Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Saka powinien wygrać. I ja sie pytam gdzie jest mój Madara Uchiha? A w walce Gohana z Itachim, Gohan powinien paść od razu. Dlaczego? Sharingan Itachiego może nałożyć genjutsu na przeciwnika w jednym spojrzeniu. Nawet jeśli nie spojrzy to może zrobić to palcem. I po Gohanie:bonbon2: Ale, nie będe się kłócił. Walka to walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Eh? Ja ci nie rzucałem nic :rainderp: Spytałeś czy myśle że mam z tobą jakieś szanse to odpowiedziałem "Niewielkie ale są." A ja myślałem że Guts jest berserkerem :rainderp: Ale co tam,chce zobaczyć czy musisz znerfić mi postać bo przesadzony jest troche. Jak widziałem Rycerza Czaszki biorącego Tarrowi 75% hp to dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc czas rozpocząć kolejną rundę Nr4 teraz kilka do szło i mamy jeszcze jedno wyzwanie ale rotacje już mogę dać o to i ona: BezimiennyKot1 vs Therinius niezwyciezony1 vs Flutteryay HoryPL vs MacTavish El Sadzonka vs Dashy Bartis vs cichy Tarreth vs Verard Cahir vs Spinwide Matjas2211 vs Shadow Avanidius vs RedBalance12 Domine vs Naruto5785 Darth Evill vs Goblin i znowu nam jednego brakuje XD a więc za 30 min będzie walka Darth Evill vs Dashy i przechodzimy do normalnej rotacji po tym edit nie ma postaci z Star wars dostępnych niestety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...