Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Nister

osu!

Recommended Posts

To ja też dam ogłoszenie... Szukam osoby do wspólnego pogrania na osu! mania, wymagań nie mam. XD Albo nie, jedno mam, wszystko tylko nie Easy i Insane jeśli chodzi o poziom. *-*

Jeśli chodzi o osu, to czy ktoś zna jakiegoś fajnego skina? :D

Skin White Wofl'a jest fajny, niestety nie wiem skąd go teraz pobrać, bo go usunął z opisu na profilu.

Średnio ale i tak dokończyć nie mogę :aj:

Grasz na standardzie, tak ? :lyra2:

Jeśli jednak na CTB to chętnie z Tobą zagram :D

Ja nie wiem jak ludzie mogą grać w taiko, Dla mnie to jest imposibru. W nic nie moge trafić. moje max kombo to chyba było 30. Na zwykłym osu dobrze mi idzie, ale tego się nawet nie tykam. :djTyy:

Pawii1, to jest kwestia przyzwyczajenia i gustu :D Ja np. preferuję tylko i wyłącznie CTB, no ewentualnie standard, aby się oderwać od ciągłego łapania owoców :rainderp: Każdy gra w to co lubi xD

Siemka wszystkim, mój nick w osu! to jottos. Grywam od czasu do czasu dla relaksu ;) Głównie na Taiko, ostatnio też na OsuManii, poziomy normal, czasem hard. Lubię też wbijać perfecty na easy :3

Powiem tak, grywam sobie od jakiegoś czasu, głównie myszką. Teraz kombinuję tapować Z i X jednak nie idzie mi to kompletnie :derp: Dla mnie jest to kompletnie nieintuicyjne, może ktoś zdradzi jakieś tajniki?

A nick na Osu! to Korcik :derp2:

Nick w OSU!: FiskAdored

Proszę o dopisanie do listy.

Zawsze chętnie z kims pogram, kontakt ze mną przez gadu gadu.

Jesli jestem na gadu to na 80% z wami zagram.

Nie ma ze mna problemow jesli chodzi o sciaganie bitmap, Osu supporter.

Gram kazdy typ beatmap od muzyki z fandomu, przez nightcore po rock i muzyke elektroniczna.

Gram jedynie w trybie OSU! Classic.

Ja też gram od jakiegoś czasu, nick to oczywiście lerloare, możecie dopisać do listy ;) Gram tylko w trybie klasycznym ale to też pewnie dlatego że innego nie próbowałem. Ulubiona bitmapa - Andrew W.K. - Ready to die, z animacją Cupcakes w tle. (Huehuehuehue :D)

Nick na osu : Black__Hayate , proszę o dopisanie . xD

Gram od czasu do czasu , gdy nie mam nic lepszego do roboty . . zwykle na normalach i hardach , czasem easy .

Ja mam lagi w gierkach internetowych, a co dopiero w takim osu :ming: Póki co odpuszczam ,ale gdy będę mieć nowy komputer z chęcią popykam

Wyczyściłem dział z 2384723423 tych samych tematów. Also:

Tworzę nowy room jednak ostrzegam nie mam dużo beatmap.

Nazwa gry: MLPForum

hasło: Brony

Zapraszam

Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale macie. I dla potomnych - nie zakładajcie więcej tematów z OSU D: Poproście sobie o dział jak tak bardzo chcecie, albo coś. HAND.

Dobra, w sumie to gram sobie od czasu do czasu, ale nadal przy niektórych mapkach twierdzę, że jest to gra dla masochistów (a ci, którzy je tworzą to sadyści). Mój nick "FrostxB20", więc w razie czego można mnie dopisać :3