Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Niewiedza o świecie.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 476
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Isaac wszedł do sali jednak nie był ubrany na galowo. Nie zdążył przygotować ubrań poprzedniego dnia przez co dziś wyglądały by fatalnie. Obecnie był ubrany w jeansy, czarną koszulkę z logiem zespołu, czerwoną koszulę flanelową w kratkę i w męskie, skórzane buty za kostkę. Zaczął wzrokiem szukać miejsca, w końcu padło na piąty rząd, usiadł i zaczął czekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John Chavez bez pośpiechu wkroczył na salę i rozejrzawszy się po niej, podążył w stronę drugiego rzędu. Usiadł na jednym z krzeseł i położył stary, czarny i połatany skrawkami materiały plecak między swoimi stopami. Miał na sobie czarne jeansy i szarą koszulę z krótkim rękawem, a a nogach sportowe buty, jego czarne włosy spięte zaś były w kucyk. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy wszyscy ludzie byli już na sali, dyrektorka podeszła do mikrofonu - Uwaga, uwaga dzieci! Dzień dobry, nazywam się Klistri Warsy i jestem dyrektorką tej oto niezwykłej szkoły, umiejscowionej w Reading, w Anglii, bo kto by się spodziewał, że to tu. Niektórzy z was już mnie pewnie znają - powiedziała z wielkim uśmiechem, a na sali rozległy się krótkie brawa - a niektórzy nie. Lecz spokojnie, zmienimy to. Nauczyciele będą Ci sami, co rok temu, czyli przypominając... - Klistry wymieniła wszystich nauczycieli razem z krótkim przedstawieniem ((patrz 1 post)) - A więc, najserdeczniej witam drogie pierwsze klasy. Klasę A i klasę B. Od razu wyjaśniam: w obu klasach jest 10 chłopców i 10 dziewczynek, a aby dowiedzieć się, w której jesteście klasie, wystarczy spojrzeć na karty wywieszone przed salą. Pokoje dla was są duże, 10-osobowe, a w nich znajdziecie plany lekcji. Życzę wam miłej nauki, jednak nie będę was oszukiwać. Jesteście duzi, macie już w końcu 16 lat. Tu, w części licealnej codziennie dzieją się gorsze i dziwniejsze rzeczy niż widzieliście. Trudno przewidzieć, kiedy może stać się coś okropnego, dlatego czujnym należy być cały czas. Pamiętajcie, Płacz i śmierć to wasz koniec świata! - po tych radośnie wypowiedzianych słowach rozległy się brawa i nauczyciele wyszli z sali. Powoli zaczęli też rozchodzić się uczniowie, a wśród nich Bric i Ekri. ((Jako iż jest to pierwszy dzień to teraz macie trochę takie 'rupta co chceta' >,>. Jak wejdę na komputer, to napiszę plany lekcji i tym podobne))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białas zerknął na chłopaka, który usiadł w rzędzie przed nimi. Zaciekawił go jego indiański typ urody i ogółem, sama osoba wydała mu się ciekawa. Cóż, pewnie później zechce się dowiedzieć czegoś więcej na jego temat i dopiero wtedy uzna, czy jest wystarczająco interesujący, no ale mniejsza.

- Szczerze mówiąc, niewiele wiem o swoich korzeniach i takich tam, ale ogółem adoptowała mnie jak byłem mały całkiem sympatyczna rodzinka z Anglii - stwierdził jeszcze cicho, wzruszając ramionami. Właściwie to mógłby spokojnie pogrzebać w jakichś starszych źródłach i takich tam, by znaleźć coś o swoim pochodzeniu, ale raczej wolał interesować się innymi i zbieraniem o nich informacji niż o samym sobie. 

Zaraz skierował wzrok na dyrektorkę i słuchał uważnie, kiedy wreszcie się odezwała. 

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John wstał, zaskoczony nieco długością zebrania. W żadnym wypadku mu to nie przeszkadzało - tym lepiej, bo będzie można wykorzystać jeszcze dzień. Podniósł zmęczony życiem plecak, zarzucił go sobie na plecy i obdarzając kilku mijanych ludzi uśmiechem ruszył ku drzwiom. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Właściwie to nie mam żadnych większych planów na dzisiaj, więc czemu nie? - Wstał z miejsca i przeciągnął się. - Aczkolwiek może najpierw sprawdzilibyśmy w jakich klasach jesteśmy? Tak z ciekawości, ja tam lubię wiedzieć czy kogoś przypadkiem nie znam już, albo z kim będę mieć do czynienia. - "I kto może z tego być ciekawy, a kto nie" dodał w myślach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ekri po sprawdzeniu w jakiej klasie jest usiadła na korytarzu pod oknem i nie mając zajęcia, skulona zaczęła rysować.

