Skocz do zawartości

Czy będziesz oglądać MLP generację 5.


Broch

Czy będziesz oglądać My Little Pony generację 5?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy będziesz oglądać My Little Pony 5 generację?

    • Najpierw obejrzę, jeśli mi się spodoba, to zostane.
    • Oczywiście! Kocham Kucyki!
    • Nie, to już nie będzie to samo.
    • Jeśli tylko będą tam stare postacie... to tak.


Recommended Posts

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Jeszcze o zmianach postaci. Uważam, że nie powinni wprowadzać zbyt drastycznych zmian typu Twilight kucykiem ziemskim, bo co jak co już mocno się utarło kim, ona jest i jakie ma możliwości. Zapewne, mam nadzieję, że jeśli wprowadzą mocne zmiany to w wyglądzie, a nie rasie kucyków. Jeśli zrobią je po prostu inaczej wyglądające to i tak im się sprzedadzą te zabawki i fani będą zadowoleni. :cheese:

Ja mam nadzieję, że po prostu z nich zrezygnują, ale to raczej niemożliwe. W końcu były obecne w poprzednich generacjach i też przeszły przemianę. Poza tym odbiorca docelowy zna już te imiona.

 

1 godzinę temu, turbo638 napisał:

Mi z kolei nie za bardzo się podobają te szybkie nawrócenia. Bardzo mi się podoba to co zrobili z Kryśką że, już tyle odcinków z nią było i dalej nie wiadomo kiedy koniec.

Oczywiście nie chodzi mi o to żeby akcja była rozwleczona ale były takie odcinki które mocno traciły na tym że cała fabuła była upchnięta w jeden odcinek a jak by rozłożyli to na 2-3 to było by dużo lepiej.

No i mogli by zrezygnować ze ścisłego podziału na sezony.

Szybkie nawrócenia to podstawa tego serialu :dunno: Ale zgadzam się, że czasami coś dzieje się zbyt szybko. Idealnym przykładem jest finał trzeciego sezonu. Jedna piosenka i jeb... Twilight wyrosły skrzydła. Fajnie by było, gdy w następnej generacji cały sezon miał jedną, spójną historię (tak jak w Gravity Falls czy Star vs. The Forces of Evil)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie przeszkadzało zmiana ras Mane6 czy nowe postacie główne, ponieważ jak niektórzy wspominali wcześniej to jest nowa GENERACJA nie nowy SEZON. I ja też jestem ciekaw czy w G5 będzie motyw przyjaźni czy coś nowego, oraz jak zostanie przedstawiony świat.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Im_Not_A_Brony napisał:

Mnie nie będzie przeszkadzało zmiana ras Mane6 czy nowe postacie główne, ponieważ jak niektórzy wspominali wcześniej to jest nowa GENERACJA nie nowy SEZON. I ja też jestem ciekaw czy w G5 będzie motyw przyjaźni czy coś nowego, oraz jak zostanie przedstawiony świat.

No ba, trzeba się odciąć i zapomnieć o G4, podczas oglądania G5, ewentualnie można się doszukiwać nawiązań dla fanów z poprzedniej generacji, ale ja bym nie liczył że G5, to będzie G4 ale z nowym wyglądem postaci i świata, jak to miało miejsce np w filmie MLP...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie G5 będzie, to się okaże... może będzie wywaleniem wszystkiego do góry nogami, a może będzie kontynuacją historii z G4 tylko w postaci kolejnego pokolenia kucyków. Tego się dowiemy zapewne za jakieś dwa lata. Jedno jest pewne... dla mnie G4 pozostanie tą wyjątkową generacją, od której się wszystko zaczęło i na pewno nie raz i nie dwa chętnie do niej powrócę. A jeśli spełnią się najczarniejsze scenariusze i wszystko wyleci w powietrze to pozostanie mi tylko spojrzeć na G4 i zacytować dialog z ME

- We've had a damn good ride.

- The best. :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

dla mnie G4 pozostanie tą wyjątkową generacją, od której się wszystko zaczęło i na pewno nie raz i nie dwa chętnie do niej powrócę.

Ja tak myślę o oryginalnej wersji MLP, czyli G1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie na swój sposób są oryginalne... Cofając się w przeszłość to pierwsza generacja w moim posiadaniu była jeszcze na VHS dawno temu, ale jakoś nigdy specjalnie mnie nie zaciekawiła. Może dlatego, że występowali tam ludzie. Później długa przerwa i generacja 4 i to było to :yay: Zresztą wracając do G1 to chyba dalej mam gdzieś działającą kasetę z pełnometrażowym filmem o takim potworze hmm Smrul.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Wszystkie na swój sposób są oryginalne.

No właśnie nie bardzo, bo są to charaktery typowe dla postaci w niemal każdym serialu. Wystarczy zobaczyć np "Littles pet shop", albo "Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster", lub "Winx" i "Witch" gdzie występował podobny miks charakterów co w MLP.

 

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

Może dlatego, że występowali tam ludzie.

Mi się to akurat podobało. 

 

8 godzin temu, Starlight Sparkle napisał:

wracając do G1 to chyba dalej mam gdzieś działającą kasetę z pełnometrażowym filmem o takim potworze hmm Smrul.

Oglądałem go wiele razy, był spoko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...