Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Na pan się do mnie zwracać nie musisz - stwierdził z uśmiechem. - Czekolada to zawsze dobry pomysł, o każdej porze dnia i nocy. Czekolada nie pyta, czekolada rozumie, jak to zwykłem kiedyś mawiać. - Ruszył w stronę, gdzie odnotował w pamięci kawiarenkę. - Hmmm... zazwyczaj czytam po prostu książki, których opis mnie zaciekawi, bez konkretnych wyborów, ale Marry Higgins Clark ma całkiem fajną twórczość. To tak w kwestii takich kryminałów, thrillerów i takich tam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pisze całkiem przyjemnym stylem, przynajmniej dla mnie, w każdym razie. Od dziś możesz nazywać mnie znawcą czekolad wszelakich. 

Spojrzał na kawiarenkę, wskazaną przez dziewczynę.

- Tak, o tą konkretnie mi chodziło. I nawet nie ma tłoku, więc jest jeszcze przytulniejsza.- Chłopak otworzył drzwi i wpuścił ją pierwszą, a zaraz sam wszedł do środka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Aj tam, to nic takiego. - Wzruszył ramionami i posłał jej uśmiech. - W sumie to dziwne by było, gdybym żadnej muzyki nie słuchał, prawda? Ale ogółem różnie to u mnie w tej kwestii, zależy na jaki gatunek mam nastrój. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A mi się wszystkiego zdarzy przesłuchać, chociaż tego też akurat mniej. A czemu uważasz, że ciekawy ze mnie gość, co? 

Zaraz zabrał się za powolne sączenie swojej czekolady, kiedy już kelnerka przyniosła zamówienie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo wydajesz się być tajemniczy, lubisz myśleć nad zagadkami więc jesteś trochę jak Sherlock Holmes, i w ogóle podobasz mi się. - Cana powiedziała to z uśmiechem i upiła trochę czekolady. - Mmm dobra, wracając do mojej wypowiedzi lubię po prostu takich ludzi, na pewno są bardziej wartościowi, jeśli chodzi o samą mentalność. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bric siedząc pod drzewem zaczął się rozglądać za ludźmi. Zauważył kilka osób ze szkoły, w tym jedną jeżdżącą na rolkach. Zastanawiał się, czy nie zagadać, jednak zostawił to sobie na potem, gdy będzie z grupą towarzyszy w jednym pokoju. Wrócił do czytania książki.

~

Ekri nudziła się potwornie siedzeniem i rysowaniem, ale nie wiedziała, co innego może robić. Zaczęła rysować dyrektorkę.

~

Klistri tym czasem sama z sobą zaczęła szykować szkołę na jutrzejsze przyjęcie uczniów. Mimo iż była nie tylko dyrektorką części licealnej, a także właścicielką całej placówki, nowi uczniowie nigdy jej nie widzieli. Musiała sprawić dobre wrażenie. Odsłoniła napisy widniejące przed każdymi drzwiami, które sama na początku istnienia szkoły przygotowała. Nad każdym przejściem na korytarzu widniał napis 'Wszystko dzieje się szybko, nie zwalniaj, tylko się dostosuj' lub 'Płacz i śmierć to twój koniec świata. Nad salą matematyczno-geograficzno-historyczną napis mówił 'Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie', nad salą językową 'Nikt Cię nie zrozumie', nad salą przedmiotów ścisłych 'To zaraz wybuchnie', a nad salą techniczno-informatyczną 'Nikt mnie nie rozumie'. Ponad wejściem do sali gimnastycznej była tylko wesoła buźka, nad salą od teoretyki i praktyki widniał napis 'Mam tę moc, masz tę moc', a nad ostatnią, salą od niewiedzy 'Porzućcie wszelką wiedzę, wy, których tu zabraknie'. Jak mówiła pani Klistri każdy napis miał bardzo duże znaczenie, a niektóre posiadały wielką symbolikę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż, miło mi to słyszeć skoro tak chociaż nigdy bym nie sądził że mogę komuś się kojarzyć z Sherlockiem - stwierdził z uśmiechem, a zaraz potem zaczął przyglądać się cudownej zawartości swojego kubka. - W każdym razie, jesteś wyjątkowo szczera, a to dość rzadka cecha w ostatnich czasach, tak właściwie. Ale to dobrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak też zaraz skończył pić swoją czekoladę. 

- Na pewno nie jest tak dobre jak czekolada. Cóż, muszę się kiedyś wybrać do typowej pijalni czekolady, tam to dopiero by było - stwierdził nieco rozmarzonym tonem. - Nie wiem, pewnie poszli do domów, albo też gdzieś się plączą po okolicy. Możemy też gdzieś połazić, czy coś, jeśli chcesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeśli chcesz mi je jutro pokazać, to nie mam nic przeciwko, lubię oglądać różnego rodzaju czyjąś twórczość, czy zdjęcia, czy inne prace. - Również podniósł się z miejsca i skierował ku wyjściu. Jemu nie przeszkadzało to, że dziewczyna się rozgaduje, właściwie to całkiem niezły był z Kenta słuchacz, więc wiadomo. - No skoro tak, to prowadź w miejsca z ładnymi widokami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Okej - Cana złapała za rękę chłopaka i wyprowadziła z kawiarni. - Ciekawe czy będziemy wybierać przewodniczącego klasy - Dziewczyna zastanawiała się chwilę, po jakimś czasie doszli do bramy parku. - Jak pójdziemy tą ścieżką to byśmy doszli do wzgórza, w nocy zapewne fajnie ogląda się gwiazdy a w dzień jest widoczny całkiem fajny widok. Chodź - Cana dalej ciągnęła Kenta dalej. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białasek spokojnie dał się tak prowadzić do parku i słuchał dziewczyny.

- W nocy też będzie można skoro tak kiedyś się wybrać - stwierdził. - W sumie ogółem ten park nie jest jakiś brzydki - dodał tak poza tym, gdy rozglądał się, kiedy mijali to kolejne drzewka i ścieżki. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((W sumie to bardziej brązowe włosy ma Isaac ale trudno :v ))

 

Isaac szedł po błoniach zastanawiając się nad sensem życia aż nagle ktoś na niego wpadł i upadli na ziemi, jak się okazało leżała na nim dziewczyna. Całkiem ładna, trzeba przyznać. 

- Nic się nie stało. - powiedział uśmiechając się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...