~

Bric wyszedł z sali i ledwie się obejrzał za listą. Od razu stwierdził, że skieruje się do parku, by korzystać z ostatniego dnia spokoju przed nieustanną nauką. Gdy dotarł, usiadł pod drzewem i zajął się czytaniem książki.

((Nie będę sobie utrudniać, wszyscy są w klasie A))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bardzo szybko. Spodziewałem się usłyszeć więcej ciekawych informacji. - Zmarszczył brwi i spoważniał na chwilę.- Ale cóż, wszystko przed nami. - Jego twarz z powrotem przybrała łagodny wyraz. - Co do zainteresowań, lubię czytać i obserwować co się wokół dzieje, to całkiem fajna sprawa. A ty? - Wzrokiem wędrował po mijanych ludziach. Na korytarzu zauważył też jakąś bazgrającą osóbkę, ale niespecjalnie się nią zainteresował na obecną chwilę. - O, zobacz, jestem w klasie A - oznajmił, gdy znalazł swoje nazwisko na liście. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Sorley biegł najszybciej jak tylko umiał. Niestety, niewiele to dało - gdy dotarł na miejsce, pierwsi uczniowie już wychodzili. Zacisnął pięści na myśl o opóźnionym pociągu i potrzebie odstawienia rzeczy do przyjaciela poznanego przez internet. Ale tak to jest w życiu. Czasami niewiele ma się do powiedzenia.

 Praktycznie wszyscy zbili się w mniejsze bądź większe grupy. Z autopsji wiedział, że wiele od nich nie mógł uzyskać.  Jednak całkiem szybko dostrzegł jedną samotną osobę. Z lekkiego uśmiechu na jego twarzy wyczytał, że może coś u niego uzyskać. A co jeszcze działało na jego korzyść, nieznajomy także wyglądał na osobę, która spieszyła się na apel.

- Witaj, jestem Sorley. Czy masz czas streścić mi, co było na apelu?

 Niczego nie tłumaczył. Nieznajomy widział, z jak wyglądającą osobą rozmawiał. Rozluźniony krawat, potargane włosy, lekki pot na wciąż czerwonej twarzy. 


Mephisto, o twoją postać chodzi.

Edytowano przez Łakomczuch
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A albinos zamiast spisywać plan po prostu zrobił jego zdjęcie telefonem. Jak już się ma takie wynalazki, to można sobie życie ułatwić, nie? 

- A jakiego rodzaju czytasz książki? Jakieś preferowane gatunki, czy co się napatoczy, że tak to ujmę? - zapytał. - Możemy iść do kawiarni jeśli chcesz. Chyba, że wolisz pospacerować po ulicy, czy iść do chociażby księgarni, jestem otwarty na różne opcje. - Uśmiechnął się. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harold spisał plan na następny dzień, na przepisanie kolejnych znajdzie czas później. Skierował się do wyjścia, przy okazji rozpinając guziki koszuli. Nie lubił gdy cokolwiek go krępowało, nawet w tak małej skali.

Spojrzał na zegarek na swoim nadgarstku. Miał dużo czasu, na tyle by przejść się do parku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mam telefonu tylko aparat, lustrzankę dość duża i do torebki się nie zmieści. Kurcze szkoda że nie zabrałam go ze sobą. Co do książek to fantastykę, horrory, kryminały i filozoficzne najbardziej lubię Tolkiena chociaż Lewis'em nie pogardzę - Zaśmiała się krótko - Dasz mi się jutro sfotografować? Może zrobię album klasowy - W głowie Cany zrodził się nagły pomysł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kryminały są fajne, lubię kiedy książka zmusza mnie do układania scenariuszy co miało miejsce tak naprawdę i pobudza myślenie. A co do zdjęcia, nie jestem specjalnie fotogeniczny, ale jeśli ci zależy, to możesz mi jakieś jedno zrobić, czy coś. Nie będę uciekać przed aparatem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie uważam, żebym był jakiś specjalnie przystojny, ale dziękuję za komplement. - Schował ręce do kieszeni bluzy.- Hmm... cóż, wiem w sumie gdzie jest park, ale nigdy nie uważałem, żeby to było jakieś ciekawe miejsce. Chyba jednak pomysł z jakąś kawiarnią i przykładową gorącą czekoladą wydaje mi się lepszy. Jak pędziłem na apel to widziałem coś niedaleko po drodze, co z daleka wyglądało całkiem przytulnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...