Skocz do zawartości

Haxballowo-Kucykowy Turniej 2017


Gość Ziemowit

Recommended Posts

Gość Ziemowit
Właśnie teraz Wuchta napisał:

@Twisterrrrrek Dopiero dzisiaj się zgłosiłem, ale może jeszcze zdążyłem. Nie wiem na co albo przed czym, ale może.

Termin końca transferów był napisany wyraźnie, wczoraj 15:20. Dzisiaj zapraszam cię @Wuchta na drafta g. 19:30.

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Dziękuję wszystkim za przybycie na drafta. Ci, którzy na drafta nie przyszli, jeżeli chcą nadal grać, niech do mnie napiszą. Sorki, ale jeżeli ja poświęcam, chociaż te 15 minut i chcę zorganizować fajny turniej, to wy też musicie się trochę zaangażować i ogarnąć się. Tylko jedna osoba spośród tych co nie przyszły poinformowała mnie o tym, że nie będzie mogła brać udziału w drafcie i za to jej dzięki.

2. Poniżej macie listę wszystkich składów:

 



LogoFCVH.png.65a0a1f96203169081ddcc5a712070d0.png

FC VanHoover

Zawodnicy:

1. Vexi

2. Fic

3. Polineks

4. Immo

 



589c98c73bb92_Beznazwy-1.thumb.png.165430be01aaa3f6aa28645e11d2bb70.png

Moon Crystal Empire

Zawodnicy:

1.Zirathel

2. Patutu

3. Zexel

 



589c98da80665_Onixteam.thumb.png.0ec05642aa562bd8a73492f91bc7115d.png

Incredible Lyra's Hoofs Crystal Empire

 

1. Onyx

2. Night Sky

3. @Rainbow Guitar

 



Timbervolves_Ponyville.png.2001fd3af9f767a79532877cfadd1ba5.png

Timbervolves Ponyville

 

1. Ziemowit

2. Calevan

3. Catniss

4. @wopybookLight46

 

 

 



eagleclaw-fa-logo-large.thumb.jpg.ef5f24b5c67c5dae678d403bccd8a624.jpg

Cloudsale RT

 

1. Twisterrrrrek

2. Michalski9

3. Wuchta

 



maciekrodzi.thumb.png.bebd202a94bd9af97a7559b7d4ce39e7.png

Iron Heade Crystal Empire

 

1. Prlixu

2. Blefar

3. Gringo38

 

3. Proszę kapitanów o to, by nie powtarzała się sytuacja z ostatniego turnieju. Proszę wspólnie z drużyną wybierać godzinę meczu i dojść do wniosku no i oczywiście poinformować ją w ostatecznym terminie. 3 Walkowery = Wykluczenie drużyny z rozgrywek

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz wopybookLight46 napisał:

dlaczego niektórzy są na niebieskim tle

Tych osób na drafcie nie było i chciałby, aby wiedziały do jakich zespołów trafiły, dlatego je oznaczyłem.

Link do komentarza
2 godziny temu Ziemowit napisał:

Tych osób na drafcie nie było i chciałby, aby wiedziały do jakich zespołów trafiły, dlatego je oznaczyłem.

Z tego co wiem, to Onyx do mnie pisał wcześniej i pytał się, czy chcę dołączyć i się zgodziłem. Dlaczego kazałeś mi na drafta przyjść?

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Rainbow Guitar napisał:

Z tego co wiem, to Onyx do mnie pisał wcześniej i pytał się, czy chcę dołączyć i się zgodziłem. Dlaczego kazałeś mi na drafta przyjść?

Niestety nie uzyskałem potwierdzenia transferu w postaci screena /:

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Dooobry! Za nami pierwsze dwa, a właściwie jeden mecz. Ten, który miał rozpocząć kolejkę został niestety zakończony walkowerem dla Timbervolves Ponyville. W związku z tym wydarzeniem kapitan drużyny Iron Heade Crystal Empire został zawieszony w obowiązkach kapitana do 13 Marca. Przez ten czas obowiązek kapitana przejmie @Michalski9 i on będzie informował o godzinach meczu swoją drużynę. Jeżeli @Prlixu będzie stawiał się na wszystkie terminy, zaszczytna pozycja kapitana zostanie mu przywrócona. Za to szczęśliwie odbył się mecz pomiędzy Moon Crystal Empire a Cloudsale RT. Moon Crystal Empire pokonało Cloudsale RT aż 5-1, a zawodnikiem meczu został @Patutu, który drogę do bramki znalazł aż czterokrotnie, jednego gola strzelili @Zirathel oraz @Wuchta

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MBBMl4qxDMbjmCWzyl3aClI84G6VMi8QZ63SJna6-YQ/edit?usp=sharing

Powyżej terminarz, wyniki i przeróżne statystyki.

Edytowano przez Ziemowit
Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twisterrrrrek napisał:

Proszę o ponowne założenie discorda...

Możesz porozumiewać się na konfie na forum. Przykro mi.

Link do komentarza
Gość Ziemowit
Właśnie teraz Twisterrrrrek napisał:

Na forumie się ciężko rozmawia, bo trzeba stronę co chwilę odświeszac, a na discordzie nie.

No to naprawdę ogromny problem...

Link do komentarza
Gość Ziemowit
20 godzin temu Zirathel napisał:

@Twisterrrrrek Skoro Ziemowit nie potrafi utrzymać serwera to ty może zrób

Jeżeli milionom ludzi się nic nie podoba, to nie da się do chuja utrzymać.

19 godzin temu Prlixu napisał:

mniej komuny, więcej luzu

Dziękuję bardzo :). Serwery sobie róbcie okej, ale jak wam turniej nie pasuje to nie musicie brać w nim udział :)

Link do komentarza
Gość Ziemowit

Panowie, panowie, panowie, ważne!

 

Przeczytajcie ten post, jest dość ważny. Jeżeli z tego turnieju ma coś wyjść musimy na miarę naszych możliwości szanować się wzajemnie. Na to, że nie lubimy danej osoby nic nie zaradza, ale i nie mam zamiaru się w to wtrącać. Ja mogę się przyznać, że rozpocząłem dramę zamiast uspokoić siebie i przy okazji was, ale zrobiłem inaczej. Cóż, każdy popełnie błędy, ale ja popełniłem błąd kardynalny. ALE warto było zachować spokój i nie obrażać mojej osoby. Może inaczej nie rozumiem, ale wtedy nie piszcie nic do mnie, bo a nóż sytuacja powróci do normy i będzie okej. A tymczasem wyzwiska, kpiny. No sorki, może mam pusty łeb, jak to ktoś ładnie ujął, ale żadnego z was nie obraziłem i liczyłem, że wy też tego będziecie się trzymać.

 

I z tego wydarzenia wyciągnąć trzeba wnioski na przyszłość. Każdy z was, ja, też. I tym postem zakończę temat kłótni. No, bo jak widzicie przez kłótnie między innymi trzeba przełożyć mecz. I nie chcę widzieć następnych postów, bo przeciąganie kłótni nie będzie służyło niczemu dobremu.

Dobranoc

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...