Skocz do zawartości

Equestria Girls - chibi


Amela321

Recommended Posts

Jak już wiekszośc z Was wie, wymyślili ( czy tam wymyślą) nową wersje Equestria Girls ''chibi'' (ale chyba nie na stałe) 

Capture.PNG Tak to ma wyglądac.

Dla mnie jest to ohydne i troche przerażające XD. Mi to przypomina g3.5 :/

Ble

A jakie są wasze opinie na temat ''tego czegos''? Podoba wam sie to?

Stworzyli juz 1 filmik promujący wersji chibi - Pinkie Pie. Wie ktos może kiesy prześlą nastepny filmik?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Amela321 napisał:

Jak już wiekszośc z Was wie, wymyślili ( czy tam wymyślą) nową wersje Equestria Girls ''chibi'' (ale chyba nie na stałe) 

Capture.PNG Tak to ma wyglądac.

Dla mnie jest to ohydne i troche przerażające XD. Mi to przypomina g3.5 :/

Ble

A jakie są wasze opinie na temat ''tego czegos''? Podoba wam sie to?

Stworzyli juz 1 filmik promujący wersji chibi - Pinkie Pie. Wie ktos może kiesy prześlą nastepny filmik?

 

Skąd taki wstręt przed G3.5? Fabuły to to nie miało i wszyscy od razu tak narzekają? Przecież wszystkie kucyki, były kiedyś źrebakami. To tak, jakby dziecięcych form nie lubić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Accurate Accu Memory napisał:

Skąd taki wstręt przed G3.5? Fabuły to to nie miało i wszyscy od razu tak narzekają? Przecież wszystkie kucyki, były kiedyś źrebakami. To tak, jakby dziecięcych form nie lubić :(

Ogółem G3.5 miało wszystko dziwne xd fabuła, kształt kucyków, domków, nawet kwestie, które one mówiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem.
Ale to chibi to po prostu taka tam, wersja super deformed. Czy jak to tam było. Z każdej serii chibiaków w internetach ogrom, ludzie lubią urocze, wielkogłówkowe postacie, jeszcze bardziej przesłodzone więc to tak rysują. W sumie, mi się jako figurki to podoba. A co do tego filmiku - link jakiś? 

Chociaż, tak szczerze - jak tak patrzę na te chibi ponoć figurki, to mam wrażenie, że właśnie lepiej odwzorowują proporcje postaci z EG niż lalki. Chociaż te późniejsze lalki, które mają zginane łokcie i kolana są już w porządku, nawet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu Accurate Accu Memory napisał:

Skąd taki wstręt przed G3.5? Fabuły to to nie miało i wszyscy od razu tak narzekają? Przecież wszystkie kucyki, były kiedyś źrebakami. To tak, jakby dziecięcych form nie lubić :(

Też zbieram starsze generacje mam ich około 90 ( wliczając w to g4).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

WOW, tym razem Hasbro się postarało. Po tych wszystkich brzydkich lalkach mających przypominać mane6 z EG dostaliśmy figurki, które nie tylko ładnie się prezentują, ale za to wyglądają bardzo podobnie do głównych bohaterek, co zdecydowanie (jak na mój gust) wystarczy. Znaczki w żadnym stopniu mi nie przeszkadzają. Jedynie muszę przyczepić się do jednobarwnych włosów Rainbow Dash z tyłu, jednak to jest albo wynik cięcia kosztów, albo wada ograniczeń produkowania figurek.

Może szkuszę się którąś, gdy trafią do sklepów.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Moim zdaniem Hasbro przeszło samych siebie tworząc te małe urocze figurki i krótkie filmiki! Figurki są naprawdę wspaniałe! Znaczki na policzkach dodają im tylko więcej uroku. Nie wiem czemu tak się do nich ludzie przyczepili. Tylko szkoda że Rainbow ma jednobarwne włosy z tyłu, ale jestem w stanie to przeżyć! Jak tylko znajdę je do kupienia w sklepie lub internecie na pewno je kupię! A co do filmików to są zabawne, ale jednak za krótkie jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłodsze figurki/lalki jakie widziałam z EqG ^^ Wcześniejsze straszydła w postaci lalek przy tym mogą się schować! A jeśli chodzi o chibi to osobiście uwielbiam takie przesłodzone rzeczy. Promo nie widziałam, ale jeśli ma być z tego serial czy film to czekam niecierpliwie :squee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...