Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

Od czasu do czasu wytwarzam różne pierdołki... Więc mogę się nimi z Wami podzielić, prawda...?

No to na pierwszy ogień - sygnaturka z Rainbow Dash. Robiłam ją z myślą o Niklasie, bo wiem, że bardzo lubi Dashie :)

Kto wie, może kiedyś coś mnie puknie i stworzę kolejne sygnaturki, tym razem z innymi kucykami...

Sygnaturka z Dash:

Dołączona grafika

Sygnaturka z Twilight:

Dołączona grafika

Sygnaturka z Fluttershy:

Dołączona grafika

Sygnaturka z Rarity:

Dołączona grafika

Sygnaturka z Applejack:

Dołączona grafika

Sygnaturka z Pinkie Pie:

Dołączona grafika

Teraz zaś pochwalę się swoją perełką - pierwszy prawdziwie udany digital art... Przedstawia postać znaną graczom w WoW-a... jest to Mr. Chilly... jeden z moich ulubionych companionów :3

Dołączona grafika

Jak powstawał Mr. Chilly? Kilka screenów...

1 2 3

To zaś jest bliżej nieokreślony gryzmołek - rysowałam go z nudów, stąd pewne niedociągnięcia... Ale chyba jest zjadliwy...

Dołączona grafika

A to zaś pozostałości z jednego z layoutów, który wykonałam na swój blog dość dawno temu... Tak... byłam maniaczką Edwarda Elrica... xD (i nadal jestem :3)

>Klik!<

Coś z innej beczki - Rarity narysowana przeze mnie. Jest to przy okazji też pierwszy kucyk w całości, którego narysowałam... Wczoraj byłam niesamowicie dumna, dzisiaj już nie do końca - widzę mnóstwo błędów do poprawki, ale co tam...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Flutter... powiem tak - to zależy. Akurat Chilly i ten niebieski pierzasty powstały już na komputerze (tak, posiadam tablet graficzny - ale nadal nie potrafię go poskromić za bardzo)... Ale często zdarza się, że najpierw rysuję na kartce, potem skanuję, robię lineart i nakładam kolory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni ptaszor to po prostu moja bazgranina bez ładu i składu - nie myślałam wtedy kompletnie o "Angry Birdsach" xD Prędzej ten czubek mógł mi się uroić od pokemona, który zwie się Torchic (ognisty starter z trzeciej generacji)... I dziękuję za pochlebne komentarze :shy: Jeśli stworzę coś nowego, to oczywiście, podzielę się tym z Wami :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

*bump!*

Wytworzyłam sygnaturkę z Twilight... tym razem dla siebie :)

Dołączona grafika

Jedna rada, po stworzeniu nowej pracy, edytuj pierwszego posta i tam dodaj.


Coś temat mi zamiera :P Więc kolejny *bump*.

Edziu, nie groź mi warnem. Musiałam jakoś zaktualizować topic :P

Zatem... do rzeczy!

Coś z innej beczki - Rarity narysowana przeze mnie. Jest to przy okazji też pierwszy kucyk w całości, którego narysowałam... Wczoraj byłam niesamowicie dumna, dzisiaj już nie do końca - widzę mnóstwo błędów do poprawki, ale co tam...

Dołączona grafika

I ciekawostka... sygnaturka z Fluttershy, z której korzystam na prywatnym pbfowym poletku...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To największa frajda i pochwała, jeśli moje prace się podobają i są chętni do tego, by z nich korzystać, zatem możesz być pewna, że nie będę miała nic przeciwko :3

Mały edit... Oto sygnaturka z Applejack!

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie :) Cieszę się bardzo, że Ci się podoba. W sumie, zrobiłam tą sygnę tak szybko z myślą o Tobie - wykazałaś zainteresowanie i... tadam, oto jest. Trochę się nagłowiłam nad tym, żeby dobrze dobrać pędzle, ale efekt jest całkiem niezły, moim skromnym zdaniem ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uznanie :) Cieszę się bardzo, że Ci się podoba. W sumie, zrobiłam tą sygnę tak szybko z myślą o Tobie - wykazałaś zainteresowanie i... tadam, oto jest. Trochę się nagłowiłam nad tym, żeby dobrze dobrać pędzle, ale efekt jest całkiem niezły, moim skromnym zdaniem ^^

Och, mam nadzieję, że nie sprawiłam kłopotu xD

A efekt - moim zdaniem - jest lepszy niż "niezły" ;]

Najbardziej podoba mi się sygnaturka z Rarity. Wszystkie twoje sygnatury mają taki unikalny styl, który sprawia, że są wyjątkowe. I estetyczne, i dobrze dobrane kolorystycznie :3

Co tu dużo mówić - masz talent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Faithful Fanatic....

Dołączona grafika

czy jest na sali lekarz? mamy przypadek, który zaczyna bredzić

żeby nie było, że tylko próbuje ogarnąć szajbę Tarretha to z dotychczasowych sygn najbardziej podoba mi się właśnie Rarity i i prawie Twi tylko jakoś wydaje mi się że Twi jest nieco za bardzo rozjaśniona. Coś nie tak z jej kolorami nie wiem czy to kontrast czy nasycenie lub poziom rozjaśnienia hmmm ofc to tylko moja opinia i jeżeli wg. Ciebie jest wszystko ok to luz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysowałam go i kolorowałam w PaintoolSai. Sympatyczny malutki programik idealny dla osób, które lubią rysować na kompie.

SAI... Ja się, szczerze mówiąc, nie mogę w nim połapać. A miałam gdzieś wersję z crackiem odblokowującym pełne możliwości (darmowe 'demo' ma dość ograniczone). Jak dla mnie PaintTool SAI jest zbytnio dla tabletów przygotowany. Dość dużo ustawień do tego ma.

Sygny cudowne. <3

Twi jest zrobiona w innym stylu - to widać. Wzbogacone kolory głównego rendera trochę mnie gryzą. Ramka też inna - 1px fioletu, 1px przerwy i znów 1px fioletu.

Rarity też moim zdaniem najlepiej wyszła, choć AJ też niezła. W AJ kapelusz styka się z ramką. To moją uwagę przyciąga (ta, ja potrafię zauważyć przesunięcie coś względem czegoś o 1px czasem, więc się nie przejmuj moją uwagą)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...