Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Życie na Prerii[Walka][Życie][Oldschool]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 270
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Po pewnym czasie Thomas zebrał karty, założył płaszcz i wyszedł z namiotu przy okazji tasując karty, tym razem normalnie, zaczął się rozglądać za Nadie, przy okazji ciekawiło go jak na niego będą patrzeć. Gdy ją dostrzegł podszedł bliżej, przyjrzał się dziewczynie z którą rozmawiała. Zdawała się być pełnoletnia, jeśli chodzi o ciało ale młodsza jeśli chodzi o twarz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Ale przecież powiedziała że tak .-.)) 

Thomas nie zrozumiał wiele z rozmowy Indianek. 

- Muszę nauczyć się ich języka. - powiedział pod nosem po hiszpańsku i zaczął tasować karty. 

Edytowano przez Mephisto Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas nie starał się nawet słuchać słów, bardziej skupił się na głosie dziewczyny. Fakt, był piękny. Wolałby co prawda rozumieć o czym jest piosenka ale tyle musi wystarczyć.

- Możesz jej przekazać że nie rozumiem ani słowa ale uważam jej głos za piękny? - zapytał Nadie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stark siedział i rozglądał się po karczmie. Nie było tu nikogo ciekawego. Nagle podszedł do niego mężczyzna i szepnął mu coś do ucha. Koyote podniósł brwi ze zdziwienia. Takiej informacji się nie spodziewał. Gdy dopił swoje piwo wyszedł, wskoczył na konia i ruszył do szeryfa miasteczka.

Edytowano przez Lucypher
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie ^^

Imię: Akanksha

Wiek: 19

Przynależność: Indianie

Wygląd: tumblr_m94wy5JxyO1qbijamo1_500.jpg

Umiejętność: tworzenie lekarstw, rozpoznawanie ziół, gotowanie, umie trochę język angielski jednak jeszcze nie rozumie wielu słów

Przynależność Społeczna: Uczennica szamana

Broń: Łuk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Witamy w zabawie :hug2:

 

 

- Mówi że pięknie śpiewasz Yava - Nadie uśmiechnęła się i przytuliła przyjaciółkę. - Dzisiaj odbędzie się uczta wpadnij do mnie - Nadie powiedziała do Yavy po indiańsku i zwróciła się do Thomasa - Chcesz się przejść? - Zapytała po angielsku. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ta, chętnie. W tej części... terenu? Chyba mogę tak powiedzieć... W każdym razie, nie miałem okazji tu bywać więc chętnie się przejdę. - powiedział, po chwili rozłożył całą talię kart w dłoniach. - Wybierz jedną. - pokazał wszystkie oznaczeniami. - I zapamiętaj ją. A i nie pokazuj mi jej. - powiedział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miałaś mi jej nie pokazywać... ale cóż, to jest as pik. Piki to wszystkie te z tym znaczkiem. - wskazał jeden ten o kształcie przypominającym liścia - To jest kier. - pokazał znak serca. - To karo. - pokazał ten przypominający poduszkę. - A to trefl. - wskazał ostatni. - W grze im więcej tych symboli na karcie tym silniejsza ona jest. Wyjątkiem jest as ponieważ tam symbol jest jeden a jest najlepsza. Jest jeszcze walet. - wskazał kartę waleta. - jest lepszy niż dziesiątka ale gorszy niż dama. Potem jest dama. - wskazał kartę. - I król. W tali są jeszcze dwa jokery które są najsilniejsze ale nie używa się ich w niektórych grach. - wyjaśnił. - To jeszcze raz. Wybierz kartę. - powiedział znowu pokazując jej wszystkie karty. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...