Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Genetyczne krzyżówki.


Ukeź

Recommended Posts

Judas zobaczył zarys domu Mabel. Wtedy uświadomił sobie że nie otworzy bo to Mabel ma klucze więc po chwili skręcił do swojego domu, otworzył drzwi swoim kluczem wciąż jakoś utrzymując dziewczynę i wszedł do środka. Zamknął drzwi i położył dziewczynę na sofie, sam usiadł na fotelu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judas wyciągnął kubek, nasypał do niego cukru i wrzucił saszetkę z herbatą, potem postawił wodę na gazie, wrócił na szybko do salonu ale zobaczył że Mabel nigdzie nie ma. 

- Mabel? Gdzie jesteś? - zapytał rozglądając się. Podszedł do drzwi wyjściowych i je odtworzył. - Mabel? - zapytał wciąż się rozglądając. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mabel poszła za domek i usiadła na ziemi. Zaczęła się bawić liśćmi które leżały sobie na trawie. Wydawała się nie być ani smutna ani wesoła. Po prostu była jakąś taka nijaka może.odrobinę przygnębiona ale tyle właściwie.

Akurat szedł tamtędy jej brat. Gdy zobaczył Mabel od razu do niej podszedł i usiadł obok.

- Co się dzieje księżniczko? - zapytał z uśmiechem.

Mabel podniosła wzrok i popatrzyła na Dipper'a. Przytuliła się do niego (bo jak oboje twierdzą że gdy nie ma okazji na tulenie to "jak nikt nie patrzy to można" xD).

- Co się stało sister? - zapytał.

- Nie wiem w sumie. Chyba mi smutno... - mruknęła tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dipper usłyszał wołanie Judas'a. Mabel je zignorowała.

- Przez niego? -zapytał.

- Tia... Mam wrażenie, że zaczynam go męczyć... - mruknęła tylko Mabel i wstała. - Jak coś to mnie tu nie było~ - powiedziała i pobiegła w stronę swojego domku, po czym weszła na dach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...