Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nieważne że przegrałem, ważne że fajną muzykę wybrałem. No dobra to teraz postać. Hm... dałoby rade Dovahkiin'a(chyba tak to sie pisze) ze Skyrim ? Oczywiście żartuję. Ja tym razem poprosze tego fioletowego potwora z Ao Oni. (Nie wiem czy nazywa się Ao Oni a nie chciałem palnąć głupoty) Oczywiście muzyka taka sama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne że przegrałem, ważne że fajną muzykę wybrałem.

No dobra to teraz postać. Hm... dałoby rade Dovahkiin'a(chyba tak to sie pisze) ze Skyrim ?

Oczywiście żartuję. Ja tym razem poprosze tego fioletowego potwora z Ao Oni. (Nie wiem czy nazywa się Ao Oni a nie chciałem palnąć głupoty)

Gratuluje swietnej walki, byles mocnym przeciwnikiem. Ja zostane przy Jinie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a więc dzisiaj kończymy 2 rundę ostatnia walka będzie pomiędzy Goblinem a el Sadzonką któryś z nic wysunie się dzisiaj na prowadzenie a wiec zapraszam na ciekawe widowisko z nową mapką ktorą pewnie znacie :D

a więc następna walka będzie za jakiś czas bo muszę jeszcze załatwić kilka rzeczy i podam rotacje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc nadszedł czas na rotacje Nr3. więc zaczynamy Matias vs Bartis RedBalance12 vs El Sadzonka Avanidius vs BezimiennyKot1 niezwyciezony1 vs Goblin Therinius vs ?????? Naruto5785 vs Cichy Spinwide vs Tarreth Domine vs MacTavish Flutteryay vs Cahir a Więc rozpoczniemy nie długo 3 runde rozpocznie tak za około 30 min do godziny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

you cant be serius... ale skoro tak to masz zobacz sobie

uff mam nadzieje że jesteś zadowolony no cóż zaczniemy teraz walkę Mat....KAKAROT -o boże znowu jakieś problemy... -zjedz mi z drogi insekcie albo cię zgniotę -widać nie mam wyboru muszę wejść i walczyć

Dobra Matias.Bartis przygotować się zaraz wasza kolej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...