Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
BiP

Test Wiedzy o Grach

Recommended Posts

Ja niestety nie miałem czasu na całość, jutro będzie 2 podejście, nie mniej pytania są ciężkie...

NRGeek trudny (3 ustrzeliłem :v), a przy Zagrajniku odpowiedziałem od razu na 3 pierwsze pytania bez zastanawiania xD (13/15)
16/30

U mnie słabo.

Ja 9/30, mój brat 14/30, choć praktycznie wszystko strzelaliśmy bądź na jakieś domysły braliśmy.

I w sumie opis się zgadza, bo gustuje i znam tylko te gatunki, w jakie gram. Coś takiego jak gothic, wow, cod czy final fantasy są mi zupełnie obce, a niektóre z tych gier to już w ogóle w życiu o nich nie słyszałem ani nie widziałem.

1 punkt, i to strzelony.

Podobnie jak Talar należę raczej do casualowych graczy, więc większość z tych produkcji była mi kompletnie nieznana.

I może powinienem wyjąć kij z tyłka, ale ciągłe wyzywanie mnie od "zwichniętych parów" lekko mnie zirytowało.

Jak dla mnie tego typu "Wielkie testy o grach" trzeba już powoli dzielić na kategorię, bo trzeba być chyba no-lifem, aby odpowiedzieć poprawnie na więcej niż 20 odpowiedzi z tego testu. Większość pytań dotyczy mega szczegółów o produkcjach z różnych gier i nie zdziwiłbym się, gdyby nawet fan pewnej serii miałby z tymi pytaniami problemy. Tylko tego typu testy są dla mnie bezsensowne, bo to udowodni jak bardzo jesteś wciągnięty w świat wirtualny, a nie o to w tym chodzi.  

A tak zdobyłem 2 punkty, które były strzałami. 

Edited by Cheese
  • Upvote 2