Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Nazywam się Bartek, mam 24 lata, mieszkam w Gdyni (pomorskie). Interesuję się programistyką (game development), pisaniem i MLP. Moja ulubienica to Applejack, chociaż wszyscy mi mówią, że zachowuję się bardziej jak Fluttershy. :squee: Miło mi poznać wszystkich bronies, długo szukałem jakiegoś większego forum zrzeszającego polskich kucykofanów. Do usłyszenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trzeba to kawałek ściany odkruszę i się wpasuję -- wszak nie potrzebuję CAŁEGO kąta tylko dla siebie. No i kompaktowy ze mnie kucyk. Haha, też mam taką nadzieję :) Gdzieś mi tutaj błysnął temat o MBTI, zaraz się na niego rzucę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie zgadłeś Warmen :D Nick się wziął od anioła Zeruela z Neon Genesis Evangelion (jednego z moich najbardziej ulubionych anime). Kilka liter tu, kilka liter tam, i mam swojego nicka juz od hoho czasu. I jak dotąd jest unikatowy na internecie (tylko nie szukajcie, nie ma tam stron z clopmfictionami >.>) *odkłada dłuto i młotek* No dobra, skoro tak ładnie prosisz... Jeśli chodzi o charakter, dobry test znalazłem na którejś z zagranicznych stron ... Nie pamiętam nazwy, coś z brony. Chociaż uwielbiam AJ, musiałem się zgodzić że mój charakter jest podobny do Flutter -- dość nieśmiały, siedzący na uboczy, ciężki do zdenerwowania i siejący the Emperor's Divine Retribution na tych którym się uda mnie wyprowadzić z równowagi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Nazywam się Wiktor, mieszkam w okolicach Katowic, aktualnie chodzę do I klasy liceum (Staszic, Sosnowiec). My Little Pony (FiM) interesuję się od ok. 6 miesięcy, lecz za brony'ego (czy to poprawna odmiana?) uważam się dopiero od tygodnia :-), kiedy to przeczytałem My Little Dashie i Cupcakes. Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, choć bardziej pasuję osobowością do Twilight Sparkle.

Interesuję się biologią, szczególnie biotechnologią i cetologią. Jestem melomanem, i to strasznym, co czasami bywa uciążliwe, ponieważ nie mogę wysiedzieć przy większości dzisiejszej muzyki, a radia doprowadzają mnie do szału. Osobiście słucham post-rocka oraz prog-rocka, m.in. Pink Floyd, Sigur Rós, Mike Oldfield, GY!BE, Radiohead, choć moje horyzonty muzyczne sięgają dużo dalej :P . W wolnych chwilach gram na fortepianie, nagrywam ambient, kręcę filmy (pełnometrażowe), czasami rysuję, ale średnio mi idzie :shy:.

Jestem także futrzakiem (patrz Furry Fandom), lecz zdecydowanie nie jestem typowym przedstawicielem (preferuję clean artwork) i nie należę do żadnej organizacji typu Polfurs.

Bardzo denerwują mnie błędy językowe i czasami zachowuję się jak grammar nazi, wybaczcie :shy:.

Zazwyczaj nie jestem zbyt aktywny na forach, nie lubię się specjalnie rozpisywać, lecz postaram się przynajmniej wchodzić regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wiktor, kumplu ze Stasia ;) tylko, ja chodzę do 2GM ale to szczegóły. Tak czy siak brohoof /)(\ i nie martw się ja normalnie też nie byłem aktywny, ale to forum wytwarza jakąś magiczną aurę i od razu chce się pisać oraz dzielić się swoim zdaniem. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...