Skocz do zawartości

[Gra][Zapisy]Potomkowie Tytanów[Herosi][Walka][Szkolne Życie]


Dead Radio Man

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Alex wrócił do swojego pokoju i zdjął zbroje po czym wszedł do łazienki żeby wsiąść prysznic. Gdy to zrobił założył pidżamę składającą się z czarnej bluzki z logiem Linkin Park i krótkich spodenek. Wyjął butelkę mleka <250ml> z małej lodówki i napił się. Otworzył okno i wziął wdech powietrza, było już ciemno. Spojrzał w niebo.

- Jak tam mamo ci minął dzień - Zapytał z smutnym uśmiechem i oparł się łokciami o futrynę okna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( która jest godzina ?))

Obudziłem się z drzemki dosyć późno, a że nie miałem innego zajęcia wyszedłem na spacer po świeżym powietrzu. Przy wychodzeniu zabrałem ze sobą plecak w którym były łyżwy. Ruszyłem w stronę najbliższego parku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Kurcze dajcie spokój, ale już  :flutterbitch: jest godzina 20. Mnie to nie obchodzi czy to prawdziwa mitologia czy nie bo i tak w żadną nie wierze soł morał jest taki czy to mitologia czy baśń to i tak dla mnie jedno i to samo. Koniec wykładu dajcie sobie buzi na zgodę i bawimy się dalej :fluttershy5:  ))

 

Alex po krótkim przewietrzeniu pokoiku i "rozmowie z mamą" usiadł na łóżku i zaczął czytać a raczej się uczyć filozofii< tak będą takie zajęcia>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...