Skocz do zawartości

Tymczasowe /sb/


Siper

Recommended Posts

Rok temu miałem iść umówić się z logopedą na następne zajęcia. Czekam, czekam, aż słyszę że ktoś zamyka drzwi na piętro. Powolutku wstaję, przechodzę 2 pomieszczenia, podchodzę do szklanych drzwi i zaczynam pukać. Opanowanie godne człowieka, który ogarnia co się dzieje dopiero po minucie.

Od tamtej pory nadal się nie umówiłem. Wystarczy mi nauka czytania w kościele :|

Link do komentarza

Van ewentualnie trza się było wcześniej wybrać do PSC :v

Wiesz, to akurat nie miałoby znaczenia, bo trasa wyglądała tak, że dowiedziałem się o Paradox Weekendzie w piątek o ok. 13, w sobotę byłem wyszykowany na bycie poza domem, niedziela jak niedziela - sklepów brak, a więc zostawał poniedziałek

Potrzebowałem dosłownie dwóch minut, ale nie, studenty zaczynajo studbazę i się jeździ jak nartami po gównie. ;-;

Link do komentarza

Van ewentualnie trza się było wcześniej wybrać do PSC :v

:youdontsay:

Wiesz, to akurat nie miałoby znaczenia, bo trasa wyglądała tak, że dowiedziałem się o Paradox Weekendzie w piątek o ok. 13, w sobotę byłem wyszykowany na bycie poza domem, niedziela jak niedziela - sklepów brak, a więc zostawał poniedziałek

Potrzebowałem dosłownie dwóch minut, ale nie, studenty zaczynajo studbazę i się jeździ jak nartami po gównie. ;-;

Ja jakoś PSC w niedzielę mogę kupić :v 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...