Skocz do zawartości

"Nie udało się połączyć z siecią Steam"


Geralt of Poland

Recommended Posts

Steam właśnie zainstalował mi nową aktualizację i teraz kompletnie nie mogę się na niego zalogować.

 

de946fb15d.png

 

Tryb offline działa, mogę się zalogować na swoje konto w przeglądarce, ale w samym steamie już nie. Dodatkowo znajomy mówi, że jemu steam działa bez zarzutu. Znalazłem gdzieś poradę, żeby spróbować uruchomić steam jako administrator, ale to nie pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz pod uwagę to, że usunięcie steam usunie także gry, które za jego pośrednictwem instalowałeś.

I tego właśnie chcę uniknąć. Restartu kompa jeszcze nie próbowałem, zaraz sprawdzę czy pomoże.

 

EDIT: Restart nie pomógł, ale z drugiej strony na innym komputerze nie działa w identyczny sposób, więc raczej i tak nie jest to kwestia reinstalla.

Edytowano przez Geralt of Poland
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zależy od tego czy hackowałeś jeśli nie to kontakt z administratorami steam lub Valve (już nie pamiętam) albo usuń sam folder ze plikami steam a folder z grą zostaw znajduje się on w plikach steam a później zainstaluj ponownie nie jestem pewny mi to działało) pamiętaj jednak że to nie sprawdzony na 100% sposób a i jeszcze jeśli będzie informacja usuń steam razem dokumentami za żadne skarby świata tego nie rób bo wtedy też usunie ci pliki gry!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zależy od tego czy hackowałeś jeśli nie to kontakt z administratorami steam lub Valve (już nie pamiętam) albo usuń sam folder ze plikami steam a folder z grą zostaw znajduje się on w plikach steam a później zainstaluj ponownie nie jestem pewny mi to działało) pamiętaj jednak że to nie sprawdzony na 100% sposób a i jeszcze jeśli będzie informacja usuń steam razem dokumentami za żadne skarby świata tego nie rób bo wtedy też usunie ci pliki gry!!

 

:lol:

 

A ja powiem na ten problem tak:

 

Jeżeli ten problem wystąpił po zainstalowaniu aktualizacji, TO JEST WINA AKTUALIZACJI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam tak ma. Czasami są problemy z połączeniem. Próbuję raz, dwa i za trzecim "łapie". Czasami coś u nich jest nie tak. Rozwiązanie - czekać i sprawdzać co jakiś czas. Cóż, magia Steam. 

 

Szkoda, że Steam wzorem GOG nie ściąga instalatorów, które można nagrać. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Steam często ma problemy z serwerami, aktualizacjami. Na ogół wystarczy poczekać. Czasami nawet i godzinę.

 

 


Szkoda, że Steam wzorem GOG nie ściąga instalatorów, które można nagrać. 

A wujek Gaben kiedyś zrobi taki numer, że wyłączy wszystkie konta steam, usunie je i nici z wszystkich gier :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PervKapitan

Hm? Raczej save'y i tak masz w dokumentach zapisane i jak zainstalowałabyś na nowo Skyrima to dalej je będziesz mieć. W każdym razie nie ma co panikować, tak myślę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zawsze tak mi się zdarza, że steam nie chce się połączyć z serwerami po aktualizacji. Jedynym wyjściem, na szczęście działającym dla mnie, jest klikanie w spróbuj ponownie. Raz załapie od razu, a innym razem para połączy się po 30 minutach.

 

co do wyłączenia steama - u mnie DRM obejmuje tylko skróty do włączania gier, więc gry można odpalić bez pary

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...