Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Genetyczne krzyżówki.


Ukeź

Recommended Posts

- Wszystko jest takie inne i ogółem weselsze. A może to tylko mi się tak wydaje... Eeee nie ważne~ - zaśmiała się.

 

Dipper w tym czasie spacerował po mieście zapamiętując gdzie co jest ot tak na przyszłość. Nigdy nie wiadomo co będzie musiał zrobić, więc lepiej wiedzieć. Przyglądał się różnym osobom w okół. Właściwie wszyscy wyglądali tu bardzo ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No bo jest w porządku, ale on mnie właściwie nie potrzebuje sam sobie świetnie radzi ogarnia co i jak i w ogóle. - powiedziała wzruszając ramionami. - Chociaż wiem że te całe więzi bo bla bla bliźniaki bla bla. Czasami przysparzam mu tylko same problemy i w ogóle. To bardziej ja potrzebuję jego niż on mnie~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skręciła w jakąkolwiek uliczkę. Mieszkańcy wydawali się na prawdę mili, jednak Sauda odpuszczała sobie póki co wypytywanie o wszystko. Była wyczerpana tym wszystkim. Stres w ciężarówce wyraźnie nie był w niczym pomocny, odznaczając sie aktualnym wypraniem z chęci. Sprężystym szybko i zdecydowanym krokiem znów skręciła, szukając ogłoszeń lub czegokolwiek, co mogłoby byc wskazówką. Wynająć jakąś przestrzeń, pokój lub kupić. System informacyjny z pewnością był kiepski. Położyła po sobie uszy z niezadowolenia wraz lekko podwijającym się ogonem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mabel tylko mruknęła coś przez sen i wtuliła się w Judasa. Czuła się całkiem dobrze i wcale nie miała ochoty się budzić.

W tym samym czasie Dipper szedł tą samą ulicą. Zobaczył Judasa i Mabel.

- No proszę... Kto by się spodziewał. - zaśmiał się pod nosem i wyciągnął książkę. Zajrzał do niej i skręcił w jedną z uliczek idąc przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...