Skocz do zawartości

Arena XXIII - Hoffner vs Magus [zakończony]


Arena XXIII  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto okazał się bardziej zawzięty, wytrwały, potężniejszy? Kogo zobaczymy w kolejnej rundzie?

    • Hoffner
      3
    • Magus
      1


Recommended Posts

Ze zdziwieniem zobaczyłem jak ta dziewczyna nagle zniknęła. Zacząłem się rozglądać za miejscem gdzie mogła umknąć, gdy nagle spostrzegłem jakiś cień. Już wszystko zrozumiałem atak od tyłu. Kolejna sprytna zagrywka. Nie miałem zbyt wiele czasu na reakcje by się obronić. Można było zrobić tylko jedno. Moje ogniste skrzydła momentalnie zmieniły formę. Na bańkę z ognia, która otoczyła moje ciało. Gdy atak mojej przeciwniczki się do mnie zbliżył doszło do zderzenia dwóch sił. W rezultacie moja bańka wybuchła wyrzucając mnie ze swojego wnętrza z dużą siłą. Gdy opadałem na ziemie pod moimi kopytami utworzył się kolejny dysk taki sam jak ten, na którym latałem wcześniej. Spojrzałem na moją przeciwniczkę i lekko się uśmiechnąłem. Następnie spojrzałem na arenę. Mój róg otoczyła czerwone światło. A ognista kula, która kierowała się na arenę momentalnie zniknęła. Tak samo jak wszystkie inne ślady po moich zaklęciach. Ponownie spojrzałem na dziewczynę.

- Gratuluje Moniko. Okazałaś się znacznie lepsza ode mnie. Dziękuje za ten cudowny pojedynek. Pozwól, że coś ci podaruje. - Mój róg otoczyła czerwona energia a na kopycie pojawił się niewielki zielony klejnot na złotym łańcuszku. - Niema w nim żadnej magii. To tylko pamiątka ode mnie po naszym pojedynku. - Po tych słowach rzuciłem jej naszyjnik i posłałem jej lekki uśmiech.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Drodzy państwo, nadszedł czas na poznanie zwycięzcy pojedynku! Kogo ujrzymy w kolejnej rundzie? Kto będzie walczyć i torować sobie drogę ku półfinałowi? Odpowiedzi na te pytania przyjdzie nam poznać... Teraz.

 

Hoffner - 3

Magus - 1

 

A zatem, z powodu dosyć niewielkiej, acz godnej odnotowania przewagi, starcie to wygrywa...

 

Hoffner

 

Doskonale! Liczymy na następne imponujące zaklęcia i pokazy determinacji w nadchodzącej rundzie! Bez wątpienia, ten pojedynek był jednym z najdłuższych i najbardziej klimatycznych! Oby w przyszłości dane nam było skosztować tego jeszcze raz, być może w jeszcze większych ilościach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...