Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Swoją drogą, że Plothorse jeszcze sam nic nie skomentował :P?

No zobacz... hipsta. Raz żem nie skomentował i zobacz co się z tematem stało. Mea culpa. :qKFPC:

Dream Team (?) vs Shinryu

Ciekawe... to rzeczywiście wyglądało jak walka z bossem. Zaletą tej walki było to, że dało się porównać obrażenia poszczególnych postaci nieco obiektywniej niż zwykle. Pod koniec, Ragna buzował energią, nie ma co. Kofeina na czterech przelana na jedną osobę, kek.

Ta Miku pod koniec... :lol: ,,chłopaki... ja się już z wami nie bawię..."

Cadence vs Discord

To była dopiero walka!

Od samego początku ziała wręcz akcją! Kto by pomyślał, że Księżniczka Miłości tak stylowo potrafi się bić! Iście różowy pas Hoofstyle' a... I ten finisher z asystą Sharmora pod koniec pierwszej rundy - miodzio! Więcej takich! Gdy Bóg Chaosu w 0:53 wywalił ją w powietrze, sądziłem, że to jej koniec... a tu taka kontra! Mąż użyty w charakterze maczugi! :cadanceawesome: Ten special na długo pozostanie w mej pamięci...

Lecz co by nie powiedzieć, Discord ostro się wkurzył w drugiej rundzie. :trogcord: Ten ostrzał gumą balonową z trzynastokołowca dał się Kredensowi we znaki... co prawda, w 1:24 co poniektórzy mogli podnieść głowy z nadzieją, jednakże... Chaośnik nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa. Latający na Trixie Spike, rzygając bekonem, dopełnił dzieła zniszczenia...

Runda finałowa! Księżniczka Miłości nie miała lekko... trawa zmieniająca się w tęczowe tentacle to jedno... Discord ujeżdżający napojoną kawą Pinkie to drugie. :pinkie3: Niemniej jednak, to co uczyniła Cadence pod koniec, dało mi jasno i wyraźnie do zrozumienia dlaczego naprawdę Hasbro uczyniło Ją alicornem, a nie zwykłym jednorożcem... :5jsSt:

Więcej takich bitew! :N9EAZ:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Battle Royale

Ameryka nie dał kocicy spaść na cztery łapy. Nomp... ostra sieka. Nie to co w drugiej (nie masz bata na faceta z żelazną pałą. Kij Ci w oko, Broly!) Tam rozgrywka była... wyrównana? Jestem zadowolony z mej postaci. Nie jest jakaś okropnie potężna, nie broni się też tak dobrze jak taki Broly, niemniej jednak, pasuje do mego, preferowanego stylu walki... min. polegającego na stawianiu szybkości ponad siłę. (rozwalił mnie jednak jednak powolny powrót z przestworzy: ,,Nie! Ja do niego nie wracam!" Trzecia walka: ,,wrzuć monetę!" I łudź się, że pokonasz tego bossa. :lol:

Shounen hero vs Shoujo hero

Biedna czarodziejka... od razu przypomniałem sobie czemu z mych ,,Megamanów" zrezygnowałem. Ze względu na to, że nie mogła atakować (zbyt często) obszarowo jak np. taki Guts, ciężko jej było prowadzić tę batalię. Taa...

Naruto ninja clash:

Ciekawe spotkanie... niemniej jednak, to nie jednostronna rozgrywka przyciągała uwagę, a tło... a separatyści się dziwią, czemu w takim tempie droidy naprawcze tracą. :rainderp:

Btw: Hmm... a zatem dożyłem usłyszenia tu utworu, który znałem. :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoro vs Księżycowa

Jedyne co zdziwiło mnie w tej walce to runda 2. Zoro NAPRAWDĘ mógł przegrać ? Bez przesady, ale Zoro to jeden z największych (wg. mnie) badassów w całej historii anime. Możliwe żeby mógł choćby udawać znokautowanego?

:ming:

Narcuciakowi Bossowie:

Nie bardzo mnie dziwi wynik walki, bo Itachi cały czas po prostu bawił się ogoniastym, i gdyby ten drugi miał mniejszą wytrzymałość to pojedynek trwałby o połowę krócej. Obie postaci jednak są trochę przekokszone, bo ani jeden drugiemi nic nie robi (poniekąd) ani w walce z niemal każdym wrogiem są nie do ubicia. (Guts niby też, ale otrzymywał o wiele większe obrażenia od każdego

:P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie ważne sprawy:

Po pierwsze przepraszam was za to że znowu zaniedbuje walki.Egzaminy końcowe się zbliżają i nie do końca daje radę wstawiać.Ale postaram się to szybko nadrobić rundę i zacząć walki 3 vs 3.

Po Drugie. Decaded wyzwał mnie na pojedynek.Przez to że Ragnie się nie chciało a Yugi zgubił talie(pewnie przepił)To Przedstawiam wam moją trzecią postać Linds z Fire Emblem

Dołączona grafika

https-~~-//www.youtube.com/watch?v=kKGEv0ak8tw&feature=youtu.be

Postaram się wstawić najszybciej jak to możliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...