Skocz do zawartości

Dobry wieczór!


Cluvry

Recommended Posts

Witajcie!
Mam na imię Przemek, mam 18 lat i mieszkam w lubuskiem. Kucykami interesuję się od 4 lat, lecz do tej pory mam problem z otwieraniem się na nowych ludzi w fancomie. Cóż, to pewnie dlatego, że mam generalnie problem z otwieraniem się na kogokolwiek :D Ostatnio wybrałem się jednak na MEC i pomyślałem, że warto się w końcu przełamać i zdobyć nowych, wspaniałych znajomych, dlatego pojawiam się też tutaj ^^
Cóż mogę o sobie napisać... W tym roku skończyłem liceum i wybieram się do pięknego miasta Poznania na studia. Mam dość szerokie zainteresowania, jednak nigdy nie byłem w stanie oddać się jakiemuś hobby całkowicie... Prawdopodobnie dlatego, że jestem absolutnym leniem ;D Lubię czytać/słuchać o technologii, znam się trochę na geografii i fizyce, lubię rysować (choć niestety w tym przypadku "lubię" niestety nie znaczy "umiem" x3), ale najwięcej czasu tracę oczywiście (a jakże) na gry.
O fandomie i jego dziełach/twórcach wiem tak naprawdę bardzo niewiele. Oczywiście słyszałem trochę piosenek, widziałem pełno artów i animacji, ale w porównaniu do typowego bronego jest to jednak bardzo niewielka liczba więc jestem dość zielony i liczę na wyrozumiałość :) Zawsze skupiałem się tylko na oficjalnym kontencie. Cóż, jestem pewien że ominęło mnie wiele ciekawych rzeczy i tutaj natknę się na chociaż część z nich :D

Jeśli macie jakieś pytania to zadawajcie śmiało, chętnie odpowiem ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę.

 

1. Jaki jest Twój ulubiony czołg i dlaczego RBT-5?

2. Czy potrafisz śpiewać?

3. Tenorem?

4. Wyobraź sobie następującą sytuację: na ulicy podchodzi do Ciebie biały kot i proponuje Ci zostanie czarodziejką. Co robisz?

5. Katyusha czy Nonna?

6. Celestia czy Luna?

7. Broń ręczna, jaką byś wybrał?

8. Fluttershy czy Rainbow Dash? (uważaj, pytanie jest podchwytliwe!)

9. Sałatka czy mielonka?

9. Czego księżniczką jest Twilight?

... to chyba tyle

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam wszystkich, że odpisuję dopiero teraz. Wcześniej po prostu nie miałem możliwości.

No to lecimy :D

17 godzin temu Perszing napisał:

Witaj:brohoof:

1.Jak trafiłeś na kucyki i do fandomu?

2. W jakie grasz gry?

 

1. Kucyki poznałem właściwie dzięki kolegom ze szkoły, którzy wciągnęli się w nie jakiś czas wcześniej. Na początku widząc ich avatary i słysząc, o co z tym wszystkim chodzi byłem dość... zdziwiony. Pewnego dnia, na urodzinach jednego z nich, ktoś puścił pierwszy odcinek. Nie wziąłem tego za bardzo na poważnie, a przynajmniej na początku. Parę dni później jakaś dziwna siła zmusiła mnie, żeby obejrzeć kolejny odcinek, potem następy i tak dalej... Zacząłem widzieć w tym coś więcej niż tylko zwykły serial animowany i dlatego właśnie jestem tu dzisiaj :D Swoją drogą tamci znajomi nie interesują się kucykami już od dobrych 2/3 lat.

2. Aktualnie głównie Rocket League, WarThunder, GTA V i  The Elder Scrolls Online. Serie z których pochodzą te dwie ostatnie mają w moim sercu szczególne miejsce :) Oczywiście lubię grać w jeszcze wiele różnych, innych tytułów, ale gdybym miał wymieniać wszystko co lubię, pewnie ta odpowiedź zajęłaby cały post x3

 

17 godzin temu Chip napisał:

Witaj. :twilight2:

Mam parę pytań:

1) Twój ulubiony kuc;

2) Twoje hobby;

3) Ulubione danie;

4) Co sądzisz o Twilight;

5) Celestia czy Luna;

6) Twój ulubiony odcinek;

 

Pozdrawiam i baw się dobrze

 

1. Twilight ;3

2. To dla mnie bardzo trudne pytanie. Tak jak napisałem wcześniej, żadnemu zajęciu nie jestem w stanie się oddać na dłuższy czas, ponieważ zawsze szybko mnie coś demotywuje. Próbowałem rysowania, animowania, programowania gier i paru innych rzeczy, ale niestety w żadnej z nich nie jestem dobry... (to i tak ładnie powiedziane x3)

