Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Nik :hug: ... Oh gawd, to już? A miałem nie dawać żadnych hugów, zepsułem :despair:

Ewentualnie opluł kwasem/odgryzł głowę/zabrał ciało...

Mylisz NASZEGO Zergusia, a Zerglinga. Nasz Zerguś potrafi tylko wskoczyć na wroga, przewrócić go i zacząć go lizać/próbować ugryźć :|

Edytowano przez Gronkieł
Link do komentarza

Wyrwałeś już jakiś rudowłosy ideał z piegami?? 

Gdybym tu taki miał, nie byłoby dziś problemu.

Tak to mam drobną i uroczą blondynkę, która wygląda, jakby nie miała życia, a i tak jest [aż drastycznie] miła i wdzięczna.

Nadal nie wiem, co się stało, że akurat Ona, jak podobała mi się inna [choć ino z wyglądu, ale jednak], no ale stało się i od listopada zeszłego roku zacząłem popadać w wiecznie pogłębiającą się paranoję z tego powodu.

Między miłością i nienawiścią istnieje zbyt cienka granica.

Link do komentarza

Gdybym tu taki miał, nie byłoby dziś problemu.

Tak to mam drobną i uroczą blondynkę, która wygląda, jakby nie miała życia, a i tak jest [aż drastycznie] miła i wdzięczna.

Nadal nie wiem, co się stało, że akurat Ona, jak podobała mi się inna [choć ino z wyglądu, ale jednak], no ale stało się i od listopada zeszłego roku zacząłem popadać w wiecznie pogłębiającą się paranoję z tego powodu.

Między miłością i nienawiścią istnieje zbyt cienka granica.

Analdiss którego kiedyś znałem by tą kobite już dawno porwał zamknął w piwnicy i gwałcił rano, po południ, wieczorem i przed spaniem. 

Kim jesteś? 

Link do komentarza

Mam dla was mini-superaśny koncert :x

Ukryta zawartość

Oglądałem to na M&M Days niedawno i słuchałem wykonań na żywo, poletzam

No i na co po co się przejmujesz tymi dziewczynami Miro?

A skąd ja mam wiedzieć? Gdyby to ode mnie zależało, interesowałyby mnie jedynie masa, Adolf Hitler, ostre żarcie i wpierdalanie żeberek na czas

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...