Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

Misaka popatrzyła na Exerę uśmiechając się do niej szeroko.

- Mówisz o Acceleratorze? To nie mój brat~ - zaśmiała się.

 

Accelerator po jakiejś chwili wstał i zaczął rozglądać się za Misaką.

- Tch... Gdzie jest ten cholerny gówniarz... - mruknął pod nosem. Ubrał się i wyszedł z mieszkania żeby jej poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak przyjdzie co do czego to on naprawdę potrafi być miły~ - zaśmiała się. - Miał tak właściwie ciężkie życie, więc to przez to chyba tak jest. Teraz twierdzi że próbuje... Odkupić swoje winy czy jakoś tak~ Ale lubię go i mam wrażenie że on też mnie lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Taak! Bardzo! I za nic w świecie bym nie chciała żeby coś mu się stało... Już raz przeze mnie miał kłopoty przez co musi nosić to coś na szyi i w ogóle... - powiedziała z lekkim smutkiem ale zaraz się uśmiechnęła. - Gdyby nie on nie byłoby mnie pewnie już na tym świecie, więc wiele mu zawdzięczam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co rozumiesz przez "gdyby nie on nie byłoby mnie pewnie już na tym świecie"? - nagle przypomniała jej się sytuacja z Edenem w piwnicy. Odtrąciła szybko te mysli, by skupić całą uwagę na dziewczynce. - Uratował cię przed czymś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Byłam, a właściwie jestem częścią eksperymentu zwanego "Siostry" w którym brał udział właśnie Accelerator. Cały eksperyment miał spowodować to by Accelerator był najsilniejszym magiem w mieście. Wybrano jedną z silniejszych osób którą jest prawdziwa Misaka Mikoto, a ja jestem tylko jej jednym z klonów. Zadaniem Acceleratora było zabicie wszystkich klonów ponieważ według obliczeń naukowców stałby się najsilniejszy. Właściwie to nie powinnam istnieć bo klonów powinno być 20000 a ja jestem klonem 20001. Niektórzy mówią na mnie "Ostatni Rozkaz" (Last Order w sensie x"D). Prawdziwa Misaka i reszta klonów jest starsza ode mnie, a ja zbyt wcześnie opuściłam inkubator w którym przebywałam na początku i mam 10 lat i na tym stoi więc teraz mój wiek będzie płynął normalnie. Accelerator zabił ponad połowę moich sióstr a reszta znajduje się w różnych miejscach tym mieście i poza nim. Problem w tym że to właśnie ja jestem ośrodkiem tych wszystkich klonów, gdybym zginęła moje siostry mogłyby się zbuntować i zniszczyć nawet całą Japonię. Ale ja nie mam mocy, a raczej mam jej bardzo mało, ponieważ to oryginalna Misaka ma pakt z demonem a ja nie~ Accelerator uratował mnie przed tym jak jeden z naukowców wgrał wirusa do mojej głowy ponieważ chciał zawładnąć całym eksperymentem. Sam przez to prawie stracił życie. - opowiedziała i uśmiechnęła się. - Właśnie dlatego zawdzięczam mu życie~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie znam historii jego przeszłości, ale wierzę ci na słowo. - uśmiechnęła się i wstała na równe nogi. Rozciągnęła się i spojrzała na Misakę. - A Accelerator nie będzie się martwić o to, że nie ma cię w domu? Wie, że wyszłaś? - spytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Aaa no właśnie nie wie... Ojej... Pewnie będzie mnie szukać i będzie zły... - mruknęła. - Ej ej ej! A masz może komórkę to zadzwonię do domu i mu powiem że nic mi nie jest? Ja swoją zostawiłam w domu oczywiście razem z kluczami... Pożyczysz miiii? Prrrrooooooszeeeee~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misaka czekała aż ktoś odbierze ale w końcu odezwała się sekretarka.

- Hej! Accelerator! Nie martw się o mnie jestem w bezpiecznym miejscu. Jestem z twoją koleżanką więc nie martw się. - nagrała się i oddała telefon właścicielce. - Chyba zaczął mnie szukać... Ojoj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...