Skocz do zawartości

[Zabawa] Prezent walentynkowy


FrozenTear7

Recommended Posts

Ding dong! DING DONG!

Kończymy kolejną rundę :yay:

Po przejrzeniu waszych odpowiedzi ranking wyglądać będzie następująco:

3pkt - Emily - Patrząc na obecną sytuację w życiu Dashie myślę że twój prezent byłby wspaniały na Walentynki! Popisy jej ulubieńców? Bardzo dobry humor. Wyścigi w romantycznym klimacie? Sam jestem ciekaw jak miałoby to wyglądać ale z pewnością rywalizacja i duch miłości w tym dniu byłyby idealnym połączeniem dla naszej Tęczówki!

2pkt - Gingerbread - Super opcja! Imprezka dla odjazdowej Dashie z jej znajomymi? Układ specjalnie dla naszej wybranki? Myślę że z pewnością dałoby to Dashie powód do radości :) Bardzo dobra propozycja.

1pkt - Major - Dostanie się do Wonderbolts to świetna sprawa mimo że już nie tak związana z romantycznym świętem. Ale możliwość dowodzenia innymi w uwielbianym przez nią składzie? Myślę że również świetna propozycja!

Ding dong dzwoni gong czas na nową rundkę!

Co planujecie dać...

500px-S02E10_Oczy_Rarity.png

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagająca klacz ^^ Przedstawie to w punktach :)

1.Przyjechanie  limuzyną. 

2.Zabranie na zakupy w Meinhatanie i pokaz mody.

3.Kolacja w zamku z widokiem na cały Canterlot i pokazem sztucznych ogni oraz z prezentem(najrzatszym kamieniem szlachetnym w Equestri)

4.Oświadczyny przy innych kucach.Nie no przesadziłem xd.Chodzi mi o to że załatwiłem4f2e80f0c79d.png kontrakt na zbyt ubrań na Meinhatanie dla Rarci.

Edytowano przez Major Degtyarev
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla takiej klaczy jak Rarity po pierwsze przydałby się uroczy i uprzejmy ogier. Przede wszystkim warto by było zagadać do Księżniczki Cadence, może znalazłaby wśród swoich strażników odpowiedniego kucyka dla Rarci. Dobrze znamy jej słabość do kryształowych kucyków, więc gdyby się okazało, że kandydatów jest więcej, zorganizowałabym coś na kształt "Randki w ciemno". Całości przewodniczyłaby Cadence :fluttershy5: Dodatkową nagrodą dla pary mógłby być przyjemny weekend w Spa w Crystal Empire. Tamtejsze kucyki potrafią zadbać o klienta!

Rarity nie brakuje materiałów i świecidełek. Ale special somepony to by się wreszcie przydał! :fluttershy4:

Witaj Cloud, daaaawno ciebie nie widziałem na forum :brohoof: 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bym siebie z nią na randkę nie wzięła, bo od razu by mnie znienawidziła za brak kultury i wulgarność, więc zaproponowałabym jej wypad do Manehattanu z jakąś ważną i popularną osobliwością, by mogły razem spędzić trochę czasu i powymieniać się swoimi poglądami i dziełami ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dała jej dwa bilety trzydniowe na zwiedzanie Kryształowego Królestwa. Jeden dla Rarity drugi dla osoby towarzyszącej. Zwiedzałaby zamek i inne przepiękne miejsca. Pozna tamtejszą modę i kucyki. Sypiałaby w pięciogwiazdkowym hotelu. Na ostatni dzień zostanie zaproszona na pokaz (konkurs) mody jako jurorka (jeśli zechce, a jak nie to po prostu jako obserwatorka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~~Dzyń dzyń.
~~Dzyń dzyń
"Halo? Czy to koniec kolejnej rundy?"
Tak oczywiście!

Ranking prezentów dla naszej pięknej artystki:

3pkt - Cloud - Bardzo ambitny ale jakże świetny pomysł! Miłość już nie unosi się w powietrzu ale chyba jest jej aż za dużo. Myślę, że to zapewniłoby naszej damie idealnego kandydata. Tym bardziej jak :cadanceawesome: miałaby wspierać to wszystko.
Prezent jeden z najlepszych jakie bym sobie mógł wyobrazić.

