Skocz do zawartości

Różności Kirary


Kirara

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Supcio. Kurcze. Aż widać, że to od początku do końca twa własna, prywatna, oryginalna i fajna kreska :D. O ile dobrze rozumiem, to dawniej dużo rysowałaś. Czemu przestałaś? Rozumiem, że człowiek zajęty, no ale skrobnąć sobie jakiś rysuneczek choć raz na tydzień to sama przyjemność :) Zresztą pewnie sama świetnie o tym wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enjoy... if you dare. Of course I dare! W 3 godzinki to ja nie machnąłbym niczego w photoshopie :D. Podoba mi się: smoczyca Twilight :P Aż czasami mam ochotę zrobić konto na devie i mieć w watchu paru użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe komentarze :twiblush: Nie byłam za bardzo przekonana czy efekt zostanie osiągnięty - czy praca się spodoba... Cieszę się, że jednak.... tak :)

@Vermiiiik

Podejrzewam, że to jednorazowy wyskok... Jeśli idzie o smoki. Być może za jakiś czas postaram się narysować pełnowymiarowego kucyka - jeśli mi się to uda, bo póki co, to straszne pokraki z derpem jeszcze większym, niż ma Derpy (to możliwe!)

@Avanidus

Wiesz... po gimnazjum nadeszła pora na liceum... Tam nie było zajęć plastycznych... A biorąc pod uwagę, że już wtedy zaczynałam stawiać swoje pierwsze kroki niejako w pracy (tak jest)... to nie miałam na to czasu.

Żałuję, że to zaniedbałam. Ale teraz znów zaczynam pracować nad sobą... Może jeszcze będą ze mnie ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo podobnie jak ja. Jak Kira, bylem pierwszym rocznikiem gimbazowym xd Z tym, że ja nigdy wcześniej nie szczyciłem się jakimś talentem do rysowania, nawet na plastykach częściej dostawałem dwóje niż piątki. Potem nie robiłem nic ciekawego przez gimnazjum oraz liceum. Na studiach jakoś też nie. W sumie... zacząłem tworzyć swoje dziełka całkiem niedawno i... w sumie mnie cieszy, że jakoś wyglądają :D Kira, rysuj smoki! :D Nie ma to tamto, rysuj dalej, nie ma, że jednorazowy wyskok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że powinnam rysować smoki, Nik? Dragon Sparkle była naprawdę wyskokiem - narysowanym w styczniu - nim pojawił się odcinek ze Spikiem, Crackle i resztą xD

Anyway - teraz muszę się zabrać za podszkolenie w rysowaniu kucyków... No przecież MUSZĘ umieć je rysować... Nie ma bata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, mały update. Sygnaturka została poprawiona i teraz wygląda LEPIEJ! Takie jest moje skromne zdanie <3

Dołączona grafika

Aczkolwiek - dzięki za komentarze.

@FFQ

Co Ci się nie podoba w oczkach Twilight? Są śliczne!

@Xyziu

Wziąłeś ślepka Twi w obronę - yay! :giggle:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrFreeze poprosił mnie o sygnaturkę z Fluttershy... Pomimo, że nigdzie nie napisałam, że przyjmuję jakieś requesty, czy coś... :) Zgodziłam się... i tak oto... sygnaturka specjalnie dla Niego!

Dołączona grafika

Freeze, mam nadzieję, że sygna Ci się spodoba i zagości w Twoim podpisie na dłużej :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freeze - cieszę się, że sygnaturka Ci się podoba - miałam wiele frajdy kiedy ją robiłam i w żaden sposób mnie nie "obciążyła"... Poza tym... ja naprawdę lubię grzebać w Photoshopie i myślę, że jeszcze nie jedną taką sygnaturę będę robić :3

Zaś co do Ciebie, Lemuur... Mówisz i masz!

Mam nadzieję, że... no... że Ci się spodoba :) Stwierdziłam, że sygnaturka z Pinkameną powinna być dość ciemna... w końcu, nie należy ona do zbyt "szczęśliwych" i jasne tony nie współgrałyby ze sobą.

Ale... jest jeden plus - idąc tokiem myślenia Twojej wersji Pinkameny... wybrałam wektor na którym jest uśmiechnięta... Zatem... liczę, że przypadnie Ci do gustu...

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo... :3

@Kuoth - nie myślałam o robieniu tutoriali... bo w większości przypadków - mnie te tła wychodzą po prostu z marszu, podczas prób przy efektach i pędzlach. Trudno byłoby zrobić samouczek z mojej chaotycznej roboty.

Anyway... pierwsza "udana" Twilight, jak dla mnie... Wiem, że ma za szeroki pyszczek - ale taka już jest moja kreska. Inaczej nie narysuję kucyka, więc cieszę się tym, co mam...

I ten... skoro głowa mi już wychodzi (w miarę)... to trzeba będzie popracować nad ciałem.

http://i49.photobucket.com/albums/f279/kirara88/penciltwilight.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem na sb: Śliczna! Piękne oczy, pyszczek (który nie jest za szeroki - ludzie się nie znają), uśmiech i kontur ciała. Jest narysowana tak... płynnie i łagodnie.

Jedyne, co mnie kole w oczy, to róg... Zbyt szeroki na czubku. W sensie... Ehm... Nie wiem, jak to nazwać.

Nvm. Po prostu pomyśl o rogu w przyszłości, bo to szczegół, który wyróżnia! D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, Tarrciu... to do rogu się nie przykładałam. Narysowałam go na końcu, bo mi się przypomniało, że powinien być... W każdym razie... Najbardziej starałam się nad tym, co najważniejsze - kształt głowy, oczy, pyszczek, grzywa... Żeby wszystko było proporcjonalne.

Róg... no cóż... to jest też coś, nad czym powinnam popracować...

I co jeszcze... Moja propozycja na logo Naszego forumowego miesięcznika...

"Brohoof"... Duży plik, więc dam jako link:

-------> http://i49.photobucket.com/albums/f279/kirara88/BROHOOF2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...