3. Hmmm... Może to mało wyszukane, ale najbardziej lubię typowego, dobrego schabowego z ziemniaczkami i mizerią :D

4. BEST PONY. A tak na poważnie, to sądzę, że ma naprawdę ciekawy charakter... Cóż, w sumie każda klacz z Mane 6 jest ciekawa, ale Twilight jest osobą, z którą najbardziej chciałbym się spotkać, porozmawiać i przebywać ;> Podoba mi się to, że jest "lekko" stuknięta, bo to właśnie czyni ją tym, kim jest ;>

5. Bardzo ciężki wybór, ale chyba Celestia.

6. Naprawdę długo się nad tym zastanawiałem, ale po prostu nie jestem w stanie wybrać. Było zbyt wiele dobrych odcinków, żeby któryś wybrać. Mogę za to powiedzieć, że z dwuodcinkowców najbardziej podobały mi się koniec czwartego i piątego sezonu. (koniec czwartego miał w sobie nutkę Dragon Balla, a tak się składa, że bardzo lubię to anime :D) A jaki jest Twój ulubiony odcinek?

 

17 godzin temu FirstChoice napisał:

Kolejna osoba z MEC'a :D Super witamy. :D

 

 Bardzo dziękuję :> Po MECu przybyło dużo osób? 

 

17 godzin temu Cahan napisał:

Witaj na forum :fluttershy4:

 

I ja mam do Ciebie parę pytań:

1. Czytasz fanfiki? Jeśli tak to jakie?

2. A może piszesz?

3. Co sądzisz o fandomowych fanzinach?

4. Fizyka kwantowa?

 

1. No i to jest właśnie jedno z miejsc, w których jestem zupełnie zielony. Czytałem jedynie My Little Dashie. Wspaniale napisana i autentycznie wyciskająca łzy historia. Ehhh, będę musiał nadrobić chociaż część. Możesz coś polecić w pierwszej kolejności? ;>

2. Kiedyś coś napisałem, ale nie jest to rzecz, którą powinienem się chwalić xD

3. Kolejna dziedzina z której jestem zielony. Kiedyś czytałem jeden numer Brohoofa i bardzo mi się spodobał. W sumie nie wiem, czemu nigdy do tego nie wróciłem.

4. Fizyka kwantowa jest niesamowicie ciekawa i jednocześnie potrafi zlasować mózg :D Nigdy nie będę w stanie jej dobrze pojąć.

BTW, masz bardzo ciekawy gif w podpisie xD

 

16 godzin temu falconek napisał:

To i ja się dołączę.

 

1. Jaki jest Twój ulubiony czołg i dlaczego RBT-5?

2. Czy potrafisz śpiewać?

3. Tenorem?

4. Wyobraź sobie następującą sytuację: na ulicy podchodzi do Ciebie biały kot i proponuje Ci zostanie czarodziejką. Co robisz?

5. Katyusha czy Nonna?

6. Celestia czy Luna?

7. Broń ręczna, jaką byś wybrał?

8. Fluttershy czy Rainbow Dash? (uważaj, pytanie jest podchwytliwe!)

9. Sałatka czy mielonka?

9. Czego księżniczką jest Twilight?

... to chyba tyle

 

Cieszę się, że też się dołączyłeś :D

1. A no tu Cię zaskoczę, bo nie  RBT-5 tylko niemieckie Panthery :3

2. xD Na pewno bardzo lubię to robić, ale nigdy przy kimś. Dobry na pewno nie jestem, ale najgorszą tragedią wszechświata też nie xD

3. ;-;  w życiu. A fajnie by było ;/

4. Mógłbym czarować, ale jednocześnie zmieniłbym płeć... Hmmm zależy, czy to by było tylko tymczasowe, czy na stałe. Jeśli druga opcja, to musiałbym się poważnie zastanowić, aczkolwiek znajomość magii byłby chyba tego warta. Chociaż gdybym zmienił płeć tak naprawdę straciłbym rodzinę i większość znajomych, bo nikt by mnie nie poznawał i mi nie wierzył. Chyba że umiałbym magią zmienić ich wspomnienia... i to jest myśl. Tak, zgodziłbym się :D Na początku pewnie bym się przeraził, że mówi do mnie biały kot, ale oh well, możemy to pominąć xD

5. Nie mam pojęcia czym jest Nonna, i szukając odpowiedzi natknąłem się na to: https://pl.wikipedia.org/wiki/(4022)_Nonna i na imię. Z tego co kojarzę, to jest też imię Katyusha, aczkolwiek mnie zawsze będzie się ono kojarzyło z radzieckimi wyrzutniami rakietowymi :D No ale jeśli mam wybierać między planetoidą a radziecką wyrzutnią rakiet, to chyba wybiorę planetoidę, ponieważ jej uderzenie spowodowałoby znacznie większą destrukcję xD A jeśli chodzi o imiona, to Katyusha jakoś ładniej brzmi.

