Skocz do zawartości

Nocne Makri


Sowenia

Recommended Posts

Są straszne nie bez powodu. Dziadek miał raka mózgu, babcia już nie pamiętam co, chyba żołądka, mój wujek który był malarzem zmarł dwa lata temu na raka kości (ten jest chyba najgorszy), siostra obecnie od długiego czasu walczy z rakiem płuc, mama też na coś chorowała ale nie chciała powiedzieć. Pewnie to idzie dalej w korzeniach niż ja wiem, nawet kurna mój pieseł który zmarł w maju miał raka jelita. Strasznie się ten rak uparł, nie? Na tyle że sytuacji z psem nie uważam za przypadek.

Już i tak otwarcie mówię o przebadaniu, bo nie wiem jak na takie coś się idzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
15 minut temu, PervKapitan napisał:

Jeszcze gdyby ostatnie zimy były zimne :rainderp: Ale jak ja potrafię wyjść w bezrękawku w zimę to coś jest nie halo xD 

ja wiem, że ostatnie zimy to jakoś szczególnie zimne nie są ale i tak nie lubię zimy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ładna, ale tylko przez chwilę. Potem absolutnie nic się nie dzieje. Nic, przez duże N, wszystko w okół powoli zamiera, ciągle pada deszcz i w ogóle jest do d. Kojarzy mi się z monotonią i smutkiem, a podobno nastroje samobójcze tez wtedy są największe xD I tak aż do zimy.

Edytowano przez Lemi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jesień z gołymi drzewami, suchą trawą i szarym niebem jest taka...specyficzna. Niezbyt mi się to podoba, ale lubię deszcz c: 

Myślę, że w taką porę po prostu powinnam zażywać jakąś witaminę D czy coś. Pewnie poczułabym się weselej po tym, ale jak do tej pory nie próbowałam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna chandra, stany depresyjne czy myśli samobójcze wiążą się z tym, że wraz z jesienią gwałtownie zmienia się ilość dnia w ciągu doby, ilość słońca. Bardzo gwałtownie nasze oczy odbierają mniej światła. A światło słoneczne wpływa na nasz organizm, układy. Zwłaszcza hormonalne. Mniejsza ilość światła = mniejsza ilość serotoniny, tak zwanego hormonu szczęścia. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...