Skocz do zawartości

Anime


Vanadiss

Recommended Posts

Oh idź waść z tym w diabli. Ta seria miała być bezfabularną krótką serią wysoko erotyczną. Takie było założenie ale autorzy stwierdzili że to było by nudne więc wcisnęli na siłę fabułę, pozmieniali wiele scen(trzeba było powycinać to i owo) i przerobili to na horror/gore - efekt końcowy wysoce oklepany...

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Piter Wan Kenobi

Mówiąc szczerze oglądam już 5 odcinek tego anime,może i ma sporo błędów ale mi jak na razie się podoba :P.Okej jest to krwawe itp,ale mi to jakoś nie przeszkadza bo ma fajny klimat moim zdaniem.

Link do komentarza

Ja wiem, a nawet powiem xD FMA to seria oparta na "mamy NIE całą historie ale spokojnie, nasze studio sobie poradzi[ala Hellsing :/]" Zaś FMA:Brother to taki Hellsing Ultimate - seria w pełni oparta na mandze. I naprawdę, jeśli komuś podobał się FMA to jego nowsza wersja jest dużo lepsza, zaś jeśli nie, to jest nadzieja że Brotherhood zmieni jego poglądy ;)

Link do komentarza

Hmm, fajne jest póki co, momentami trochę tandetne, ale na tle reszty co wychodzi aktualnie to i tak nieźle :D Wygląda jednak na to, że trochę się to przedłuży za bardzo niestety, chyba że twórcy zrobią tak jak ja mam nadzieję i zakończą to na pierwszej serii. (novelka na podstawie której robią anime dalej wychodzi) Aa, Majorze, Brotherhooda naprawdę warto zobaczyć, bo świetny jest. Choć początek trochę lepiej zrobili w pierwszej serii (w sumie zrozumiałe, żeby nie zanudzić tych co oglądali poprzednią serię musieli to trochę skrócić), to jest trochę fajnych postaci których w zwykłym FMA nie było, no i homunculusy są 20% fajniejsze :D BTW, jest sequel do Fullmetal Alchemist w postaci kinówki, Conqueror of Shambala, czy jakoś tak.

Link do komentarza

Bo ja wiem... sama historia wygląda jakby była umiejscowiona gdzieś w serii Brotherhood'a nie zaś kompletne wybicie. Fakt faktem kinówka pierwszej serii miała ku temu lepsze predyspozycje(skoro zmyślamy historie to czemu by nie dorzucić od siebie całego filmu kinowego?) o tyle Brotherhood jest oparty na mandze i manga nie przewidywała po zakończeniu historii dodatkowej z której można by było stworzyć film kinowy.

Link do komentarza

Death Note* :D A w sumie, to to epickie specjalnie nie jest, im dalej w las tym gorzej niestety, no i popełniają sporo błędów..

Jak np, zastanawiałeś się może o tym, jak Raito umieścił mini-telewizor w zamkniętej paczce chipsów, no i skąd znał imiona przestępców skoro ani nie patrzył do środka paczki, tak żeby widzieć ekran, ani nie mógł mieć dźwięku, bo pluskwy by to wyhaczyły. Poza tym, sam dźwięk w japońskich imionach nie wystarczy, różnie się je zapisuje, a takich błędów jest trochę jak się przyjrzysz bliżej.

Link do komentarza

Death Note* :D A w sumie, to to epickie specjalnie nie jest, im dalej w las tym gorzej niestety, no i popełniają sporo błędów..

Jak np, zastanawiałeś się może o tym, jak Raito umieścił mini-telewizor w zamkniętej paczce chipsów, no i skąd znał imiona przestępców skoro ani nie patrzył do środka paczki, tak żeby widzieć ekran, ani nie mógł mieć dźwięku, bo pluskwy by to wyhaczyły. Poza tym, sam dźwięk w japońskich imionach nie wystarczy, różnie się je zapisuje, a takich błędów jest trochę jak się przyjrzysz bliżej.

No po zakończeniu wątku L to był spadek jakości, zgodzę się tu z tobą. Ale i tak podoba mi się wizja świata według Lighta. A ten terror i kult Kiry, który nastał potem to po prostu miodzio!

Z tym telewizorem to się cuda działy już na forach. Powiem w skrócie to co pisało się 10 tysięcy raz już: Każdy normalny, uważny widz zauważy, że scena jest okrojona! Po co ją kroili to pytanie do twórców, bo na YT była(może wciąż jest) pełna wersja tej sceny i widać było jak Light ustawił TV i na niego spoglądał za każdym razem, gdy sięgał po czipsy.

Bardziej od tego razi mnie nieuwaga i brawura Lighta, która momentami biła na głowę nie jednego skacowanego osiłka. Do interwencji z L mogłoby w ogóle nie dojść, gdyby Light się nie popisywał. To samo tyczy się końcówki, gdzie Light sam złamał własne niepisane zasady przez co ostatecznie zginął.

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Niestety nie oglądałem,swą drogą polecam każdemu anime które zwie się Sword Art Online.Bardzo ciekawe jest moim zdaniem,a jeśli chodzi o telewizję to szkoda że teraz prawie nic nie puszczają ciekawego dlatego mało kiedy oglądam tv.No ale już kończę bo wyjdzie offtop ;p.

Link do komentarza

Heh, no niezły jest ten sword art. Leci jeszcze Code;Breaker, choć głowy póki co nie urywa, to jest to animiec twórców Steins;Gate, więc może się rozkręci :D Poza tym, to w sumie gdzieś tak od dwóch sezonów się nowościami nie jaram i nie sprawdzam wszystkiego co leci w sezonie.. (kiedyś tak robiłem :D) Może sobie tak zrobię w jakiś weekend, póki co trochę mi się nie chce. BTW, Estherenn, z czego jest Twój avatar, bo on jest taki pocieszny... :D

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...