Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Coolgat3

[GRA] Szum Fal [Survival]

Recommended Posts

- Cóż, jeśli mam być zupełnie szczery to on jest trochę dziwny... co prawda cała sytuacja rzuca się na czerep i każdemu może trochę odbić. - powiedział. - Ale nie mam pojęcia czemu mógł tak zrobić. 

((Zgaduje że jego postać ma dramatyczną i mroczną przeszłość, jest smutna i skrzywdzona przez los  :sick: )) 

- Jak krytycznych? On się śmiał, pływał ze mną, nawet dał mi perłę, którą znalazł. Nie sądzę, by byl szczególnie załamany całą tą sytuacją. - powiedziała cicho

(Dobra eh... Rysowałem >.> Też coś zacznę robić może... nie wiem...)

Ethan powoli wstał i poszedł w stronę drewnianej łódki. Przechadzając się po plaży z nudów. Nie zważał już na głód ani na pragnienie. Nie obchodziło go to

- Wiesz, teraz zaczynam uświadamiać sobie w jakim jesteśmy położeniu. Dzięki niemu nie zwracałam na to uwagi, nawet na to że od wypadku nic nie zjadłam. - powiedziała ponownie patrząc na morze.

- W porządku. - powiedział. Po pewnym czasie dotarli do obozu, Woody podał dziewczynie kawałek mięsa (tego z krokodyla), lekko ususzonego, ale tylko lekko. - Proszę. - powiedział. - Chcesz pić? - zapytał. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...