Skocz do zawartości

[Zabawa] Walki Wieczoru


Sakadetsu

Recommended Posts

Gość CherryGrove

To ja wystawiam do walki Marco z Metal Slug

Dołączona grafika

I podkład:

Daj mu jakąś wykozaczoną w kosmos broń do zagłady Wszechświata :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 958
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

:yay: ...moja czarodziejka właściwie to wygrała to ostatnie starcie, a już zacząłem wątpić, czy w ogóle to potrafi xD

Chociaż muszę przyznać, że dotychczas ogólnie nie sprawowała się tragicznie, ze wszystkich przegranych strać, chociaż jedną rundę udało jej się wygrać, zobaczymy, może będzie to szło coraz lepiej... tak trzymać!

Ach, i pragnę poinformować, iż przyjmuję wszystkie wyzwania z automatu, więc nie trzeba mnie nawet pytać, czy się zgadzam na pojedynek, w skrócie: wyzwanie rzucone = wyzwanie przyjęte ^^

Zastanawiam się także nad kolejnym czempionem, jednak niech to na razie zaczeka, a podkład http://www.youtube.com/watch?v=OQZ_krrdCLM... :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc zaczynamy ostatni dzień walk na początku zapomniane wyzwanie... Tak z mojej winy uciekło mi ale zaraz nadrobimy oto Mactravish vs Plothorse

No to dalej czas na kolejną walkę testującą naszych 2 nowych zawodników czyli CherryGrove vs RainbowDash123456789(kurde więcej się nie dało tego dac?)

Ale na tym nie skończy ponieważ czas na OSTATECZNĄ WALKĘ pomiędzy mną a Domine niech się rozpocznie SHOW

I na tym kończymy pierwszą Edycje wkrótce powstaną specjalne tematy do oceny a na razie komentujcie :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieje że na tym nie poprzestaniesz i urozmaicisz jakoś kolejną edycję :pinkie4: Chciałem ze swojej strony bardzo podziękować za urozmaicanie mi wieczornych godzin spędzonych przed blaszakiem różnymi ciekawymi walkami. Gdybym napisał że "wiem ile włożyłeś w to pracy" byłbym hipokrytą, zaliż tylko Ty jesteś w stanie określić ile wysiłku, czasu wolnego, jak i cierpliwości Cię to kosztowało. Tak więc dzięki Ci wielkie raz jeszcze i jestem z Tobą w kolejnej odsłonie :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walki

Sakad! Już myślałem, że przegrasz... Walka była niezwykle wyrównana i w pewnym momencie chciałem już obstawiać zwycięstwo Domine...

:cheese: Wisienka załatwił sobie naprawdę dopakowaną postać (jest takim koksem jakiego pamiętam jeszcze z dzieciństwa :ming:) robiącą w dodatku nieliche zamieszanie na polu walki. Praktycznie rzecz biorąc kontrolował całe pole walki... Zaś co do spóźnionego pojedynku Plothorse'a i Mactavisha... To muszę przyznać, że postaci pierwszego z nich mnie nieco przerażają. Walkę 2vs2 z nim dopisuję sobie do rzeczy których nie powinienem żądać...

Zaś co do zakończenia mogę tylko powiedzieć - świetna robota. Dołączyłem dosyć późno i ominęła mnie większość zabawy ale to, co zdążyłem zobaczyć przeszło moje najśmielsze oczekiwania względem tego wątku. Gratulacje w pełni należą się twórcy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro można wprowadzać zmiany, to ja się chyba jednak pozbędę wstrętnie trollującego wszystkich IronMana... Walki mają być epickie, nie toleruję u moich championów bezczelnego uciekania z pola walki! Żeby więc osiągnąć pełen skład myślałem o wprowadzeniu u boku Ghost Ridera (kolejność ważna) Hellboya/Wolverina oraz Poison Ivy/Storm... Oczywiście, jeśli jest taka możliwość :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,nie wiem dlaczego...ale dopiero zauważyłam że są już walki XD

Jeśli chodzi o walę z wisienką,to...trochę mnie zdziwiło.Blaze jest dosyć bojowa (moim zdaniem)a całą walkę chyba tylko się broniła

:P.Szkoda że nie zmieniła się w "Buring Blaze"(jak ktoś nie wie o co chodzi to niech spojrzy w mój awatar)...chociaż,wtedy było by jej zbyt łatwo.Zdziwiło mnie też to że,albo Blaze była taka jakaś duża,albo postać wisienki mała.Z resztą ,co ja tam wiem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kapkę późno się za to zabieram...

