Skocz do zawartości

[Zabawa] Przypasuj kosmitę do użytkownika


Szeregowa WW

Recommended Posts

Hello everypony!

Nie spodziewaliście się mnie tutaj, co? :ajawesome:

Otóż uzgodniłam wszystko z Uszatką i oto oficjalnie zostałam pomocnikiem działu Doktora i posiadam uprawnienie do używania kolorku. Yaaaay :3

 

Ale do rzeczy... 

Zabawa jest typową przydzielanką, więc nie ma tutaj wiele do tłumaczenia.

Ja podaję opis (lub zdjęcie) wyglądu kosmity, jego zachowania, moce itp. 

Waszym zadaniem jest dopasowanie owego stwora do użytkownika tego forum.

 

Lista:

Dalek - Zegarmistrz

Cybermen - Irvin van Crettinowitz

Płaczący Anioł - ???

 

Na pierwszy ogień leci... 

 

Dalek!

 

Ale dlaczego Dalekowie na samym początku? To takie okropne stworzenia... Nie możesz dać kogoś innego? 

 

Nope~

 

Ech... Niech ci będzie...

 

Opis:

Dalekowie

womdaleks.jpg

 

Dalekowie zostali stworzeni przez Davrosa. Są to groteskowo zmutowane organizmy przypominające żaby. Najczęściej przebywają w pojazdach przypominających czołgi. Pochodzą z dalekiej planety Skaro. Potrafią zabić lub sparaliżować swoją bronią. Cechują się dużą siłą i inteligencją przy jednoczesnym zupełnym braku empatycznych uczuć jak współczucie czy litość.  Dalekowie noszą cechy charakteru, jakie były typowe dla nazistów: nietolerancja dla postaw odmiennych od własnej, nienawiść rasowa, przekonanie o wyższości własnej rasy nad innymi, technokratyczny sposób rozumowania oraz tendencja do stosowania tortur. Dalekowie nie cofają się nawet przed "eksterminacją" osobników własnej rasy.

 

Miłej zabawy~

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza

Doktorku! Lud zadecydował!

 

I...?

 

Daleka otrzymuje Zegarmistrz!

Gratulujemy! Jutro powinna dojść paczka z kosmitą w środku~

 

Ejejej! Ty chyba nie masz zamiaru wysłać mu... Jego...?

 

Nie, nie skądże znowu :lie:

 

...

 

Dobra, dobra... Następny w kolejce, prosz!

 

 

Cybermen

 

Cyberman2006.jpg

 

Rasa cyborgów, pochodzą z równoległej Ziemi czyli z "Świata Pete'a"Wyglądają jak roboty okute w sztywne pancerze. Hełmy mają otwory na oczy i usta, zaś z ich boków wychodzą rurki z miejsca na uszy na czubek głowy. Ów jest odbiornikiem i przekaźnikiem informacji. Każdy ruch wydaje mechaniczny odgłos, podobny do pracy elementów hydraulicznych. Kroczą bardzo głośno. Na środku klatki piersiowej posiadają logo Cybus Industries. Ich zdolności manualne oraz motoryczne nie należały do szczególnie wybitnych. Podstawową bronią wszystkich Cybermanów jest ich siła fizyczna. Bez problemów jeden osobnik jest w stanie pokonać ludzkiego osiłka czy rzucić wielkim człowiekiem. Z czasem uzyskali możliwość porażenia prądem za pomocą dotyku. Ich podstawową bronią była krótka broń energetyczna lub elektryczna. Niektórzy posiadali ją zamontowaną w hełmie.

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza

Mnie? MNIE DALEKIEM SZCZUĆ?! Nie, po prostu <buysomeapples> nie.

 

Cybermeni to rasa sama w sobie genialna. Tak genialna że aż głupia. Ich matematyczność powoduje że popełniają błędy, wszak nie wszystko na tym świecie jest logiczne a co za tym idzie, przewidywalne. I wiele takich problemów nie raz i nie dwa spowodowało że "nielogiczny" Doctor wygrywał :D

 

I dlatego też tą konkretną rasę proponuję Irwinowi ;>

Link do komentarza

A więc Cybermena dostaje Irvin van Crettinowitz!

Miłej zabawy blaszanym robocikiem~

 

To nie jest zwyczajny blaszany robocik... Przecież już ci tłumaczyłem...

 

Tak, tak. Przestań już tyle gadać~

 

*facehoof* Z kim ja pracuję...

 

Ze mną!  :squee: 

 

...

Okeeeeej~

Następy w kolejce jest...

 

 

Płaczący Anioł

 

1213553-weeping_angel.jpg

Płaczące Anioły to grupa łowców. Według Doktora to psychopatyczni mordercy z unikalną metodą zabijania swoich ofiar: poprzez dotknięcie wysyłają swoje ofiary w przeszłość, w której jeszcze się nie narodziły.
Dzięki temu Anioły pochłaniają energię z dni, które im zabrały. Istoty te potrafią poruszać się z szybkością równej mrugnięciu oka, aby złapać swoją zdobycz.
Mają również wyjątkowy i perfekcyjny mechanizm obronny: Kiedy ktoś się na nich patrzy są zmienione w kamień. To chroni je przed śmiercią, „Ty nie możesz zabić kamienia a kamień nie może zabić Ciebie.” Zdolność ta odbiła się na ich wizerunku. Zasady mechanizmu oddziaływują nawet wśród ich własnego gatunku, patrząc na siebie utknęliby w kamieniu na zawsze. Dlatego mają zasłonięte oczy. Stąd ich nazwa: Płaczące Anioły. Mechanizm ma jednak jedną wadę- mogą ruszać się tylko wtedy, kiedy nikt na nich nie patrzy, rekompensuje to jednak ich szybkość. Władca Czasu określił ich zdolności jako największą zaletę i klątwę.

 

Ja go chce! Pragnę! <333

 

Nie.

 

Ale czeeemu  :fluttersad: 

 

Bo to nie zabawka dla dzieci~  :aj3: 

 

Ejjjj ;_;

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Cześć!


Jako że Szeregowa ma teraz na głowie swój dział, przejmuję jej posadę Pomocnika Doctora.


Tak, tak. Przejdziemy już do wyników?


Oh, no tak, już się robi. ^^"

Płaczący Anioł wędruje do... Dolara84!

Gratuluję! A szkoda, sama bym zaadoptowała takiego anioła.

Nie. Nie będę trzymał takiego czegoś w TARDIS.


W takim razie, kto dostanie...

Gelth_Ambassador.jpg

Gelth


Mhm. Ładniejszych zdjęć nie było?

Noope.


Gelthy - "duchy" wnikające w ciała zmarłych osób, występujące w odcinku "The Unquiet Dead". Fizyczną formę utraciły w wyniku Wojny Czasu. Rozkładające się ciało przyciągało je.

Pojawiły się w instalacji gazowej domu pogrzebowego w Cardiff w XIX w. Wnikały w ciała znajdujących się tam nieboszczyków. Gdy ożywiona przez Gelthy staruszka wywołała zamieszanie podczas występu Dickensa o ich obecności dowiedział się Doctor. Istoty poprosiły o pomoc w odzyskaniu fizycznej postaci. Był to jednak podstęp, przez połączenie stworzone przez Gwyneth, dziewczynę nawiązującą z nimi kontakt, do naszego świata zaczęły przenikać miliony Gelthów. Jedynym sposobem na ich powstrzymanie było wywołanie wybuchu, w wyniku, którego istoty spłonęły.


Edytowano przez Rex *Monster* Crusader
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...