Skocz do zawartości

[Zabawa] Co wiesz o poprzednim użytkowniku?


Kobayashi

Recommended Posts

Ah, Cichy, cichy. Co wiem o tobie? Mógłbyś tak zmanipulować moją psychikę że kroiłbym chleb łyżką do lodów. Masz lekką dyslekcje. Wyjechałeś do Niemiec i wracasz dopiero pod koniec sierpnia. Mikrofon na skype strasznie zmienia ci głos (tak przynajmniej mówiłeś). Jesteś maniakiem w osu! Zachęciłeś mnie i Trebuha do tej gry. Ogólnie jesteś spoko.

Link do komentarza

A Kaziu sie nie wysilil ^^ Mieszka w Starym Luboszu. Lat 15 wiecej nie wiem. @Naruto, jak taka parszywa bestia ja kaj moze byc spoko? :D Naruto - wmawia mi ze dobrze gram w OSU, admin na Twitch'u, ladnie rysuje a ciemnote wciska ze nie umie, wymiata w Ace Of Spades, milo sie z nim gada na szkajpaju (a jeszcze milej cala grupka ^^ ) ogolnie bardzo mila persona

Link do komentarza

Cichy. Ponoć Trebuh uprosił żeby ci wstawili ten tytuł :rainderp: Jesteś pesymistą - pernamentnym i nieubłaganym. Na przeciwko hejterom chcesz nosić kucykowe koszulki. Jesteś posiaczem anty-hate'a aczkolwiek nie mam pojęcia czym jest :D Jesteś dumny z bycia bronym - nie każdy to potrafi, a jest to rzecz ważna :P

Link do komentarza

BezimiennyKot1 Delikatna obsesja na pkcie Fluttershy jak kiedyś powiedział xD Obsiaduje wszystkie tematy Off-topu Zamówił u mnie animację której wykonanie odwlekam xD Przed chwilą zauważyłem że ma dopiero 12 lat - Czego całkowicie po jego postach nie widać. No to chyba wszystko co wiem xD

Link do komentarza

No jaaaa... Nie chcę robić syfu, ale JA NIE ROBIĘ ARTÓW na zlecenia :P Tak tylko mówię, kiedyś założyłem temat na animowane sygnaturki i avatary - które dodam piękne nie są xD Więc nie piszcie że robię coś na zamówienie, a tym bardziej coś ładnego xD

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...