Skocz do zawartości

Equestria: Przyjaciel do grobowej deski (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Dobra... wybieram zebry. Następnie wychodzę poza zamek z nimi... kiedy będziemy już potem poza zamkiem to pytam się. - Więc jesteście na wolności... teraz do Ponyville a za kilka dni przyjdę po resztę... szkoda tylko tej, z gryfa na 3 miejscu... też postaram się ją wyzwolić, ale nie obiecuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam jakąś książkę to czytam. Jeśli nie to staram się zrobić coś wycięczającego a potem kładę się spać na kanapie. Wcześniej wyciągam kartkę papieru i piszę do Twi.

"Cześć, Twilight.

Plan wyzwolenia niewolnic idzie dobrze. Udało mi się wygrać w konkursie dwie zebry. Zaoferowałem niewolnicom dobrze płatną pracę u nas na zamku... nie wymiguj się. Wiem, że jest w nim syf. Przyda się. Poza tym zarobią na nowy start i nie powinny być u nas dłużej niż miesiąc. Jest ich 30... więc w zamku starczy miejsca i szybko się uwiną. Mam nadzieje, że się nie gniewasz za to.

Słodkich snów.

Twój oddany, Prywatny strażnik, a póblicznie dla wkurzenia Blueblooda i Króla gryfów... twój misiaczek.

Feather Wing"

Potem wysyłam go zaklęciem. Uczyłem się go razem z zmianą wyglądu. Czekam na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...