6. Celestia ;>

7.Jeśli chodzi o broń białą, to maczeta, aczkolwiek musiałbym najpierw nabrać z nią trochę doświadczenia x3

8. Tak jakby to pytanie nie było wystarczająco trudne, to jeszcze musi być podchwytliwe xd No cóż, Rainbow Dash prawdopodobnie byłaby jak dobry kumpel, natomiast z Fluttershy mógłbym porozmawiać zupełnie inaczej... Ale czemu to jest podchwytliwe? Well, o ile nie chodzi Ci o sferę clopów, to wybieram Fluttershy. Do Rainbow mam ogromny sentyment, ale... Ostatecznie w prawdziwym życiu bardzo chciałbym mieć taką Fluttershy. Rozumiałaby moje problemy, potrafiłaby pomóc, a w razie potrzby postawiła do pionu jak... Albo lepiej powstrzymam się od spoilerów ;>

9 Zależy jaka sałatka... Ale w większości przypadków właśnie sałatka :D

9. Domyślam się, że to kolejne podchwytliwe pytanie i gdybym napisał, że przyjaźni to byłoby zbyt płytkie? No dobra, po pierwsze to oczywiście Equestrii i przyjaźni, ale czego więcej... Muszę nad tym pomyśleć i napiszę Ci na pw ;>

 

16 godzin temu Cassidy napisał:

Witaj, obyś został na  forum jak najdłużej i miło spędzał tu czas...

 

Bardzo dziękuję, również mam taką nadzieję ;>

 

13 godziny temu Aranarth napisał:

Cześć:brohoof:

 

Witaj! :D Jak Ci mija dzień?

 

6 godzin temu SPHRAX napisał:

Hejo! :brohoof:

 

Dzień dobry! Jak się masz? 

 

6 godzin temu FrozenTear7 napisał:

Late to the party ale witaj na forum ^^

Pytańska mi odebrali ale baw się dobrze :D

 

Ahh, no cóż, zawsze przegapiam najlepszą zabawę, bo za długo się zastanawiam. Już od paru lat myślałem nad pojawianiem się tutaj, ale zawsze coś mnie blokowało. Mimo wszystko jest jeden plus - najbardziej zagorzali bronies zostali, a to z takimi najlepiej trzymać ;> i bardzo dziękuję ;3

 

6 godzin temu Gringo37 napisał:

Witaj na forum Cluvr! :brohoof:

Ciekawy avatar.

To twój OCek?

 I jedno, lecz niezwykle wymagające pytanie:

Co masz zamiar robić w/dla fandomu?

 

Witaj Gringo!

Dziękuję. Tak, to moja OCka, aczkolwiek nie Ponysona. ;> Ty masz za to pięknie narysowaną Sunset, którą bardzo lubię ;3 To Twoje dzieło?

Pytanie rzeczywiście bardzo wymagające. Cóż, moim życiowym celem jest tworzyć coś, co będzie wywoływało w ludziach pozytywne emocje, bądź po prostu im się przyda. Tego samego próbuję od 4 lat oglądania kucyków, aczkolwiek jestem bardzo krytyczną wobec siebie osobą, dlatego jak już wspomniałem, szybko się demotywuję. Wiele razy próbowałem nauczyć się dobrze rysować, jednak potem przychodziły myśli że to nie dla mnie i po prostu porzucałem to na długi czas. Podobnie jest z tworzeniem animacji, tworzeniem gier, czy jak wspomniałem wcześniej - pisaniem fanficów. Zawsze pojawia się ta bariera, której nie mogę przekroczyć. Wiem że to źie i że każdy takie ma, rozumiem, że zaraz za nimi czeka sukces, a jednak to wciąż za mało by utrzymać mnie w determinacji. Za wszystkie te rzeczy zabierałem się z myślą o tym, żeby wnieść coś do fandomu, niestety mam wątpliwości, czy robiłbym to bardziej dla niego, czy właściwie dla samego siebie. Wydaje mi się jednak, że gdyby to było coś dobrego jakościowo, czego oglądanie / czytanie / poznawanie dawałoby ludziom radość, to i wilk byłby syty i owca cała. Jednak brakuje w tym wszystkim mojej determinacji i ciężkiej pracy. Oczywiście wciąż będę się starał to zmienić i być może kiedyś się na mnie natkniecie poza tym forum :D Miejmy nadzieję, że w dobrych okolicznościach.

To chyba wszystko.

