Skocz do zawartości

Poznajmy się!


Adisso

Recommended Posts

Tak więc chodź konto mam od pewnego czasu to teraz biorę się za korzystanie z forum na serio i z tej okazji - Hej wszystkim nazywam się Dawid mieszkam na totalnym zadupiu pod Rybnikiem. Mam 15 lat, interesuje się muzyką i II wojną światową - parę lat temu 'wywalczyłem' se 10 miejsce w ogólnopolskim konkursie wiedzy o tej że wojnie (szpan :P) Lubię grać na perkusji i rzecz oczywista oglądać kucyki. Gram w zespole Ulubione gatunki - wszystko poza disco polo, rapem i popem (serio - awangarda, rock, jazz, blues ostatnio elektronika - tu głównie dubstep i electrohouse [aczkolwiek tylko kucykowe] klasyka też się znajdzie) Jak widać dużo gadam i mam dziwny styl pisania (wszelkiej maści nawiasy, myślniki czy inne wtrącenia) Uwielbiam robić rozpierduchy i walić bezsensowne teksty (wiedzieliście że słonie chodzą na palcach...?) Wiem że powyższe jest strasznie chaotyczne ale taki już jestem (ostrzegam - kocham spam i offtop) Mam nadzieje że trochę z wami posiedze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 15 lat, interesuje się muzyką i II wojną światową

Lubię grać na perkusji i rzecz oczywista oglądać kucyki.

Uwielbiam robić rozpierduchy i walić bezsensowne teksty (wiedzieliście że słonie chodzą na palcach...?)

Mam nadzieje że trochę z wami posiedze :P

Widzę, że się dogadamy :D

Też mam nadzieję, że z nami posiedzisz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nazywam się Krzysiek mieszkam w małej miejscowości nad morzem mam 15 lat, interesuję się sportem. Kiedyś byłem hejterem i śmiałem się że ktoś ogląda MLP ale zmieniłem się gdy sam z ciekawości obejrzałem kilka odcinków. Witam wszystkich którzy się przedstawiali wcześniej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...