Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

Gość Ziemowit
1 minutę temu clopfic napisał:

Co wy na luźne popykanie sobie w haxa dzisiaj przed meczem? ;)

Ja z chęcią dołączę się jako szpieg  gość/nauczyciel. Przypominam, że dzisiaj gracie dwa mecze pierwszy o 20:00 z Twilight, a drugi o 20:30 z nami.

Link do komentarza
1 minutę temu Ziemowit napisał:

Ja z chęcią dołączę się jako szpieg  gość/nauczyciel. Przypominam, że dzisiaj gracie dwa mecze pierwszy o 20:00 z Twilight, a drugi o 20:30 z nami.

Przydasz się jako sparingpartner, pozwalam Ci nawet ukraść nasze taktyki :rainpriest:

 

Link do komentarza

Ja tam nigdy nie ogarnę tego "przygarniania kropka". Może gdyby każdy miał inny kolor? Czasami mi się mieszają. To moja pięta achillesowa. To tak jak z Fifą. Też nigdy nie ogarnę. Chyba jestem zbyt głupi na gry sportowe (pomijam "Małysza") :drurrp: Może turniej UT2004? Ok, żart :) Będę ok. 19:40.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

RARITY - RAINBOW DASH @Seluna @Rainbow Twister NIEDZIELA g. 18:20

RAINBOW DASH - TWILIGHT SPARKLE @Rainbow Twister @Onyx NIEDZIELA g. 18:45

 

Przesunąłem terminy o jedna godzinę wstecz, ponieważ jestem chory, mam kaszel i boli mnie gardło, więc godziny spotkań będą o godzinę wcześniej. Godziny 5. kolejki będą już w miarę normalne, więc luzik. Teraz czas na małe ciekawostki statystyczne:

 

- Drużyna Pinkie Pie ma tylko matematyczne szansę na nie wejście do finału. Ich główny rywal czyli drużyna Applejack musiałaby strzelić 13 goli, by zepchnąć drużynę różowej klaczki z pierwszej dwójki. Gratulacje dla @Niklas @Dank Lord i @Zexel

- Drużyna Fluttershy nie ma szans na wejście do finału, co najwyżej zajmą piąte miejsce, ale mimo to gratulujemy walki @Triste Cordis @clopfic @Polineks96

- Drużyna Rarity ma wciąż szansę na wejście do finału o, który będzie się bić z drużyną Twilight oraz Applejack

- Jedno zwycięstwo drużyny Rainbow Dash da im wejście do finału

- Na turnieju padło ok. 90 bramek, najwięcej strzelała drużyna Pinkie Pie

- Najwięcej goli samobójczych strzelił Zexel i Ziemowit

- Największe zwycięstwo odniosła drużyna Rainbow Dash, pokonali oni w pierwszej kolejce Drużynę Fluttershy 19-2

- Najlepszym zawodnikiem turnieju dotychczas jest Dank Lord, za nim Calevan i Twister

- Żadna drużyna nie zdobyła ani jednej żółtej czy czerwonej kartki

 

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Onyx napisał:

Drużyna Twilight zgłasza gotowość na sobotę o 18:45

I ślicznie. Wraz z końcem turnieju zakończy się, też możliwość głosowania w ankietach powyżej i tak na początku lutego ruszą zapisy, albo do uczestnictwa w projekcie Realnie, albo Kucykowego Haxballa, bądź zostaniemy przy tej wersji. A i zapomnaiłbym, jakie są wasze typy na finał, kto w nim zagra? Czy zostanie tak jak jest i Rainbow Dash podejmie Pinkie Pie, czy ktoś z nich nagle straci formę i wskoczy tam Rarity, Twilight czy Applejack?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...