 

Na koniec chciałbym napisać, że jesteście niesamowici. W życiu nie przewidziałbym takiego nawału pytań i pozytywnego przyjęcia. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ten fandom to wspaniały twór ;>

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu Cluvr napisał:

A jaki jest Twój ulubiony odcinek?

w zasadzie szczególną sympatią darzę odcinki w których charakterek Twi daje o sobie znać.

 

56 minut temu Cluvr napisał:

4. BEST PONY. A tak na poważnie, to sądzę, że ma naprawdę ciekawy charakter... Cóż, w sumie każda klacz z Mane 6 jest ciekawa, ale Twilight jest osobą, z którą najbardziej chciałbym się spotkać, porozmawiać i przebywać ;> Podoba mi się to, że jest "lekko" stuknięta, bo to właśnie czyni ją tym, kim jest ;>

Witaj w klubie :bronies:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Cluvr napisał:

No i to jest właśnie jedno z miejsc, w których jestem zupełnie zielony. Czytałem jedynie My Little Dashie. Wspaniale napisana i autentycznie wyciskająca łzy historia. Ehhh, będę musiał nadrobić chociaż część. Możesz coś polecić w pierwszej kolejności? ;>

 

Powiedziałabym, że MLD jest akurat dość słabe. Dużo lepsza jest rodzima wersja, czyli Moja Mała Dashie: Reloaded autorstwa Psorasa. Z dobrych fanfików poleciłabym Ci też:

- Equetrip

- Projekt Lazarus

- Wiedźma

- Si deus nobiscum

- Klacz u kresu wieczności

- CRISIS: Equestria

- Background Pony

- Fallout: Equestria

- Przymierze

- Ścieżki Donikąd

- Zepsuta Zabawka

- Aleo he Polis 

- Save Me

- Flight of the Alicorn

- Equestria: Total War

- Silent Ponyville 1 i 2

- Pszczoły

- 500 małych morderstw 

- Bubles

- Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii

- Atut Spike'a

- Twilight discovers Wikipedia

- ...but the kitchen sink

- Opowieść o Szklanej Kuli

- Zegary

- W Poszukiwaniu Dawnej Chwały

- Czarne Niebo

 

Na razie to by było na tyle. Starałam się dostarczyć pozycję w miarę różnorodne, abyś bez problemu znalazł wśród tego coś dla siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Chip napisał:

w zasadzie szczególną sympatią darzę odcinki w których charakterek Twi daje o sobie znać.

 

Witaj w klubie :bronies:

 

:bronies:

 

30 minuty temu Cahan napisał:

 

Powiedziałabym, że MLD jest akurat dość słabe. Dużo lepsza jest rodzima wersja, czyli Moja Mała Dashie: Reloaded autorstwa Psorasa. Z dobrych fanfików poleciłabym Ci też:

- Equetrip

- Projekt Lazarus

- Wiedźma

- Si deus nobiscum

- Klacz u kresu wieczności

- CRISIS: Equestria

- Background Pony

- Fallout: Equestria

- Przymierze

- Ścieżki Donikąd

- Zepsuta Zabawka

- Aleo he Polis 

- Save Me

- Flight of the Alicorn

- Equestria: Total War

- Silent Ponyville 1 i 2

- Pszczoły

- 500 małych morderstw 

- Bubles

- Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii

- Atut Spike'a

- Twilight discovers Wikipedia

- ...but the kitchen sink

- Opowieść o Szklanej Kuli

- Zegary

- W Poszukiwaniu Dawnej Chwały

- Czarne Niebo

 

Na razie to by było na tyle. Starałam się dostarczyć pozycję w miarę różnorodne, abyś bez problemu znalazł wśród tego coś dla siebie.

 

Łoł, takiego wysypu tytułów się nie spodziewałem xD Wielkie dzięki, coś dla siebie na pewno znajdę. Podziwiam, że miałaś ochotę wypisywać wszystkie te tytuły ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Cluvr napisał:

Cieszę się, że też się dołączyłeś :D

1. A no tu Cię zaskoczę, bo nie  RBT-5 tylko niemieckie Panthery :3

2. xD Na pewno bardzo lubię to robić, ale nigdy przy kimś. Dobry na pewno nie jestem, ale najgorszą tragedią wszechświata też nie xD

3. ;-;  w życiu. A fajnie by było ;/

4. Mógłbym czarować, ale jednocześnie zmieniłbym płeć... Hmmm zależy, czy to by było tylko tymczasowe, czy na stałe. Jeśli druga opcja, to musiałbym się poważnie zastanowić, aczkolwiek znajomość magii byłby chyba tego warta. Chociaż gdybym zmienił płeć tak naprawdę straciłbym rodzinę i większość znajomych, bo nikt by mnie nie poznawał i mi nie wierzył. Chyba że umiałbym magią zmienić ich wspomnienia... i to jest myśl. Tak, zgodziłbym się :D Na początku pewnie bym się przeraził, że mówi do mnie biały kot, ale oh well, możemy to pominąć xD

