Skocz do zawartości

Jaką grę kupić?


Wolf0507

Recommended Posts

Polecam Prince of Persia The two Thrones , gierka wciągająca, ładna grafika, ogólnie bardzo dobra gra. Ceny różne, zależy czy kupujesz w sklepach czy na Allegro Świetną gierką jest też Resident Evil 5, w pomarańczowej kolekcji klasyki kosztuje tylko 20 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Prince of Persia The two Thrones , gierka wciągająca, ładna grafika, ogólnie bardzo dobra gra. Ceny różne, zależy czy kupujesz w sklepach czy na Allegro

Świetną gierką jest też Resident Evil 5, w pomarańczowej kolekcji klasyki kosztuje tylko 20 zł.

Teraz za ok. 100 zł możesz kupić całą trylogię Prince of Persia - i to jest moja propozycja. Gry niedoceniane, a miodne i klimatyczne. :fluttershy4:

[Czyta jeszcze raz pierwszego posta]Aha, uzasadnienie: Jeśli lubisz zręcznościówki, to to jest absolutna klasyka gatunku. Grafika już się trochę zestarzała, ale o piksele się nie potniesz. Animacje ruchu wciąż są doskonałe, system walki w drugiej i trzeciej części jest najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałem (akrobacje + manipulacja czasem + dwie bronie + dość wysoki poziom trudności = CUDO).

Fabuła też ciekawa, utrzymana w specyficznym klimacie perskiej baśni (za wyjątkiem części drugiej, bo tutaj atmosfera robi się mroczna i krwawa). Ach, i muzyka jeszcze - najlepsze soundtracki ever!

Jedyne, czego bym się uczepił, to polski dubbing, obecny tylko w części pierwszej i trzeciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup Heavy Rain może grafika nie jest taka extra ale fabuła powala na kolana niestety nie znam ceny ale na pewno nie jest droga a oto prolog

wiem że prolog może być nudny ale potem się to zmienia fajne w tej grze jest to że cokolwiek tam zrobimy wpływa to na zakończenie, a i jeśli nie zdecydujesz się na kupno gry nie oglądaj z niej ''Let's play'' bo tą gre najlepiej przechodzi się na ''ślepo'' miłej gry i do usłyszenia :spitfire2:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie podstawowe. A co lubisz? Jakie platformy growe masz dostępne? Widzę, że masz Skyrima. RPG to możesz zobaczyć jak to tam z naszym rodzimym wiedźminem. Jeżeli chcesz coś kupić to jednak najlepiej samemu się rozeznać (wejść na jakąś bazę gier i zobaczyć co, kiedy wydali, z tych gatunków co lubimy). Możesz sprawdzić też jakieś kanały Youtubowe z kawałkami Gameplayów, Pierwszymi wrażeniami z gier (najlepiej by miał zróżnicowany asortyment).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością Assasin's Creed. Do 100zł być może nawet znajdziesz edycję z drugą częścią gratis. Gra jest po prostu wspaniała, ale nie powiem jak jest na PC bo grałem tylko na X360. Co to jest?

Zapraszam TU.

Tanio też dorwiesz Fable 3. Wcale nie musisz znać poprzednich części, aby świetnie się bawić. Jesteś rewolucjonistą i dążysz do korony na swój sposób: możesz być złym tyranem, który robi wszystko dla monet i przyjemności mordując kogo popadnie. A może wolisz być neutralny? Nie musisz każdego zabijać, kto Ci się nie spodoba. Jeśli potrzebujesz - trzymasz pieniądze przy sobie, a jeśli masz ich za dużo - rozdaj trochę swemu ludowi, by Ci byli szczęśliwi i Cię lubili. Jeśli preferujesz dobro, możesz zostać królem o jakim nawet cały Albion nie marzył! Każda kobieta pójdzie z Tobą do łóżka na Twoje zaproszenie (ale z umiarem, bo można coś załapać), a ludzie będą na ulicach za Tobą biegać i Cię wręcz czcić dziękując za całe dobro jakim ich obdarzyłeś. Dowolna kobieta (lub nawet facet, jeśli masz taki kaprys czy coś innego; nie wiem) może zostać Twoją żoną i oddać na świat syna, który może w przyszłości zostanie Twoim następcą. Zdradź przyjaciół dla swojego dobra i złam wszelkie obietnice, bądź ich dochowaj zachowując też lojalność - wszystko zależy od Ciebie. Wszystko. Jesteś kolekcjonerem? rozwiązuj zagadki w różnych ruinach i ciekawych miejscach by zdobyć losowy artefakt, który pomoże spełnić marzenie zastąpienia brata na tronie. Bij, strzelaj, czaruj - bądź wszechstronny. Uważaj jednak, nie masz żadnego paska życia lub innego odpowiednika wytrzymałości - możesz zginąć w każdej chwili. Poznaj innych Bohaterów przez internet - twórz z nimi rodzinę, zapraszaj do swojego domu (który też możesz wedle widzimisię umodelować malując ściany, zmieniając meble...) by pokazać trofea z swych przygód lub nawet załóż z kimś spółkę finansową - oboje możecie kierować sklepami i wynajmem by zarobić jak najwięcej. Może jakiś trailer na zachętę? Proszę bardzo:

