Skocz do zawartości

[Dyskusja] Następne pokolenie?


Hoffman

Recommended Posts

Punktem wyjścia rozważań będą wszelakie headcanony oraz przedstawiające je grafiki, jakie możemy odnaleźć choćby an Deviantarcie. Rozchodzi się oczywiście o przyszłą rodzinę Twilight oraz jej potomstwo.

 

 



my_headcanon_future__twilight_by_lost_ou

 



nova_star_by_twiilightessence-d75v1o7.pn

 

 

Powyżej dwie nieco bardziej znane wizje. Jak widać, nikt nie ma wa wątpliwości, że Twilight będzie miała córeczkę. Najbardziej znana wydaje się Nova Star Sparkle, pegaz.

 

To znaczy, prawie nikt nie ma wątpliwości, gdyż są prace, które realizują wizje wedle której nasza księżniczka w przyszłości doczeka się dwójki dzieci. Jedna z nich to po prostu dodanie do wspomnianej Novy Star Sparkle braciszka – Cresenda.

 



oie_zrvxfjyqzgmo_by_ipandacakes-d71y4a9.

 

 

Albo po prostu stworzenie jeszcze innych postaci, bliźniaków.

 

 



my_headcanon_future__twilight_and_flash_

 

Ta ostatnia praca jest o tyle ciekawa, iż jej poprzednia wersja przedstawiała rodzeństwo jako parę młodych alikornów. Z serialu wiemy już, że jednak narodziny takiego stworzenia są jak najbardziej możliwe. Shining Armor ma córeczkę, więc dla równowagi może rzeczywiście byłoby fajnie, jakby Twilight miała synka? Zdaje się, że to mógłby być pierwszy alikorn-ogier?

 

Ogólnie, co sądzicie o podobnych pomysłach? Czy wszystkie bez wyjątku są nieporozumieniem, czy też ktoś utalentowany potrafiłby stworzyć z tego interesująca historię? Oczywiście, jak w większości przypadków, kanon pewnie zabije headcanon, ale chciałbym w tym wątku popuścić wodze fantazji i porozmawiać na temat przyszłego pokolenia. Oraz szans na nowe alikorny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej niech będzie bezpłodna... Efekt uboczny alikornizacji. Lesbijką raczej nie jest (szkoda, wyobrażam sobie jaka wtedy w tym fandomie rozpętałaby się gównoburza).

 

Tak serio - wolałabym by Mane 6 się nie rozmnażały. A te arty są strasznie paskudne. A jeśli już pojawi się dzieciak, to pewnie klaczka w jakichś dziewczyńskich kolorach, bo hajs musi się zgadzać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Taki motyw z dziećmi Mane 6 byłby ciekawy na zakończenie serialu. Tak jak na końcu

Harrego Pottera

:P 


A co do Twi to spoczko, ale może nie z Flashem, pls ;_;
Nie wiem kto to jest, ale ludzie go nie lubią z tego co wiem, więc też go nie lubię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jak dla mnie to te całe zabiegi z dziećmi bohaterów nie są dobrym pomysłem. Serial został stworzony na podstawie konkretnych postaci i ich przygodach. Gdyby wszyscy (albo znaczna większość) miało by dziec,i to serial nie byłby o nich tylko o ich potomkach. Poza tym gdy ktoś staje się rodzicem to też trochę się zmienia: ma więcej obowiązków, staje się słabszy czyli stara się chronić swoje dziecko, zrobi dla niego wszystko np.: odda się dobrowolnie w ręce wroga. To wszystko bardzo piękne cechy, ale przez nie serial staje się nudny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...