5. Nie mam pojęcia czym jest Nonna, i szukając odpowiedzi natknąłem się na to: https://pl.wikipedia.org/wiki/(4022)_Nonna i na imię. Z tego co kojarzę, to jest też imię Katyusha, aczkolwiek mnie zawsze będzie się ono kojarzyło z radzieckimi wyrzutniami rakietowymi :D No ale jeśli mam wybierać między planetoidą a radziecką wyrzutnią rakiet, to chyba wybiorę planetoidę, ponieważ jej uderzenie spowodowałoby znacznie większą destrukcję xD A jeśli chodzi o imiona, to Katyusha jakoś ładniej brzmi.

6. Celestia ;>

7.Jeśli chodzi o broń białą, to maczeta, aczkolwiek musiałbym najpierw nabrać z nią trochę doświadczenia x3

8. Tak jakby to pytanie nie było wystarczająco trudne, to jeszcze musi być podchwytliwe xd No cóż, Rainbow Dash prawdopodobnie byłaby jak dobry kumpel, natomiast z Fluttershy mógłbym porozmawiać zupełnie inaczej... Ale czemu to jest podchwytliwe? Well, o ile nie chodzi Ci o sferę clopów, to wybieram Fluttershy. Do Rainbow mam ogromny sentyment, ale... Ostatecznie w prawdziwym życiu bardzo chciałbym mieć taką Fluttershy. Rozumiałaby moje problemy, potrafiłaby pomóc, a w razie potrzby postawiła do pionu jak... Albo lepiej powstrzymam się od spoilerów ;>

9 Zależy jaka sałatka... Ale w większości przypadków właśnie sałatka :D

9. Domyślam się, że to kolejne podchwytliwe pytanie i gdybym napisał, że przyjaźni to byłoby zbyt płytkie? No dobra, po pierwsze to oczywiście Equestrii i przyjaźni, ale czego więcej... Muszę nad tym pomyśleć i napiszę Ci na pw ;>

 

Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, nie pozostaje mi nic innego, tylko się do nich odnieść!

 

Ad.1 uff... dobrze, że nie tygrys, ale niewiele brakowało!

Ad.2 i 3 Doskonale, bo jak to mówią, gdzie słychać śpiew, tam dobrzy ludzie są^^

Ad.4 Oj niedobrze. Właśnie dałeś się wykorzystać przedwiecznej rasie kosmitów jako coś w rodzaju bateryjki. W przyszłości, po krótkim czasie bycia Czarodziejką, na skutek nagromadzenia negatywnych uczuć staniesz się Wiedźmą. A wtedy inna Czarodziejka stoczy z Tobą walkę, pokona Cię i krąg się zamknie, a przedwieczna rasa Inkubatorów będzie mogła trwać dalej. Pamiętaj, nigdy nie ufaj magicznym stworzeniom (ani wyglądającym jak magiczne)!

Ad. 5 Moje skojarzenia nie sięgają tak daleko, chodziło mi o te dwie ruskie czołgistki, o te:

Spoiler

 

 

Ad. 6 Bardzo, bardzo dobry wybór. Ten fandom nie potrzebuje więcej Lunafagów

Ad 7. Bez zastrzeżeń, broń biała to wybór równie dobry jak Celestia^^

Ad 8. Pytanie było podchwytliwe, bo i Fluttershy i Rainbow to idiotki... Tylko Rarity!

Ad 9. Mam nadzieję, że to chociaż jest sałatka z sarny!

Ad 9 v 2.0 Może i tytularnie Twalot jest księżniczką przyjaźni ale wszyscy wiemy że dostała ten tytuł po znajomości od Celestii a nepotyzm w Equestrii ma się dobrze. Tak naprawdę Twilight jest Księżniczką Głupoty i Księżniczką Nieogarnięcia. No ale co można powiedzieć o kimś, kto przyjaźni uczy się z książek ;]

 

Miłego bycia w fandomie i mam nadzieję że znasz jakiś zaufany oddział onkologiczny, będziesz go potrzebował ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

Spoiler

kJH86FX.jpg

 

Przepraszam za jakość, ale mogę wrzucać tylko w jednym formacie na imgura ;/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.07.2016 at 19:58 Cluvr napisał:

 

 

20.07.2016 at 01:08 Perszing napisał:

 

 

20.07.2016 at 01:15 Chip napisał:

 

 

20.07.2016 at 01:50 FirstChoice napisał:

 

 

21.07.2016 at 02:56 falconek napisał:

 

21.07.2016 at 06:16 Aranarth napisał:

 

 

21.07.2016 at 12:42 SPHRAX napisał:

 

 

21.07.2016 at 13:28 FrozenTear7 napisał:

 

 

21.07.2016 at 13:32 Gringo37 napisał:

Witaj na forum Cluvr! :brohoof:

Ciekawy avatar.