Event Halloween' owy nr. 1:

Walka... zadziwiła mnie, równie mocno co brak komentarzy na jej temat. Shinryu... to jakowyś boss z FF? Każdy jego wróg skończył podobnie... bah! Wojownicy światła, Sakadetsu! I nagle... tudum! Nadchodzi mroczny, opętany Model Z i ten właśnie zuy załatwił wroga... w 10 sekund? No dobra, 11. Niemniej jednak, dało mi to do myślenia (przedstawiłem komentarz na temat tego w ogólnej dyskusji na temat walk wieczornych... polecam zajrzenie tam i kontynuowanie dysputy!)

Event Halloween' owy nr. 2:

Zaraz... kto to tak trafnie określił? Walka z powietrzem i ścianami? Oj, Biohazard użył chyba halucynogennych gazów bojowych! Dobrze, że Ghościk nie przejechał swego kumpla... jako jedyni... a może raczej - on jako jedyny sobie radził? Ekhm... powiedziałbym, że do tego rodzaju walki przydaliby się atakujący obszarowo... Lucy, Omega itd.

Pytanko do organizatora: Owe.. kruki... także były częścią armii nieprzyjaciela?

Vegeta&Trunks vs Zero&Model Z

Blondyni w niebieskim i białym versus blondyni w czarnym i czerwonym!

Ta walka musiała się odbyć...

0:03:

Vegeta: Uaktywnić tryb świecenia!

Zero: uaktywnić tryb przebieralni!

DUDUM!

W pierwszej rundzie... Saiyanie zostali zmiażdżeni. Dosłownie. Trunks raz użył speciala... i to wszystko, co wraz ze swym ojcem był w stanie zdziałać. Reploidy zatryumfowały w pięknym stylu.

W drugiej... inaczej się zaczęło. Po wspólnym ostrzale Saiyan, Trunks wskoczył tuż przed wroga niczym przed Friezę... później, gdy moi się otrząsnęli, walka i tak nie była aż tak dla nich łatwą. Bohaterowie z DBZ pokazali swe zgranie, jak choćby w 1:30...

W 1:36 Vegeta doznał overkilla. Trunks próbował się bronić - trzykrotnie jego obrona, jak na złość, została przez Model Z przebita.

Gdy Zero się wycofał, aby doszło do pojedynku pomiędzy Trunksem, a Giro... ten pierwszy wykorzystał najmniejszą nadarzjącą się okazję. I pod sam koniec skorzystał jeszcze ze swego ruchu atutuwego - Heat Dome' a. Piękny gest pod koniec... niemniej jednak, jedna kontra ze strony Zero zakończyła sprawę.

Mm... cieszę się, że choć raz przed końcem pierwszej edycji zobaczyłem Zero z Recoil Rod' em...

Blaze vs Marco

Eeem... dobra. Marco walczył... wsparciem. I wręcz. Nie zobaczyłem go w ogóle walącego ze swej splufy... Dziwnie to wyglądało. Sam test jakoś nie powala... niemniej jednak - sądzę, że nowo dołączającym dał wiele do myślenia w kwestii wyboru postaci. To się liczy...

Itachi vs Ragna

Godny, trzymający w napięciu finał... tak wielkiego ,,so close' a" pierwszej rundy jeszcze chyba nie było. Oj, Ragna, Ragna... pomimo tego, że nie byłeś w stanie swymi mocami czasami chwycić wroga... nie dałeś sobie wydrzeć tytułu, co...? Brawa dla obydwojga wojowników - należą im się!

