Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

To będzie naprawdę ciekawe.Dzisiaj nie dam żadnych walk za to jutro będą normalnie 2 fighty a dzisiaj dam rotacje walk na rundę 2 więc proszę o chwile cierpliwości A więc o lo lista patrzcie się i bójcie Tarreth vs Avanidius BezimiennyKot1 vs RedBalance12 niezwyciezony1 vs Bartis Domine vs Cahir Therinius vs MacTavish Naruto5785 vs Darth Evill Goblin vs El Sadzonka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie wiem o co w tym chodzi ale jak ma się wybrać bohatera to ja mogę być Snivy (taki pokemon) :rainderp: Albo Juvią z FairyTail jak nie :shrug: Lub tym i tym mówiłam nie wiem o co chodzi dasdfghjklwertyui (Hehe Flutteryay która zawsze ostatnia dołącza się do zabaw) A i muzyczke jakąś czy cuś się daje?

Here catch.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panie i Panowie.kucyki i świnki morskie dzisiaj mamy pierwszego fighta tego wieczoru i dowiemy się kto będzie prowadziø w punktacji oto i przed wami Tarreth Vs Avanidius

Hehe pierwszy na liscie do trzecij tury Tarreth Swietna walka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tarreth wysuwa się na prowadzenie na razie ma 2 PKT ale czas na 2 walkę jak widzieliście RedBalance12 zmienił zawodnika na gorącą I-no jednak czy pokona Bezimiennego który już raz wygrał? zobaczcie sami

a co do naszej drogiej Flutteryay oby 2 zostali dodani tylko powiedz kto ma walczyć pierwszy XD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezzimieny Nie znam go więc nie poznałem :D Gumpony mogę dodać ale zobacz najpierw wa derpi wcześniej Niezwyciężony jak uważasz No dobra skoro już wszystko ustalone to zaczynamy zabawę za jakieś 10 min zaczynamy walki bo doszło 4 nowych to przyda się trochę więcej niż zwykle

a więc następna walka będzie pomiędzy Dante a Gustem za jakiś czas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...