To twój OCek?

 I jedno, lecz niezwykle wymagające pytanie:

Co masz zamiar robić w/dla fandomu?

 

Witaj Gringo!

Dziękuję. Tak, to moja OCka, aczkolwiek nie Ponysona. ;> Ty masz za to pięknie narysowaną Sunset, którą bardzo lubię ;3 To Twoje dzieło?

Pytanie rzeczywiście bardzo wymagające. Cóż, moim życiowym celem jest tworzyć coś, co będzie wywoływało w ludziach pozytywne emocje, bądź po prostu im się przyda. Tego samego próbuję od 4 lat oglądania kucyków, aczkolwiek jestem bardzo krytyczną wobec siebie osobą, dlatego jak już wspomniałem, szybko się demotywuję. Wiele razy próbowałem nauczyć się dobrze rysować, jednak potem przychodziły myśli że to nie dla mnie i po prostu porzucałem to na długi czas. Podobnie jest z tworzeniem animacji, tworzeniem gier, czy jak wspomniałem wcześniej - pisaniem fanficów. Zawsze pojawia się ta bariera, której nie mogę przekroczyć. Wiem że to źie i że każdy takie ma, rozumiem, że zaraz za nimi czeka sukces, a jednak to wciąż za mało by utrzymać mnie w determinacji. Za wszystkie te rzeczy zabierałem się z myślą o tym, żeby wnieść coś do fandomu, niestety mam wątpliwości, czy robiłbym to bardziej dla niego, czy właściwie dla samego siebie. Wydaje mi się jednak, że gdyby to było coś dobrego jakościowo, czego oglądanie / czytanie / poznawanie dawałoby ludziom radość, to i wilk byłby syty i owca cała. Jednak brakuje w tym wszystkim mojej determinacji i ciężkiej pracy. Oczywiście wciąż będę się starał to zmienić i być może kiedyś się na mnie natkniecie poza tym forum :D Miejmy nadzieję, że w dobrych okolicznościach.

To chyba wszystko.

 

Nie będę się pytał o OCkę, mogę co najwyżej zachęcić cię ,żebyś założył temat o niej (bo to ona, tak?). Sunset jest zasadniczo moim ulubionym kucem, szkoda natomiast, że nigdy nie było jej wo serialu.:fluttercry2: I uwierz mi, chciałbym, żeby to była moja grafika, ale nie.Podobnie jak ty mam problem z otworzeniem się na ludzi niestety. Ciężko jest znaleźć dobrego avatara z S.S. (skrót nie przeszkadza?). Jakbym miał motywację i świadomość, że mogę to bym narysował samodzielnie taki avek, no ale nie mam motywacji do rozpoczęcia regularnego rysowania. Nie wiem jak chcesz nasycić wilka, żeby owca pozostała cała, ale twoja wizja mnie kręci. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu Polox napisał:

Witam bardzo serdecznie, to może teraz kilka pytanek ode mnie:

 

Kojarzysz może taką grę, jak Gothic?

Interesujesz się technologią?

Lubisz jakieś gry komputerowe?

Interesujesz się kosmosem, jeżeli tak, to proszę o sprecyzowanie, co głównie przyciąga twoją uwagę?

Masz swoje ulubione cytaty, życiowe motto?

Interesujesz się mitologią?

 

Bonusowy obrazek:

  Pokaż ukrytą zawartość

kJH86FX.jpg

 

Przepraszam za jakość, ale mogę wrzucać tylko w jednym formacie na imgura ;/

 

Dzień dobry! :D

1. Oczywiście. Klasyk RPG. Grałem w pierwszą i drugą część, ale niestety mój komputer w tamtych czasach miał z nimi dziwne problemy, dlatego żadnej z nich nie ukończyłem. Od jakiegoś czasu jednak planuję się za nie po kolei zabrać i może jeszcze w te wakacje uda mi się je ograć ;3

2. Tak ;> 

3. Oczywiście. Tracę na nie 3/4 swojego życia :D

4. Jako małe dziecko marzyłem żeby być astronautą x3 Tematyka kosmosu od zawsze jest dla mnie ciekawa. Co głównie przyciąga moją uwagę? Ostatnio zastanawiałem się, czy jest możliwym, żeby istniały w naszym wszechświecie galaktyki zbudowane z antymaterii... 

