Skocz do zawartości

[gra]Zawodówka Śmierci


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dave obudził się po pewnym czasie, czuł się lepiej, na razie nie otwierał oczu chociaż czuł różnicę. Po chwili otworzył je i natychmiastowo zamknął. Było za jasno... ale przecież on nigdy nie widział, czemu nagle teraz jest za jasno. Po chwili znowu spróbował je otworzyć ale od razu je zmrużył i mrugał bardzo często. Przez chwile siedział ale po chwili podskoczył, zawołał coś uradowany i teraz czekał na Emi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak spojrzał na dziewczynę i dosłownie opadła mu szczęka. Mruknął coś w stylu ,,całe życie coś tak wspaniałego przechodziło obok mnie a ja tego nie widziałem... zarówno w i bez ubrania...''. Przyjrzał się dokładnie dziewczynie, kilka razy zawiesił wzrok tu i ówdzie. Po chwili odchrząknął. 
- Seksowna jesteś... ale ja nie o tym, znaczy w sumie o tym... widzę cię. - powiedział podekscytowany. 

Edytowano przez Mephisto Aenyeweddien
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave złapał rękę dziewczyny, przyciągnął ją do siebie i pocałował. Po chwili odsunął się.
- Nie żartuje. - powiedział i uśmiechnął się. W patrzeniu jej w oczy przeszkadzało mu jednak coś dość istotnego, mianowicie dziewczyna wciąż była naga po wyjściu spod prysznica. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale czemu? Jak dla mnie to naprawdę miły widok. - powiedział i dotknął dłoni dziewczyny. - Zresztą, pierwszy raz w życiu widzę cokolwiek, więc jesteś dosłownie pierwszą nagą kobietą jaką widziałem i jedną z pierwszych rzeczy które widziałem. - zażartował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dave spojrzał na dziewczynę.
- Też się cieszę, zwłaszcza że już dobrze wykorzystałem początki posiadanego przeze mnie wzroku. - stwierdził i uśmiechnął się. - Musisz mnie nauczyć czytać zwykłe litery, no i nauczyć mnie kolorów. - stwierdził. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...