Skocz do zawartości

Dzikie requesty od FTeara


FrozenTear7

Recommended Posts

white_hood_oc_by_frozentear7-dalc48q.png

 

Request dla WhiteHooda.

Zamykam requesty i nie ma się co spodziewać jakichkolwiek nowych raczej przez długi czas.
Mam trochę ciekawych pomysłów które chcę ogarnąć - jeden wrzucę jutro bo prawie skończyłem. Zakładam też aukcje na http://ych.commishes.com/ jeśli ktoś jest chętny.

 

*Ten temat i tak umiera*

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kurczaczki. Ale wysyp mnóstwo solidnych prac, przyznać muszę.

 

Może najpiew zacznę od tej, która najbardziej mi wpadła w oko, a mianowicie chodzi o Lunę, która przemierza przez las (Everfree?).

Sama postać, jak i tło wokół niej oddają naprawdę klimatyczny i spójny obraz. Ogromny plus dla tej pracy.

 

Pozostałe również cud, miód i orzeszki (szczególnie ten z Rarcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a jedynie do czego mogę się przyczepić to do tej pierwszej, gdzie pyszczek klaczy z kokardą wyszedł trochę nienaturalnie, ale pewnie to tylko moje widzimisię... Tak czy inaczej twórz tam więcej, bo zacnie Ci wychodzą te kuceły :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18.10.2016 at 01:22 CalevaN napisał:

O, kurczaczki. Ale wysyp mnóstwo solidnych prac, przyznać muszę.

 

Może najpiew zacznę od tej, która najbardziej mi wpadła w oko, a mianowicie chodzi o Lunę, która przemierza przez las (Everfree?).

Sama postać, jak i tło wokół niej oddają naprawdę klimatyczny i spójny obraz. Ogromny plus dla tej pracy.

 

Pozostałe również cud, miód i orzeszki (szczególnie ten z Rarcią ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a jedynie do czego mogę się przyczepić to do tej pierwszej, gdzie pyszczek klaczy z kokardą wyszedł trochę nienaturalnie, ale pewnie to tylko moje widzimisię... Tak czy inaczej twórz tam więcej, bo zacnie Ci wychodzą te kuceły :D


Tyle wrzucałeś lajków że nie zauważyłem komentarza :lol:

Ale naprawdę mi miło że taka praca z lepszym tłem jakimś jednak się komuś podoba. Niestety taka jest teraz meta rysunkowa że ludzie doceniają albo prace lineartowe ze "słodkimi" kucykhami albo tych popularnych artystów którzy tworzą cuda i mają dużą widownię. Ja sam staram się w tych "większych" pracach jakąś ciekawszą scenkę ukazać a nie tylko kuc za kucem i popadać w monotonię.

 

Co do requesta dla Celly to wiem już niestety że nie poszła ta praca cudownie i pysk trochę zwaliłem :'( Ale na obronę powiem że to była praca na rozruszanie po powrocie :D Ale dobrze wiedzieć że uważnie podziwiasz sztukę ^^

Staram się tworzyć i oby mi to nie przeszło nagle. Dzisiaj wieczorkiem spróbuję już rozrysować kolejny fajny pomysł. Chcę zrobić pracę na kucowe realia inspirowaną tym:

Spoiler

a0477101379_10.jpg

Z Luną w tej pozie z kosmosem i gwiazdkami jakimiś przeplatanymi we ciele.

 

A na tą chwilę to pochwalę się że powstało coś nowego na konkurs Equestria Times:

 

melancholy_in_summer_by_frozentear7-dalq

 

I jestem nawet bardzo dumny. Jak była Luna to i Celestia musiała dostać swoją pracę czyż nie :D Przedstawienie młodej Tii przy drzewku Sakura.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz CalevaN napisał:

No, no, praca nieziemska, że się tak wyrażę :D

Ogólnie bardzo kreatywny sposób przedstawienia Luny, a wykonanie tym samym zasługuje na miano pracy zasłużonej :)

Bardzo się cieszę ^^ Nie było to w 100% autorski pomysł bo zaczerpnąłem z okładki jednego z moich ulubionych EP - Hollow Mind od Eminence:

Spoiler

 

 

Jednakże po czasie się to przerodziło w samowolkę i wyszedł obraz tylko inspirowany motywem.

 

Odczuwam jednak delikatne przemęczenie w tej chwili i chyba zwolnię tempo rysowania. I z drugiej strony mało kto lubi takiego typu dzieła. Ludzie chcą jebane słodkie taborety a nie cokolwiek kreatywnego. Po co wymyślać motywy i starać się przedstawić jakąś myśl w dziele skoro wystarczy rysować albo kuce w tych samych pozycjach 24/7 albo rule 34 i jest się bogiem fandomu.

 

Znajomy coś mi pomoże w ogarnięciu planów muzicznych i jak wszystko dobrze pójdzie to będę się starał rozwijać i rysunkowo i muzycznie na tą chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu FrozenTear7 napisał:

Odczuwam jednak delikatne przemęczenie w tej chwili i chyba zwolnię tempo rysowania. I z drugiej strony mało kto lubi takiego typu dzieła. Ludzie chcą jebane słodkie taborety a nie cokolwiek kreatywnego. Po co wymyślać motywy i starać się przedstawić jakąś myśl w dziele skoro wystarczy rysować albo kuce w tych samych pozycjach 24/7 albo rule 34 i jest się bogiem fandomu.

 

Rozumiem Cię doskonale. Wiadomo, że jest większe grono osób, które lubią przesłodzone co stokroć kuceły, ale znajdą się tacy jak ja, którzy taką kreatywną twórczości doceniają bardziej. I to właśnie dla takich osób powinno się rysować, także nie przestawaj na tym co aktualnie robisz, ponieważ zawsze znajdzie się osoba, która to doceni.

Aczkowiek rule 34 to zupełnie inny świat, według mnie, ponieważ wiadomo, że spooroo ludzi w tym przesiaduje i twórcy takich artów czerpią z tego niezły zysk.

 

15 minut temu FrozenTear7 napisał:

Znajomy coś mi pomoże w ogarnięciu planów muzicznych i jak wszystko dobrze pójdzie to będę się starał rozwijać i rysunkowo i muzycznie na tą chwilę.

 

I to jest dobra myśl! Zawsze można próbować czegoś nowego :)

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu UziSlasherBass napisał:

Witam ponownie heh dało by radę zrobić kolejną ponyfikacje Jasona ? Mój ulubiony z 2 części filmu, chciałbym by ogrodniczki ogiera zasłaniały jego całe ciało JasonActioFigurePt2.jpg.799012e23885e04bstał na tylnich kopytach i tak jak tu przednimi trzymał kilof ogólnie to samo tylko jako ogier 

Chwilowo się nie zajmuję requestami i nie planuję. Ale jak zmienię nastawienie to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...