5. Jedyny cytat, jaki przychodzi mi w tym momencie do głowy to "Everybody lies" -Dr. House, jednak życiowego motta niestety nie posiadam. A Ty? ;>

6. Kiedyś trochę się interesowałem, jednak to było bardzo przelotne i spowodowane graniem w klasyk gier strategicznych - Zeus: Pan Olimpu :D Kojarzysz może?

I wielkie dzięki za obrazek! ;3

 

2 godziny temu Gringo37 napisał:

Nie będę się pytał o OCkę, mogę co najwyżej zachęcić cię ,żebyś założył temat o niej (bo to ona, tak?). Sunset jest zasadniczo moim ulubionym kucem, szkoda natomiast, że nigdy nie było jej wo serialu.:fluttercry2: I uwierz mi, chciałbym, żeby to była moja grafika, ale nie.Podobnie jak ty mam problem z otworzeniem się na ludzi niestety. Ciężko jest znaleźć dobrego avatara z S.S. (skrót nie przeszkadza?). Jakbym miał motywację i świadomość, że mogę to bym narysował samodzielnie taki avek, no ale nie mam motywacji do rozpoczęcia regularnego rysowania. Nie wiem jak chcesz nasycić wilka, żeby owca pozostała cała, ale twoja wizja mnie kręci. 

 

Tak, to ona ;D Również bardzo lubię Sunset, jednak cieszę się, że wydarzenia z EG nie są mieszane z kanonem serialu. Oczywiście mogliby wprowadzić Sunset w ramach jakiejś osobnej historii, jednak to już gryzłoby się z EQ, bo jak wiadomo wydarzenia z serialu istnieją w uniwersum Equestria Girls, ale na odwrót już nie. Niby dostaliśmy substytut w postaci Starlight, ale... To nigdy nie będzie to samo ;) Skrót nie przeszkadza ;> Niestety ta "blokada" przed regularnym ćwiczeniem to poważny problem... Dlatego życzę Tobie i sobie, żebyśmy w końcu to przełamali. A nasycanie wilka... Generalnie każdy twórca, czy to fandomowy czy też nie, czerpie radość z tego co robi... No chyba że nie, wtedy niestety wilk syty nie jest, no ale na ogół, kiedy ktoś tworzy wartościowy kontent to i czerpie z tego przyjemność zarówno on jak i ludzie, którzy to dzieło podziwiają. Domyślam się jednak, że wiedziałeś o co mi chodzi, a to pytanie było bardziej w formie żartu odnośnie tego powiedzenia :D Wilka zawsze można nasycić karmą dla psów ;3

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Cluvr napisał:

Dzień dobry! :D

1. Oczywiście. Klasyk RPG. Grałem w pierwszą i drugą część, ale niestety mój komputer w tamtych czasach miał z nimi dziwne problemy, dlatego żadnej z nich nie ukończyłem. Od jakiegoś czasu jednak planuję się za nie po kolei zabrać i może jeszcze w te wakacje uda mi się je ograć ;3

2. Tak ;> 

3. Oczywiście. Tracę na nie 3/4 swojego życia :D

4. Jako małe dziecko marzyłem żeby być astronautą x3 Tematyka kosmosu od zawsze jest dla mnie ciekawa. Co głównie przyciąga moją uwagę? Ostatnio zastanawiałem się, czy jest możliwym, żeby istniały w naszym wszechświecie galaktyki zbudowane z antymaterii... 

5. Jedyny cytat, jaki przychodzi mi w tym momencie do głowy to "Everybody lies" -Dr. House, jednak życiowego motta niestety nie posiadam. A Ty? ;>

6. Kiedyś trochę się interesowałem, jednak to było bardzo przelotne i spowodowane graniem w klasyk gier strategicznych - Zeus: Pan Olimpu :D Kojarzysz może?

I wielkie dzięki za obrazek! ;3

 

 

1. Gratki, bo gra naprawdę jest genialna, jeżeli nie przeszedłeś, to polecam do niej wrócić, sam jedynkę przeszedłem tylko raz, G2 +nk 12 razy, natomiast trójkę trzy razy, oraz G3 ZB, ale tego tylko raz. - Szkoda, że niektórzy w ogóle nie znają tej gry, ale no cóż.

 

4. Również się interesuje kosmosem, co do pytania nie sądzę, żeby istniały galaktyki zbudowane z antymaterii, jednak w temacie nie jestem zagłębiony jakoś bardzo i są to tylko moje domysły, jednak jak dobrze wiemy, to duża część wiedzy nie jest niczym innym jak teorią, więc myślę, że moje stanowisko w tej sprawie również może mieć miejsce, jednak zgłębię ten temat i jeżeli dojdę do jakiegoś wniosku, na podstawie skonfrontowania ze sobą teorii, to na pewno z edytuję ten post.

