Skocz do zawartości

Nowy serwer MC!


asie

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 542
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Taka ciekawostka... połowa adminów poszła papa ze stanowiska i... tak! Przydałby się taki plugin + teleporty bo ja już wylewu dostaję... dosłownie co 5 minut widzę "tepnie mnie ktoś do miasta/surowcowej?" toć to da się głowę stracić... ja też chcę sobie pograć :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Approve, but...

1.Mam nadzieję że zrobicie portale między surowcową, ponyville i nowym miastem. Oraz naprawicie nether, bo pisanie "niech ktoś mnie tepnie" męczy już nawet mnie, nie wspominając o adminach mnie tepających.

2.Będą jakieś czystki w Ponyville, czy nie ? Mogę liczyć na to że moje pixelarty (nie żeby były jakieś specjalnie wyjątkowe) zostaną przeniesione na nową mapę, i co z moją wieżą, no i z klubem Yay ? Średnio wpasowuje się w Ponyville, ale było by szkoda gdyby zniknął.

3.Na przyszłość prośba, a właściwie sugestia. Wyznaczajcie większe działki. Wiem że pewnie zaraz ktoś mnie skrytykuje :TWcU3:, ale jak ktoś lubi mieć domek z kilkoma pomieszczeniami - w którym jest coś co imituje stoły, krzesła, telewizory itp to nie ma innego wyboru niż piąć się w górę. Bo ja też chętnie miał bym domek na większej działce, za to niższy.

4.Dodajcie jakiś plugin, o ile taki jest, który pozwalał by zajmować działki samodzielnie i dawał by cuboid automatycznie (z ograniczeniem że można mieć tylko jeden cuboid) - To by chyba oszczędziło wam sporo pracy.:fluttershy4:

1. Ok

2. Na starym miescie raczej nie.

3. Ok.

4. Ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Trzeba usunąć Extra biomes (ale tego raczej nie) albo (i to najlepsza opcja) zablokować/usunąć WSZYSTKIE biomy pustynne, które się rozprzestrzeniają i niedługo dotrą do ponyville... Bonifacy próbował zamieniając bloki na trawę, ale 1. nie usunął wszystkiego 2. to chyba biomu/piasku sprawa, bo jak przyleciałam kilka minut temu za Klub Yay to zobaczyłam że tam jeszcze się rozprzestrzeniło trochę... oczywiście wykopałam to co znalazłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie było mnie raptem dwa tygodnie, a tu ostra dyskusja rozgorzała i najwyraźniej mój dom został anihilowany? Hm, i tak był założony raczej "na dziko"... No, może przynajmniej ktoś powiedzieć, skąd zassać te nowe mody, których brak nie pozwala mi na ponowne odwiedzenie serwera? :octcry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...