Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Nister

osu!

Recommended Posts

Pobrałam już parę map, głównie kucykowych.

A jak wygląda multiplayer? Tak pytam, żeby nie wchodzić i przeszkadzać innym.

Musisz wejść, aby zobaczyć. Ja nie potrafię wytłumaczyć jak to wygląda, a screenów robić nie będę :D 

To było straszne.  :ivXRI:  Skończyłam mając ok. 26%, ale nie wiem dlaczego było ustawione na najtrudniejszy poziom. Jak to zmienić? DA się to zmienić?

EDIT: Już znalazłam.

Edited by łuna.

.

Logujesz się na stronę osu, wchodzisz w swój profil i po najechaniu na nick (ten pod avatarem) po prawej stronie pojawi Ci się "change?". Klikasz w to i masz tam wszystko opisane :> 

tak ale według tego muszę zapłacić.... a ja nie zamierzam płacić, więc sobie odpuszczę

tak ale według tego muszę zapłacić.... a ja nie zamierzam płacić, więc sobie odpuszczę

Aby móc zmienić nick, musisz przynajmniej raz zakupić supportera osu. Jeśli minie okres jego trwania, opcje takie jak zmiana nicku czy user page - pozostają. Pamiętaj, że nick można zmienić tylko jeden raz.

Edited by miskof
  • Upvote 1

Witam wszystkich graczy osu! We czwartek Będziemy grać od 20 30 najpewniej do 2 w nocy   :evilshy:  hasła nie będzie a pokój będzie się nazywał PartyMLP ( host będzie wymienny :3 ) Mam nadzieje, że ktoś wpadnie :D ( mój nick NightyBlue jak ktoś by chciał ) 

Witam wszystkich graczy osu! Mam małą sprawę. Czy moglibyście podać jakieś fajne mapki ( nie muszą być kucykowe ) bo ostatnio na osu brakuje mi nowych map. A wolnego miejsca na dysku troche jeszcze mam ;> 

Wiecie co, przeglądam tak ten temat od kilku tygodni, widzę że nikt tu już nic nie pisze, ogólnie temat został troszkę pogrzebany.
Zastanawia mnie tylko czy ktokolwiek jeszcze w to gra, czy tylko nie udzielają się tutaj, jak niektórzy pamiętają w kwietniu,maju graliśmy o 20 zawsze pokój Bronies Polska 
Ostatnio nawet wróciła mi chętka do osu, więc tu pojawia się pytanie ode mnie, chcecie w weekend jak za dawnych czasów pograć o 20?, jeżeli tak to napiszcie zobaczę czy jest
sens dalej przeglądać wgl. ten temat

Jeśli ktoś jest chętny na grę w trybie Taiko, to z chęcią zagram. Ewentualnie Osu na hard albo osu!mania na 4k XD

Guest

PS. Fajnie się gra na multi?

Prawie tak samo jak na singlu tylko na koniec gra porównuje twój wynik z innymi...

Chyba że grasz na trybie co-op to po prostu nie klikasz w kółka które mają szary kolor.

Popatrzyłem po rankingach - Cookiezi zdetronizowany (Account banned and deleted [as in November 2013] dunno why :v) - Wolf (tak, to polak ;] ) na szczycie tabeli :ming:

Edited by JimJoy