Skocz do zawartości

Co wiesz o Księżniczce Lunie?


Arjen

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 436
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja, popieram odpowiedzi kolegi Wieja007, ale w sumie Luna występuje też w 1 odcinku 1 sezonu ( moment wprowadzenia i początek legendy, o której właśnie czytała TS ), czyli łącznie 7 odcinków .

Obrazku z książki nie liczę ~ Arjen

Link do komentarza

A czy to nie ta sama książka, którą ukrywa Spike, przed TS w bibliotece i to właśnie z tej książki TS dowiaduje się jak "pokonać klony PP" ?

Nie :P I on chyba jej nie ukrywa, to po prostu... zakamarki, tajemnice biblioteki.

Ups.. faktycznie, to nie ta książka i dlatego nie byłem pewny :flutterblush:

Link do komentarza

Według mnie, to mogą być 2 powiązania. 1. zdecydowanie coś z magią, być może księga zaklęć, która zawiera nie do końca dozwolone zaklęcia. 2. może to też być związane z samą twilight, oraz Księżniczkami oraz ich historią. W sumie mam jeszcze 2. 1: Jakaś legenda, przepowiednia, w której twilight ma swój udział. 2.Księga o astrologii lub astronomii, o czym będzie dalej uczyć się twi.

Link do komentarza

Wpadłem na pomysł, odpalając tylko same 20 sekund odcinku - czyżby to nie były stare zaklęcia wymyślone przez Star Swirla Brodatego? Przecież powiedziała, że wymyślił ich ponad 200, a nawet Twillight wszystkich nie zna bo to raczej nie możliwe, aby od tak wszystkie były dostępne dla nawet rozwiniętego studenta księżniczki, ale być może się mylę.

Link do komentarza

Wpadłem na pomysł, odpalając tylko same 20 sekund odcinku - czyżby to nie były stare zaklęcia wymyślone przez Star Swirla Brodatego? Przecież powiedziała, że wymyślił ich ponad 200, a nawet Twillight wszystkich nie zna bo to raczej nie możliwe, aby od tak wszystkie były dostępne dla nawet rozwiniętego studenta księżniczki, ale być może się mylę.

Star - Gwiazda

Swirl - Wir, Wirować

Teraz spójrzmy na okładkę tej książki... Tak! O to mi chodziło! Nie jest to co prawda potwierdzone info, ale jest to w sumie najpopularniejsze teoria co do tego dzieła - iż książka jest powiązana ze Star Swirlem Brodatym. Punkt dla MacTavisha

Rozpoznawalna, smukła i zgrabna sylwetka. Kto tak rysuje Księżniczkę Lunę?

Dołączona grafika

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...