 

5. Taki życiowy nie, jednak mam kilka, które mnie w dużej mierze opisują, przytoczę jeden z nich "Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być." Coś bardziej mojego "Nie podążaj za tymi, którym radość sprawia czyjś ból, podążaj za ludźmi, którzy są gotowi pomóc tym, którzy ten ból odczuwają" - Jest jeszcze do dopracowania.

 

6. Jasne, że kojarzę, zagrywałem się też w Age of mythology, mimo swoich lat ta produkcja dalej jest w stanie mnie przyciągnąć na dłużej. Oprócz tych gier znam jeszcze kilka o mitologii: Rise of the argonauts, Titan quest, oraz God of war - Udało mi się na pc odpalić, ale praca kamery była słaba, oj bardzo słaba, dlatego grałem jedynie na ps2. Kojarzysz te tytuły, a może znasz jeszcze jakieś, jeżeli tak to podziel się nimi, bo do mitologii nadal mam wielki sentyment i chętnie ogram każdą grę, która ma, chociażby nawiązania do mitologii greckiej :)

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Polox
Nie wiem jakim cudem popełniłem tak wiele błędów, w tak krótkim tekście...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.07.2016 at 00:42 Polox napisał:

 

1. Gratki, bo gra naprawdę jest genialna, jeżeli nie przeszedłeś, to polecam do niej wrócić, sam jedynkę przeszedłem tylko raz, G2 +nk 12 razy, natomiast trójkę trzy razy, oraz G3 ZB, ale tego tylko raz. - Szkoda, że niektórzy w ogóle nie znają tej gry, ale no cóż.

 

4. Również się interesuje kosmosem, co do pytania nie sądzę, żeby istniały galaktyki zbudowane z antymaterii, jednak w temacie nie jestem zagłębiony jakoś bardzo i są to tylko moje domysły, jednak jak dobrze wiemy, to duża część wiedzy nie jest niczym innym jak teorią, więc myślę, że moje stanowisko w tej sprawie również może mieć miejsce, jednak zgłębię ten temat i jeżeli dojdę do jakiegoś wniosku, na podstawie skonfrontowania ze sobą teorii, to na pewno z edytuję ten post.

 

5. Taki życiowy nie, jednak mam kilka, które mnie w dużej mierze opisują, przytoczę jeden z nich "Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być." Coś bardziej mojego "Nie podążaj za tymi, którym radość sprawia czyjś ból, podążaj za ludźmi, którzy są gotowi pomóc tym, którzy ten ból odczuwają" - Jest jeszcze do dopracowania.

 

6. Jasne, że kojarzę, zagrywałem się też w Age of mythology, mimo swoich lat ta produkcja dalej jest w stanie mnie przyciągnąć na dłużej. Oprócz tych gier znam jeszcze kilka o mitologii: Rise of the argonauts, Titan quest, oraz God of war - Udało mi się na pc odpalić, ale praca kamery była słaba, oj bardzo słaba, dlatego grałem jedynie na ps2. Kojarzysz te tytuły, a może znasz jeszcze jakieś, jeżeli tak to podziel się nimi, bo do mitologii nadal mam wielki sentyment i chętnie ogram każdą grę, która ma, chociażby nawiązania do mitologii greckiej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Istnieje teoria, że podczas wielkiego wybuchu proporcje materii i antymaterii wynosiły mniej więcej 1:1. Obecnie ludzkość jest w stanie stwierdzić, że w naszym obserwowalnym wszechświecie jest to niewielki procent, jednak nie wiadomo tak naprawdę, co jest dalej :> Motyw galaktyki z antymaterii byłby bardzo ciekawy do filmów czy też literatury Sci-Fi. Wyobraź sobie komunikację dwóch gatunków, jednego stworzonego i żyjącego w świecie z materii, natomiast drugiego z antymaterii. Ciekawy problem, ciekawe zagadnienie  Przynajmniej dla mnie :D

5. Bardzo dobre i prawdziwe cytaty ;>

6. Z tytułów, które wymieniłeś kojarzę po tytule wszystkie, jednak trochę więcej wiem tylko o Titan quest i God of War, w żadne z nich jednak nigdy nie grałem, ale wiem, że dużo tracę, bo nie bez powodu te tytuły są tak znane ;> Swoją drogą Emulacja to piekło. Problemy z kamerą, dziwne artefakty graficzne, brakujące tekstury... No ale co zrobić, dla niektórych tytułów warto :D Poza grą na podstawie Disneyowskiego Herkulesa, w którą zagrywałem się jako małe dziecko raczej nie znam już żadnej gry opartą o mitologię. No może poza SMITEm, ale go na pewno kojarzysz ;> Swoją drogą, skąd u Ciebie taki sentyment do mitologii? Po prostu podobają Ci się te klimaty, czy może chodzi o coś więcej? ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...