2pkt - Major - Wolę nie pytać skąd masz kasę na to wszytko. Ale pomysłowy to Ty jesteś trzeba przyznać. Idealna randka. Idealny prezent. Myślę, że całość bardzo by przypadła Rarci do gustu. Drogie kamyczki i podniesienie popularności do tego wszystkiego? Super! (Meinhatan... Mein. Hatan. Od razu mi się źle zrobiło przez niemieckie słówka ale wybaczam :kappa:)

1pkt - Nubira - Ciekawy pomysł na randkę i przyjemne spędzenie czasu. I oczywiście to co Rarity kocha czyli moda i moda! Prezent nie tak wspaniały jak dwa poprzednie ale mimo to bardzo ciekawy i pomysłowy! Zasługuje na podium :yay: Rarity zawsze doceni Kryształowe Królestwo!
Miło, że tyle osób wciąż się interesuje zabawą!

Dla tych co nie patrzą na ranking na pierwszej stronie:

RANKING:

1. 11pkt - Major Degtyarev
2. 5pkt - White Hood
3. 4pkt - PervKapitan & 
Gingerbread11
4. 3pkt  - Emily Vans & Cloudchaser
5. 2pkt - Arekeen
6. 1pkt - Nubira Mysterious
6. :molestia: & :kappa:


Czas na kolejne zmagania.

Jaki prezent dalibyście...

very_happy_applejack_by_thatguy1945_d5s4

Edytowano przez FrozenTear7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJ nie wolno nic dawać. Zwłaszcza drogich prezentów. Znam osoby o takim charakterze, znienawidzą cię. Tacy uważają, że się wywyższasz i myślisz, że nie dadzą rady.

Co ja bym dał?

Nauczył bym jak, jak być prawdziwym kapitalistą. Podstawowe założenia i wielkich myślicieli. I wybił z głowy socjalizm.

Oraz.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tak trzyma kopytka jak w knajpie po cydr xd.Ale weźmy się za dar dla towarzyszki AJ ^^ Ja wezmę cegły,cement i łopate i wybuduje dla niej fabryke cydru :) Żeby jej sad stał się cydrowym zagłębiem i potęgą na cała Equestrie.Miała by sporo pieniędzy na odnowienie farmy ,powiększenie sadu i sporo kuców ziemskich znalazło by zatrudnienie. A więc:

Dziś pusta łąka a jutro fabryka i sad po horyzont.

307915__safe_applejack_poster_russian_pr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec imprezy!
Runda zakończona i czas na przejrzenie waszych odpowiedzi :wow2:

Ranking:

3pkt - Major - Przedsiębiorczy umysł w poszukiwaniu miłości :spike: Bardzo ciekawy pomysł i myślę że mimo że nie do końca romantyczny to klacz jak AJ z pewnością doceniłaby takie poświęcenie :) Pomysł ten bardzo mi przypadł do gustu!

2pkt - Biała Dzielnica:kappa::kappa: - Ciekawe podejście do sprawy i w przypadku Applejack myślę że sprawdziłoby się dobrze. Wiedza ze spraw oddalonych od miłości ale ciężko takiemu kucowi wcisnąć do głowy romantyczne sprawy.
Trochę nauki życiowej może jej się przydać a posiłek bardzo kuszący :spike: jako wisieńka na torcie.

1pkt - Ginger - AJ może i kocha walić w drzewa dzień i noc ale drobna "drobna" pomoc z pewnością się przyda a AJ potrafi docenić takie gesty :) Ciekawy pomysł!

Czas na kolejną rundę.
Co ciekawego wymyślicie dla...

spitfire_getting_down_to_business_s3e7_b

(Major *heavy breathing*)

Edytowano przez FrozenTear7
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stres

spitfire_scared_by_pepsidrink19-d4sp5s5.

Ja bym panią kapitan Spitfire zaprosił w pewien piękny wieczór do najlepszego baru w Cloudsdale na jakiegoś drinka, a na koniec zabrał bym ją na przejażdżkę w samolocie MIG-29  :rd9: Plus jeszcze prezenty, no bo jak to bez podarunku od Majora:salut:.Nowy symulator przeciążeń lotniczych i kosmicznych jak i komputerowe symulatory do akademii^^  + Nowe bajery do mundurów:celowniki termowizyjne,skomputeryzowane gole z radarem to wykrywania przeciwnika lub kucyków podczas katastrof(trzęsienie ziemi, powódz) jak i miniguny takie jak u mnie na sygnie ^^ A na koniec w podarunku jakiś wisiorek w kształcie jej CM i imieniem Spitfire.

Heh ale podlizałem się :ming: myślę że jakiś awans będzie :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...