Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Życie na Prerii[Walka][Życie][Oldschool]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nadie podeszła do Thomasa.

- Jeśli mu coś zrobisz będziesz miał we mnie wroga - Powiedziała Nadie do przybysza - A nie chce się męczyć i ganiać kolonistów. Więc uspokój się i pamiętaj na czyich ziemiach jesteś. - Była nadal uśmiechnięta. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miło mi ja nazywam się Nadie, ale twój brat mi mówi czasami Śnieżynka - Spojrzała na Thomasa. - Ten pierwszy co go tu widzisz to Thomas, pomogłam mu - Nadie zwróciła się do Akankshy - A ten drugi to jego brat Coyote. Masz coś na rany postrzałowe? - Nadie zapytała się Akankshy.

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba już zdążyłeś zauważyć że mało kto tutaj ufa kolonistom - Nadie uśmiechnęła się i nagle zmieniła wyraz twarzy - Wiesz, to nie tak że my chcieliśmy tego. - Nadie znowu się uśmiechnęła - Zapomnij o tym. - Nadie odwróciła się do Akankshy - Jak chcesz mogę ci dać lekcje zawsze - Powiedziała Nadie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akanksha zauważyła że Coyote kręci się wśród namiotów. Nadal do końca nie ufała ani jemu, ani Thomasowi. Podeszła do Coyota (znowu problem z odmienianiem imion xd ).

-Pomóc w czymś?-zapytała po angielsku. To był jeden z niewielu zwrotów które umiała w tym języku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...