Istnieje wersja na X360 i PC - upewnij się, że kupujesz tę drugą. Jeśli masz Microsoftowe konto to możesz pobrać grę wpłacając wymaganą kwotę, ale w wersji angielskiej. Dlatego gorąco polecam wersję pudełkową z polskimi napisami. Jedna z ciekawszych gier w jakie ostatnio grałem! :rd8:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz się postrzelać to kup Call of Duty Black OPS ponieważ no bardzo dużo udoskonaleń i wynalazków na Multiplayer do broni jak i do wyglądu twojego Soldiera . Posiada też bardzo fajny Zombie mod na wielu mapach . W tytule i na broni możesz mieć kucyki takie jak Pinkie i Fluttershy i myślę, że więcej ich jest . Jak lubisz RPG to Wiedźmin 2, ale jest krótki nawet z wszystkimi pobocznymi zadaniami. Jednak fajna fabuła i teksty Jaskra i Zoltana ^^ Jeszcze polecam Ci Sain't Row the third - Bardzo super komiczna gra, oczywiście porównam jak Klocuch12, ale jak GTA tylko, że jest jeszcze lepsze . Ulepszenia i Tuning do samochodów i Motorów, możliwości jest bardzo dużo naprawdę i pełno chwytów zapaśniczych dla przykładu :) O zapomniałbym, rozbudowany edytor postaci, bardzo .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz dość realistyczne FPS a nie coś pokroju CoD (bez obrazy dla tych co lubią coda) to polecam ci Red Orchestra 2 Bohaterowie Stalingradu grałem w to ale się popsuło coś. Najlepsze jest to że nawet 1 kula cię zabije do tego system ognia na ślepo, chowanie się za osłoną i walka wręcz, mam tyle miłych chwil do wspominania jak Niemców bagnetem przebijałem ahhhh wspomnienia xD Oprócz tego ciekawymi grami są: - Super Mario :rainderp: - Testris :rainderp: - Dead Island - Warhammer 40k DoW 2 - Metro 2033

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dead Rising 2 i Bulletstorm . Obie gry wymagają konta Windows Live więc na pirackie windowsy nie polecam ... Dead Rissing 2 - cena około 55 złoty (54.99 jak kupowałem) Bulletstorm - to co wyżej PS. to są gry na wyżycie się więc jak byś szukał iście wyrąbanej w kosmos fabuły to ewentualnie całą serje Mass Effect 1 - nie wiem czy jeszcze sprzedają 2 - około 60 złotych 3 - 140 - 160 jak widziałem Albo Dragon Age 1 - 60 złotych 2 - nie kupuj to już nie jest RPG tylko H&S z elementami RPG poza tym powtarzające się plansze i liczne klony ... ale grafika bardzo ładna i przyjemnie się patrzy na walkę . Nie wiem po ile schodzi , jak sprawdzałem w Empiku i innych sklepach to nie ma . 3 - nie wiem kiedy wychodzi , ale ma pójść rewolucja z 2 (powrót do 1) warto oszczędzać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz ty. COD przedstawia wizję wojny, a nie tam jakieś polewki.Fajną grą(coś jak Red Orchestra - chociaż nie grałem) jest Sniper Elite. W to grałem przez długie czasy z kumplami i było znakomicie :)

O jakiego Sniper Elite ci chodzi o 1 czy V2 ?? Ja w jedynkę grałem jak miałem z 6 albo 7 lat, jedyne co pamiętam to to jak była pokazana kula lecąca w kierunku głowy wroga. Ale i tak nic się nie równa z grą ümbersoldier 1, 2 albo Wolfstein 3 (nie wiem czy dobrze napisałem xD) do tych gier mam sentyment :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...