Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Witam mam na imię Karolina i mieszkam w Katowicach ...moimi obecnymi dwoma fandomami nr 1 jest MLP FiM oraz Neverhood :D. Pierwszy raz styczność z serialem miałam niecałe rok temu ,a pierwszego kucyka dostałam na swojej osiemnastce od przyjaciela :D (teraz jestem posiadaczka dość sporek kolekcji 4 gen). Moja pasja w codziennym szarym życiu jest amatorskie rysowanie i szczerze dzięki mojemu hobby... dowiedziałam się o tym serialu (na DeviantArt łatwo jest obserwować co jest na topie w fandomie). Moje ulubione kucyki to Pinkie oraz Fluttershy ..a użytkownik Alberich93 będzie miał ode mnie mam nadzieje niedługo w realnym spotkaniu opieprz :D......Wybaczcie ,ale u mojego chłopaka nie ma polskich liter D:

Witaj imienniczko! ;3

Miłego pobytu na forum, pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bronies i pegasis. Nazywam się Paweł, mieszkam w Gryfinie. Gdy usłyszałem o tym serialu oraz o tym że ogląda ją bardzo dużo dorosłych osobników ^^ sam postanowiłem obejrzeć kilka odcinków. Wierzcie mi, uzależniłem się bardzooo szybko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszyscy ! Tak samo jak Paweł jestem z Gryfina i pamietam czasy gdy wspolnie z nim czekalismy na kolejny odcinek xD lecz skonczylo sie na dluuzszy czas :( Jeszcze raz PIONTECZKA wszyscy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych na tym forum a wiec tak kilka słów o mnie: Mam na imię Damian mam 19 lat (prawie 20) mieszkam w Bydgoszczy fanem MLP jestem od kilku miesiecy za sprawą moich drogich przyjaciół (Domine i Dżem) którzy mnie do tego przekonali :) moją ulubioną bohaterka jest Apple Jack,interesuje sie programami komputerowymi (w tym także proramowaniem)muzyka grafika itp Lubie kwiaty jabloni,jak jest troche chlodno i zdrowo sobie podjeść :) mam nadzieje ze znajde ( o ile sie nie zgubie na forum Xd) ciekawe tematy w których bede sie udzielał życze miłego dnia wszystkim i rozpoczynam poszukiwania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...