Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

Co ja wiem o Cichym... BARDZO TANIO ROBI KUCYKOWE PRZYPINKI!!! Piszcie do niego na pw! Mwhahahhahahahahahahaha! xDD Nie wyprzesz się!


Co ja wiem o Cichym... BARDZO TANIO ROBI KUCYKOWE PRZYPINKI!!! Piszcie do niego na pw! Mwhahahhahahahahahahaha! xDD Nie wyprzesz się!
Co ja wiem o Cichym... BARDZO TANIO ROBI KUCYKOWE PRZYPINKI!!! Piszcie do niego na pw! Mwhahahhahahahahahahaha! xDD Nie wyprzesz się!
Nah sorry za podwójny, ale jestem na telefonie i lag był a edytować na tym złomie nie idzie D:
Link do komentarza

Siedzi po nocach :D I jest z Krakowa :D Strzelałeś się kiedyś na F50 z ASG sport?? Ja w swojej historii miałem: -Tandetną sprężynówkę snajperę (ciągle ją mam) -P90 od TM -AUG'a od CA (jedna z najlepszych spluw jakie widziałem, szkoda, że tak brzydka) -M14 EBR od Kart'a (bardzo ładna tylko ciężka jak cholera i bardzo awaryjna...) -strzelba AGM (ciągle mam) -Strzelba Beanaly (czy jakoś tak) M3 *tez jeszcze mam) -FN Five-seveN (świetna spluwa, szkoda tylko że mi totalnie nie potrzebna) -G36 od JG (fajne i zgrabne długo z nią biegałem) -G36K od Aresa (to to co teraz mam )

Link do komentarza

Airsoftowiec + F50 + brony hmm to juz na 150% rowny gosc :3 Z ASG sport jeszcze okazji nie mialem. U mnie przewinelo sie: M4 cqb (A&K) -mam MP5 (J.G) - mam AKSU (cyma) - mam M249 para (PJ) - mam G36 (SRC) SVD (A&K) FAMAS (tak ta legenda na v.1 od Cyber Gun) A tak nawiasem ciekawie by bylo gdyby sie okazalo ze juz gdzies sie strzelalismy ^^

Link do komentarza

Złoty Ziemniak dla Xyza za dobrą znajomość Katherinologii!

Derp Dash - Olga, lat 12, uwielbia Cadance i jest spoko :)

Xyz - eeee... Nie trawi tych samych książek, co ja (albo przynajmniej jednej), gotuje, dba o rozwój intelektualny największe strachy użytkowników, karmiąc ich codziennie Heyeayeyaeayaeyaeaya i Rick Rollem. I jest spoko.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...