Skocz do zawartości

Małe łowy [zapisy][gra]


Recommended Posts

- Tak, jakby się dowiedział że próbowałam go zabić, dwukrotnie i że wypadek w którym zginął wydarzył się podczas drogi do utopienia go. To tak nie działa. - mruknęła, oparła ręce na nogach i ukryła twarz w dłoniach. - Zaszłam w ciążę z powodu gwałtu... to temu go nienawidziłam. - powiedziała cicho. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja bym się cieszyła na jego miejscu. Sam fakt że ma się rodzinę jest dobry. - powiedziała po chwili zamruczała coś pod nosem i kontynuowała. - Gdyby urodził się jak ja, z probówki w inkubatorze już nie byłoby tak wesoło. Mnie wszyscy chcieli zabić nawet Accelerator. Ale mniejsza z tym. Wiadomo że to co pani zrobiła jest złe ale to już minęło. Nie żyjemy przeszłością. Teraz pani go kocha i to najważniejsze.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale i tak się boje. - powiedziała cicho. - Po chwili jednak wyprostowała się, znowu miała normalny wyraz twarzy, chociaż o wiele bardziej sztuczny. - Może kiedyś posłucham twojej rady Misako. - stwierdziła.

Edytowano przez Mephisto The Lone Wanderer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Określam współrzędne... 35, 56' 140, 21'... Szukam.... Znaleziono. Kontynent: Azja, kraj: Japonia, miejsce pobytu: Miasto Akademickie. - powiedziała i po chwili zamrugała powiekami i wróciła do poprzedniej pozycji. Tym razem oparła ręce na stole. - Widzi pani, gdyby Add był taki jak ja byłby narażony na tego typu rzeczy... - mruknęła po czym położyła głowę na stole i zamknęła oczy. Wyglądała jakby zasnęła ale kto wie co się z nią teraz działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Last Order jest ośrodkiem wszystkich klonów. Dzięki niej mogą się między sobą komunikować i przekazywać informacje, każda z nich wię o każdej co gdzie i jak, to przez sieć. Ona jest jakby ośrodkiem tej sieci. Co jakiś czas sprawdza czy nie ma wybrakowań i czy żadna z Misak nie zaginęła. Najwyraźniej coś jednak było nie tak. - mruknął Accelerator siadając obok dziewczynki. - Ale może też być tak że ktoś próbuje się do niej włamać, ale to raczej mniej prawdopodobne. Zależy który tryb uruchomiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accelerator spojrzał na Add'a oschle i wstał z miejsca.

- A myślisz że o co w tym całym eksperymencie chodziło? O zabicie tych cholernych klonów. I pomyśl sobie że jeden pieprzony debil który chciał je ocalić i przerwać eksperyment właśnie to zrobił. - warknął po czym wziął dziewczynkę na ręce. - Zakończył to wszystko i właśnie dlatego jestem w takim a nie innym położeniu. - mruknął po czym ruszył z powrotem do szpitala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accelerator z Add'em i Misaką dotarli do szpitala. Weszli do sali w której wcześniej byli po czym Accelerator położył dziewczynkę na jednym z łóżek.

- Nie obudzi się pewnie do jutra. Ale za to jutro będzie tak pęłna energii że będzie kicać na wszystkie strony. - mruknął po czym położył się na drugim łóżku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...