Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

((Nie było mnie kilka dni, więc nie czepiać się niedociągnięć! ;_; ))

Dzisiaj Oz nie poszedł do szkoły, źle się czuł. Polepszyło mu się dopiero gdzieś popołudniu. Postanowił wyjść na miasto zrobić zakupy i przy okazji kupić lekarstwa. Żyć z demonem, który ciągle je mięso(takie ze sklepu) jest udręką!((Nie było napisane, że postać nie może się opiekować demonem :v )) Dodatkowo później zaczął padać deszcz co chłopak doszczętnie przemoknął. Gdy wrócił do domu był strasznie zmęczony, a przez to, że zmoknął znów się źle poczuł. - Jak na nienawidzę deszczu... - mruknął po czym wszedł do swojego mieszkania i padł przed drzwiami. Usnął i spał tak pod drzwiami aż do następnego dnia.

((Dziękuję, nie krytykować :v ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, zaraz przyniosę. - powiedział i poszedł do drugiego pokoju, na łóżku tam leżała Lu, w formie fretki. Po chwili jednak wstała i przeniosła się na małe posłanie przygotowane dla niej.

- Wiesz, ta dziewczyna chyba cię lubi. Powinieneś uważać żeby tak zostało. - powiedziała Lu. Eden wziął koc i poduszkę.

- Wiem Lu. - powiedział i wyszedł z pokoju. Położył koc i poduszkę na fotelu. - proszę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziękuję - powiedziała z lekkim uśmiechem. Wzięła koc i poduszkę, po czym położyła je na kanapie. - Mam nadzieję, że nie obrazisz się jeśli będę spać w twoich ubraniach? W moich pójdę jutro - spytała niepewnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( Powiedzmy że postać Hehesza wróciła do siebie xD ))

Accelerator obudził się na kanapie. Zobaczył że Misaka leży na nim w ubraniu i w ogóle, ale postanowił jej nie budzić.

- Ech... Powinienem jej przypilnować żeby się położyła. - mruknął cicho i zaniósł ją do łóżka. Poszedł do kuchni i zaczął robić śniadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exera obudziła się z lekkim bólem głowy, jaki towarzyszył jej po każdej burzowej nocy. Otworzyła oczy i równie szybko spadła z łóżka. Co ona robiła w łóżku obok Edena?!

~·~tej nocy~·~

Obudziły ją grzmoty. Patrzała w ciemność szeroko otwartymi oczami. Wzięła koc i wstała z kanapy. Zaczęła macać po ścianach, aż nie znalazła drzwi do pokoju Edena. Weszła tam niepewnie, on akurat się obudził pytając o co chodzi. Ta położyła się obok niego mówiąc, że się boi. Ostatnie co pamiętała przed zaśnięciem to to, jak chłopak przytula ją do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(( ._. ))

 

Eden poszedł do kuchni i zrobił kilka kanapek z serem i szynką. Nie miał zbytnio z czym tego zrobić ale cóż. Po chwili wrócił z talerzem do swojego pokoju. 

- Ech, nie chce mi się iść do szkoły... - westchnął stawiając talerz na łóżku pomiędzy nim a Exerą. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...