Chyba mówię to w imieniu wielu forumowiczów: wyczekujemy was w drugiej edycji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak powiem Kogo nie ma : Helboya, Zodd Nosferatu Kokuto . Oczywiście cała reszta została przyjęta jako zmiany. Żeby nie było że nic nie robię macie mały test Kairi ze Street Fightera

Teoretycznie 2 edycja rozpocznie się w poniedziałek.jedynie co mnie może opóźnić to problemy techniczne więc czekajcie na ARENĘ XD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc mam w drużynie Ghost Raider'a, Wolverine'a i Storm. Dzięki Sakad, nie mogę się już doczekać kolejnej edycji :cheese: Ze swojej strony chciałbym też przeprosić za nieudzielanie się w wątkach dotyczących pierwszej edycji walk jakie powstały w offtopie, ale jako że nie uczestniczyłem w niej od początku i dołączyłem bardzo późno nie dałem rady obejrzeć większości walk (obejrzałem raptem połowę) i nie czuję się na tyle zorientowany, by brać udział w dyskusji :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, drzewko, nikt Cię nie wini. :fluttershy4: Jest wielu innych, którym wypowiedzenie Twoich słów bardziej by się godziło. PS: Świetny wybór z Volverine' em. Gościu jako AI wręcz koksi w Mugenie. :pinkie2: Polecam wzięcie wersji Volverine X. :fluttershy5: A tak z mojej strony: Z racji tego, że mniej mi zależy na zwycięstwie niż na przyjemności z oglądania, pragnę wymienić mój cały, świetny skład (co to za przyjemność cały czas wygrywać? Zresztą, przejedli mi się chwilowo... zwłaszcza pokonany dotychczas wyłącznie przez organizatora walk, Harpuia...) Znalazłem póki co dwie postacie dla siebie: Gambita oraz Yoko Ritonę. Wiem, że są... a tego pierwszego to co najmniej z 5 różnych wersji, przez co to czysty hazard... heh, karciarz i hazard... dasz radę ich załatwić, Saka? Edit: W razie czego pozostanie mi wzięcie owego innego Zero... ot. z serii Megamana X, zaprezentowanego dotychczas raz w teście zbiorczym, tuż po walce Sonica i Shadowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm znalazłem dwie ciekawe postacie. Nie mogę się zdecydować którą wybrać jako trzecią... Wyrzucenie Dr. Dooma i jego jetpacka odpada, za dużo zabawy :lol:. Deadpoola tym bardziej się nie pozbędę. Więc mam tylko jedno miejsce... i moim trzecim czempionem będzie Ares stworzony przez SeraphAres'a. Mam nadzieje, że dasz radę go załatwić Sakadetsu ;p. Jeśli się uda się znaleźć moją nową postać, chciałbym ją wystawić do wyzwania, które rzucam teraz Plothorse. Okazja by przetestować nowe postacie i od razu fajnie rozpocząć nowy sezon! Co Ty na to? (oczywiście jeśli Ares nie będzie dostępny, to pójdzie za niego Deadpool). Edit: podkład zostawiam do wyboru, ale chciałbym coś epickiego :P Edit2: Jasne, nie ma sprawy. Edit3: Jeśli Saka puści od 40 sekundy to spoko XD. Bo pierwsze 40 sek jest ciche i spokojne, za spokojne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, Brae, ale pod waruknkiem, że Spinwide pierwszy wybierze jedną z mych postaci do wypróbowania. Dla Ciebie będzie pozostała/jedna z pozostałych. Jako, że do tej walki przymierzamy się już od połowy pierwszej edycji - czyt. od pojedynku Omegi i Gutsa, ot. wielkiego so-close' a... Dobrze...? Przyjmuję, że się zgodzisz, zatem... ... wybieraj, Spinwide: 1. Gambit 2. Yoko Ritona 3. Ewentualnie Zero (Jest to inna wersja niż ta, z którą walczyłeś. Zdecydowanie bardziej nastawiona na walkę wręcz. :fluttershy4: ) Epickiego, powiadasz? Hmmm... spróbuję coś znaleźć... Edit: Nie jestem pewien, czy już to dawałem... niemniej jednak - co powiedziałbyś na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...