Skocz do zawartości

Haxballowa Kucykowa Liga Mistrzów


Gość Ziemowit

HAXBALL  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się turniej?

  2. 2. Który projekt podoba wam się najbardziej?

    • Projekt Realnie
    • Projekt Kucykowy Haxball
    • Podoba mi się jak jest
    • Żaden
  3. 3. Drużyny jakich postaci chcieli byście ujrzeć? (wybierz max.6)

    • Drużyna Lyry i Bon Bon
    • Drużyna Discorda
    • Drużyna Luny
    • Drużyna Pinkie
    • Drużyna Applejack
    • Drużyna Rarity
    • Drużyna Twilight
    • Drużyna Fluttershy
    • Drużyna Rainbow Dash
    • Drużyna Derpy
    • Drużyna Celki
    • Drużyna Cadence
    • Drużyna całej rodziny Apple
    • Drużyna Vinyl i Octavii
    • Drużyna Kraba z 22 odcinka 6 sezonu
    • Drużyna Krysi
    • Drużyna Thoraxa
    • Drużyna CMC


Recommended Posts

Gość Ziemowit

Siemka!

Proszę kapitanów o ustalenie terminów spotkań na 3. kolejkę oraz 4. kolejkę, którą chcę rozegrać przed świętami, natomiast ostatnia kolejka, czyli piąta będzie mieć miejsce już w styczniu. Najlepsze dwie drużyny (1 miejsce i 2 miejsce) rozegrają pomiędzy sobą finał, a 3 i 4 miejsce i to planuje gdzieś na środek stycznia.

 

3. KOLEJKA

 

Rainbow Dash - Twilight Sparkle @Rainbow Twister i @Onyx (proszę o dogadanie się z drużyną terminu) Proponuję jutrzejszy wtorek g. 19:30, lub środa g. 20:00

Fluttershy - Applejack @Triste Cordis (-II-) Proponuję wtorek g. 19:00, lub środa g. 19:30)

Rarity - Pinkie Pie @Seluna i @Niklas (-II) Proponuję wtorek g. 18:45, albo środę g. 19:15)

 

4. KOLEJKA 

 

Twilight - Fluttershy @Onyx i @Triste Cordis (-II) Proponuję niedzielę g. 19:05, albo poniedziałek g. 20:20)
Rarity - Rainbow Dash @Seluna i @Rainbow Twister Proponuję niedzielę g. 19:20, albo wtorek (20.12) g. 20:00)

Pinkie Pie - Applejack @Niklas (Proponuję wtorek g. 20:30 lub Niedzielę g. 19:40)

 

Terminy 3. Kolejki  proszę ustalić do jutra 17:00, zaś 4 kolejki do Soboty g. 00:00) 

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Witajcie towarzysze,

 

 Wpadłem na kilka fajnych pomysłów co do haxballowych turniejach. Na chatach widzę, że dobrze się bawicie i sami mi to mówicie. Co do hostów był kłopot, ale hosterów dobrych mamy co mogą nam pohostować, więc w miarę dobra organizacja jest, ale to się podreperuje. Co do turniejów mam bardzo ambitne plany, zaraz przekonacie się jakie dokładnie ;). Na początku, jednak skupcie się na tym turnieju co rozgrywamy teraz, a moje propozycje przemyślcie i zagłosujcie w kilku ankietach, które zaraz zaprezentuję.

 

 Turniej zakończy się gdzieś na początku nowego roku, więc stosunkowo niedługo. Haxball wam się spodobał, więc warto promować tą grę dalej. W planach miałem stworzenie Fandomowych Mistrzostw Polski w haxballu. Mógłbym to wypromować poprzez grupy na fb, ale również FGE jeśli Wunszu się zgdzoi itp. Co do organizacji: Fajnie byłoby znaleźć jakieś ogarnięte osoby, które pomogą w organizacji i mam kilka typów. Mecze odbywały by się w przeróżnych godzinach, byle, któryś z organizatorów miał czas. To nazywałbym Projektem "Kucykowy Haxball" ta wiem kreatywnie.

 

Po drugie: Projekt "Realnie" (tutaj, też pojechałem kreatywnością) - tutaj będzie tak jak w rzeczywistości. Zrobię specjalną gazetkę, która będzie się ukazywać przed kolejkami. Znajdą się tam Zapowiedzi, podsumowania i dobre rady. Poza tym będzie można samemu ogarnąć loga i koszulki i nazwać drużynę i dodać miasto z Equestri. Poza tym może dodam system transferowy, czyli przechodzenie z jednego klubu do drugiego np. poprzez wymianę.

 

I trzecia opcja jest taka, że będziemy organizować turnieje normalnie pomiędzy użytkownikami naszego forum.

 

Pozdrawiam, dajcie znać czy się podoba :)

 

HOST: http://www.haxball.com/?roomid=~24db921dc2f9854f485899b3759d922dc8dfa8f1bb6fe8dcfba1e23627828525c

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Gość Ziemowit

Punkty i gole strzelone/stracone zostały zliczone po ostatnich meczach, a co ważne wybraliśmy najlepszych zawodników turnieju do tego momentu. Tę klasyfikację będę aktualizował. Na razie wygląda tak:

 

 

1. @CalevaN

2. @Dank Lord

3. @Rainbow Twister

 

A najlepszym strzelcem jest @Dank Lord ze zdobyczą 19 trafień. Najlepszy bilans bramkowy ma drużyna Pinkie Pie, a najgorszy Fluttershy.

 

Tabela oraz terminarz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Kdkk5JlXzQfEhSnKlBMfXQMHPzU-7GU2T77avV6MWPw/edit?usp=sharing

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...