznych Gitar, w związku z tym, zamiast standardowego trance otrzymasz:

Chciałbym dać utwór, który zaczyna się: "Ona jest...", ale nie chcę otrzymać punktów karnych ;)

PS. Zapraszam do Kącika Muzycznego :)

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam ci parę standardowych pytań:

 - Lubisz Pinkie Pie? :pinkie4:

- Księżniczka Luna czy Celestia?

- Jaka jest twoja ulubiona zła postać?

- Jaką Twilight wolisz jako Alikorna czy Jednorożca?

- Fanart/fanfic?

- A kto jej nie lubi?

- A gdzie Cadence? :cadanceangry: Skoro muszę wybierać tylko z tej dwójki to niech będzie Luna.

- Sombra

- Zazwyczaj nawet nie zwracam na to uwagi, Twily to zawsze Twily

- Fanfic, rysuję koszmarnie

 

O co by tu zapytać... Są jakieś web-komiksy które znasz i lubisz?

Nie wiem o co ci tak dokładnie chodzi... o Dolany i te sprawy? No to nie czytam i nie mam zamiaru.

 

1. W promieniu 30km? :yay: Zdradzisz jaka to miejscowość? Też mieszkam w okolicach zapomnianego przez wszystkich województwie.

2. Jakiś ulubiony film ze starych dobrych czasów? I dlaczego? (Nie dotyczy GW)

3. Czy oglądasz MLP z polskim dubbingiem, a jeśli tak to dlaczego marnujesz sobie sobie słuch i nerwy, o grach słownych nie wspominając?

4. Lubisz znajdować nawiązania "dla starszych odbiorców"? (Jest ich trochę)

5. Jakieś gadżety z MLP?

6. Nie zaczyna się zdania od "a więc" xD

1. Jak napiszę, że największe miasto w gminie Czarna Białostocka to będzie zbyt oczywiste?

2. Mogę podać najbardziej znienawidzony? Takim zdecydowanie jest nasz polski ,,Wiedźmin" który jest kompletnym crapem. Jako fan książek Sapkowskiego po prostu nie mogę patrzeć na Ciri jako grzeczną dziewczynkę oraz potwory wyglądające jak kartki papieru. I tu właśnie przychodzi kontrast czyli świetny film jakim jest ,,Terminator". Te pościgi, te wybuchy (I tym razem zupełnie bez ironi). Jak mam wybierać to właśnie to byłby mój ulubiony film z starszych czasów.

3. ,,Twilight jest alikornem! Myślałam, że one nie istnieją?" i te sprawy? Obejrzałem pierwsze trzy sezony z dubbingiem, czwarty po angielsku, a potem nagle głos polskiej RD jakoś przestał mi się podobać. Jednak wolę nie wychodzić z założenia, że wszystko co polskie jest gorsze (Na pewno Wiedźmin z poprzedniego pytania w tym pomaga), spodobał mi się chociażby Grzegorz Pawlak jako Discord.

4. Lubię, jednak w serialu mało ich zauważyłem. Chyba, że mówimy o jakichś innych ,,nawiązaniach". Bo ja myślę o takich jak dr. Doom w Duke Nukem 3d.

5. Żadnych, póki co :aj5: .

6. My bad, mam nadzieję, że z tego powodu nikt nie został wysłany na księżyc.

 

Dziękuje wszystkim za miłe słowa, i ciepłe przywitanie. Na pewno będę się dobrze bawił na tym forum. Jeszcze raz serdeczne dzięki.

Edytowano przez Advilion
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3.  Obejrzałem pierwsze trzy sezony z dubbingiem

 

4. Lubię, jednak w serialu mało ich zauważyłem. 

 

 

No właśnie... z dubbingiem. Krótka lista:

 

- Gwiezdne Wojny:

- Czas Apokalipsy

- Alkoholowe gry słowne (Appletini - to nie tylko mała Applejack, ale i jabłkowa odmiana Martini)

- Przezwisko "Twilight Flopple"... może lepiej nie będę tłumaczył o co chodzi

- "Zwykłe, grzeczne" gry: "Don't leaf me" (Pinkie leżąca na dużym liściu)

- Twilight Gollum

- Drużyna A

- Rocky

- ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie muszę obejrzeć znowy, tym razem po angielsku. Dziękuje za zmotywowanie mnie do uczynienia tego szybciej.

-Masz już ulubioną postać z Gurren Lagann?(Ja tak,Kaminę)

-Jeżeli lubiłeś pierwszy odcinek to jak myślisz co będzie w następnych?(Mini spoiler-EPICKOŚĆ.)

-Wiesz co to Unturned? (jeżeli nie to możesz sprawdzić,spoko gierka)

Jakimś cudem przegapiłem ten post wcześniej, więc dopiero teraz odpowiem na te pytanka. Póki pytasz się o mnie to offtopu nie ma (Chyba).

- Dayakka okronie mi się spodobał. Taki ,,dobry wujek"

- W chwili w której to piszę mam już 11 odcinków za sobą. Zamiast przestawać ciekawić to anime robi dokładnie przeciwną rzecz. Czekam, aż Król Spiral wyśle ostatniego ze Świętej Czwórki na misję. A Epickość po prostu się wylewa (tak to miało być z dużej litery, to jest epickość inna niż wszystkie).

- Mam obecnie, strasznie nie podoba mi się w niej to, że przed znalezieniem broni jest za trudno, a po znalezieniu za łatwo. A ogólnie spoko gierka.

Edytowano przez Advilion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...